Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

дАНИЛОВ

2010-08-21 13:34 Президент ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ висловив свою думку з приводу останніх подій, що мали місце в українському футболі на ...

Президент ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ висловив свою думку з приводу останніх подій, що мали місце в українському футболі на цьому тижні.

− Віталію Богдановичу, як Ви оцінюєте результати перших матчів українських команд у стикових раундах єврокубків?
− У мене переважно позитивні враження. Найбільше порадували «Карпати», які зуміли нав’язати «Галатасараю» свою гру та були дуже близькими до виїзної перемоги. «Металіст» здолав «Омонію» як і мало бути. Впевнений, що «Дніпро» та «Динамо» додадуть у своїй потужності. А для «Таврії» завдання потрапити до групового етапу виглядає аж надто складним. 

− Неприємності для «Дніпра» розпочалися ще до матчу з «Лехом». За сукупністю порушень вболівальниками команди правил поведінки у матчі із «Металістом» «дніпряни» були оштрафовані на півмільйона гривень, а футболісти команди Ротань із Селезньовим, окрім грошового штрафу, отримали по два матчі дискваліфікації. На вашу думку, чим викликане таке досить суворе рішення Дисциплінарного комітету Прем’єр-ліги? 
− Стосовно санкцій до футболістів, то ситуація наступна. Керівництво «Дніпра» письмово звернулося до Прем’єр-ліги з проханням призупинити дію цього рішення. Ми також отримали лист і від «Динамо» − наступного суперника «Дніпра» у Чемпіонаті, яке підтримало це клопотання. Варто відзначити, що інформація, надана керівництвом дніпропетровців щодо цієї ситуації, суттєво відрізняється від записів в рапортах арбітрів та делегата. Як відомо, офіційні особи на матчі підпорядковані і підконтрольні винятково Федерації футболу України. Враховуючи це, та зважаючи, що у відповідних нормативних документах на сьогодні відсутня процедура призупинення виконання рішень, Дирекція Прем’єр-ліги звернулася до ФФУ за офіційними роз’ясненнями стосовно подальших дій. 

− А стосовно поведінки вболівальників у тому матчі? 
− На жаль, під час того матчу дії вболівальників, а особливо команди господарів, перейшли всі межі дозволеного… 

− Чому тоді матч «Дніпро» - «Металіст» не був достроково завершений, як, наприклад, сталося у 2004 році у Римі у зустрічі «Роми» з «Динамо»? 
− Це виняткова прерогатива арбітра та делегата припиняти матч у подібних випадках. Впевнений, якби вони зустріч припинили, то санкції були б значно суворішими. 

− Ще однією не менш обговорюваною темою на тижні є рішення КДК ФФУ про договірний характер матчу «Металіст» - «Карпати» дворічної давнини… 
− Існують дві діаметрально протилежні позиції − КДК ФФУ та залучених до процесу клубів. Я розмовляв з президентами «Карпат» і «Металіста», обидва клуби подаватимуть апеляції на рішення КДК. Тож цю справу розглядатиме Апеляційний комітет ФФУ, і можна прогнозувати, що остаточну «крапку» поставить лише Спортивний арбітражний суд у Лозанні. 

− Чи внесе Прем’єр-ліга зміни до турнірної таблиці, позбавивши «Металіст» з «Карпатами» дев’яти очок, поки справа розглядатиметься вищими інстанціями? 
− Якщо подаються апеляції до вищих органів футбольного правосуддя, то рішення першої інстанції не набуває сили. Мені здається, що кінцеві санкції будуть лише після Лозанни. 

− У числі покараних КДК і генеральний директор Прем’єр-ліги Олександр Єфремов. А як стосовно нього? Він залишиться працювати? 
− Те, що я казав про набуття санкціями законної дії, розповсюджується не лише на юридичні особи, тобто клуби, а й на фізичні − футболістів і функціонерів, які фігурують у справі. Як мені заявив Єфремов, він вже подав заяву на апеляцію. 

− Ви знаєте, на чому вона базуватиметься? 
− Оскільки мотивувальна частина у рішенні КДК відсутня, незрозуміло, що Єфремов скоїв та за що нестиме покарання у вигляді піврічного відсторонення від футбольної діяльності. Він, як і Дедишин, став мимовільним свідком вечері, на якій Суркіс розповів Димінському про договірний характер матчу «Металіст» - «Карпати». Якщо на зустрічі дійсно про це йшла мова, то виникають щонайменше два логічних запитання. Перше. Чому президент федерації, володіючи такою інформацією, своєчасно не вчинив відповідних дій? І друге: чому КДК не реагує на це відповідним чином?

21.08.2010, 13:34
21.08.2010, 13:34
37777 0
bogpoko
Автор:
(bogpoko)
Статус:
Начинающий писатель (118 комментариев)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Чемпионат Украины Зирка Шахтер 0 : 0   23 сентября 14:00
Чемпионат Англии Вест Хэм Тоттенхэм - : - 23 сентября 14:30
Чемпионат Италии Рома Удинезе - : - 23 сентября 16:00
Чемпионат Германии Майнц Герта - : - 23 сентября 16:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть