Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Новий тренер

2010-10-01 22:07 Сталося! Бог почув мої (наші) молитви - Гассаєв пішов. Міг би багато додати про те "хороше", ...

Сталося! Бог почув мої (наші) молитви - Гассаєв пішов. Міг би багато додати про те "хороше", що він зробив для Динамо, але не буду - на цьому сайті і без мене бажаючих море. Гассаєв - пройдений етап, і треба дивитися далі. А далі постає цілком логічне питання: "Хто?". Хто має бути тренером ДК. Основні думки мої такі:

1) Повторю свою тезу про те, що тренер і команда - це як подружжя. Одружуючись або виходячи заміж люди часто помиляються. І це не дивно. Знайти свою "половинку", свій доповнюючий "інь" чи "янь" надзвичайно складно. Навіть якщо тобі твій партнер підходить "за всіма параметрами" що ти їх виставляєш - не факт, що ви житемете разом добре. Не факт навіть, що ви взагалі житемете разом. Так і в футболі. Тренер має підходити (або ж синоніми: пасувати, відповідати) своїй команді. Хіба не асоціюється у вас однозначно Алекс Фергюссон з МЮ, або ж Арсен Венгер з Арсеналом, Отмар Хітцфельд з Баварією, або ж Валерій Лобановський з Динамо? В тренера апріорі не може однаково виходити з усіма командами з якими він співпрацює. Виключення (Моуріньо) лише підтверджують це правило. Навіть у великого Лобановського була лише одна КОМАНДА. Погодьтеся, не кривіть душею: з іншими клубами (і збірними) у нього мало що виходило. Але в синергії з Динамо - це було ЩОСЬ! До чого це я? До того, що не спробувавши тренера - не зрозумієш саме головного: підходить він команді, а команда йому, чи ні. І тому любі гадання зараз з приводу кого призначити тренером - це майже безглузда справа. І що ж тоді робити: тусувати тренерів, як карти в колоді, змінюючи їх після кожного провального матчу? Так можна все життя витратити, і врешті нікого не знайти. Але вихід є, бо, як я наголошував подібне гадання - це МАЙЖЕ безглуздо. Оскільки

2) потенційне коло претендентів можна значно звузити. Яким чином? Дивіться: великі футболісти як правило не стають видатними тренерами. Виключення можна знайти, але їх дуже мало. Натомість видатними тренерами стають люди (навіть не обов"язково футболісти) які ВМІЮТЬ ДУМАТИ. Хто-небудь знав великих футболістів з прізвищами: Фергюссон, Адвокат, Анчелотті, Бенітес, Венгер, Хіддінк, або Лобановський? Моуріньо - той взагалі не футболіст. І тренер, який кілька разів привів збірну Бразилії до звання чемпіонів світу взагалі був бухгалтером (чи що). На жаль (чи на щастя) футбол не вельми інтелектуальна гра, і тому футболісти які вміють ДУМАТИ - велика рідкість. Такі гравці коштують дорого, їх бережуть як зіницю ока. І от з них якраз і виходять принаймні непогані, а часто і видатні тренери. Не треба далеко ходити за свіжими прикладами: Калитвинцев - людина, яка свого часу була "мізковим центром" команди досить непогано тренував молодіжку. Яковенко - з тої ж серії, і те саме. Михайличенко - що не кажіть, а результатів зі своїми командами він добивався. Максимов - вже видно завдатки хорошого тренера. Белькевич - не тренував, але я впевнений, що потенціал в нього величезний.

3) Потенційне коло можна звузити ще, користуючись аксіомою, що робота головним тренером - це в першу чергу робота з людьми. І тому потенційний кандидат має бути дуже хорошим психологом, має знаходити індивідуальний підхід до кожного гравця (а не ламати їх, як це ще до сьогодні робив "не будемо казати хто"). Лобан був психолом - в нього навіть сперечливий Блохін грав. Сьомін теж - один Алієв чого коштує.

Коротше якось так. Конкретних кандидатур називати не хочу, але підхід ІМХО має бути описаний.

Засим дозвольте вклонитися, і відбути до сну. З повагою  

01.10.2010, 22:07
vg_ua
Статус:
Старожил (592 комментария)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Англии Вест Хэм Брайтон 0 : 3 Закончился
Чемпионат Украины Олимпик Зирка - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Испании Леванте Хетафе - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Англии Челси Уотфорд - : - 21 октября 14:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть