Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Де заходи керівництва клубу щодо святкування 35-річчя Суперкубку?

2010-10-07 11:12 Інтернетспільнота, щирі та справжні уболівальники київського Динамо, шановний Деві Аркадійович Аркадьєв, і (не повірив своїм очам) ...

Інтернетспільнота, щирі та справжні уболівальники київського Динамо, шановний Деві Аркадійович Аркадьєв, і (не повірив своїм очам) телеканал "Футбол" відзначили 35-річчя завоювання київським Динамо Суперкубку УЄФА інформаційними повідомленнями, цікавими статтями, відеоматеріалами та в інший спосіб. Це, звичайно, приємно.

Однак, пройшло декілька днів від дати, коли ми відзначаємо 35-річчя цієї славетної Перемоги, а офіційних заходів керівництва київського Динамо я не дочекався. Можливо вони плануються, але чому не анонсуються?

Невже не варто зібрати усіх учасників матчу за Суперкубок: Рудакова, Трошкіна, Конькова, Медвідя, Решко, Буряка, Блохіна, Мунтяна, Онищенка, Слободяна, Веремеєва та інших. Чому не згадати нашого капітана (на жаль, покійного) Колотова? Невже в Києві не знайшлося б якогось залу, куди б запросити уболівальників, розробити сценарій, зробити свято для усіх, хто причетний до цього визначного успіху рідного клубу.

Шановний Ігоре Михайловичу. Я думаю, що час ще не пройшов і у клубу має бути ОБОВ'ЯЗОК відсвяткувати на належному рівні цю Перемогу і віддати шану учасникам тих славетних матчів. 

07.10.2010, 11:12
ProFFesor
Автор:
(ProFFesor)
Статус:
Эксперт (8540 комментариев)
Подписчиков:
6
Медали:
Топ-матчи
Турнир дублёров Динамо U-21 Верес U-21 9 : 0 Закончился
Чемпионат Франции Ницца Анже - : - 22 сентября 20:00
Чемпионат Германии Бавария Вольфсбург - : - 22 сентября 21:30
Чемпионат Франции Лилль Монако - : - 22 сентября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть