Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Нова тактика путчистів: наїзди на збірну

2011-02-08 15:42 "Не мытьем, так катанием"... Не вийшло прямого путчу - застосовують обхідний маневр: через збірну України. "Hotsport.com.ua ...

"Не мытьем, так катанием"...

Не вийшло прямого путчу - застосовують обхідний маневр: через збірну України. "Hotsport.com.ua начинает опрос специалистов, задав респондентам один и тот же вопрос. Кто, на ваш взгляд, в сложившейся ситуации должен возглавить сборную Украины?" І з'являються статейки отих експертів штибу "Сергей Морозов: «Наиболее оптимальным вариантом для сборной был бы Яковенко» - як не прикро, але й адміністрація сайту вимушена (напевне, вимушена...) їх копіювати... Наступною буде, напевне, "Александр Заваров: «Хватит смешить Европу...". Окрім вже заїдженої "саги про ГТ О.Блохіна" від нього самого, та і від А.Баля... І це далеко ще не фініш маневрів "навколо збірної"!

Знову пішли - ні, не наїзди на Юрія Миколайовича, ні... Куди паскудніше! Це - спроба поторгуватись збірною, використавши її в якості розмінної девальвованої монети номіналом в одну чи дві копійки. Щоб, "викупивши" цим... навіть не збірну, а ВЛАДУ, і потім заявити: "а ваші девальвовані активи - на металобрухт".

А те, що наша збірна таким чином, в такому кліматі "готутується" до домашнього Євро - та хіба це їх цікавить? І не лише Національна збірна - а й хлопчики Яковенка, до власного Євро, в Данії... А в путчистів - маньоври, доклади..., згідно яких найчастіше присвоюються-привласнюються генеральські звання. Оце - головне. А справжні бої (футбольні змагання нашої збірної)... - та вони зачекають. Для них. Допоки довщенту не прихватизоване ФФУ.

І ще одне. Плани по прихватизації ФФУ -  ними не скасовані. Хоч не вважаю себе пророком, але на цьому наполягатиму. Саме тому вважаю висловлену цим блогом свою думку продовженням попередньої, викладеній в одноіменному блозі - "Вранішній погляд на ультиматум за підписом Данілова": прихватизатори хочуть провести Виконком ФФУ з захопленням його адміністративної частини, залишивши "про око ФІФА" Г.Суркіса таким собі "парадно-весільним генералом".

Чесно кажучи - питання не в Суркісі... За великим рахунком, не в ньому - хоча і Григорія Михайловича можна по-людськи зрозуміти (вже не кажучи про те, що кращої кандидатури на посаді Президента ФФУ нині нема, і в майбутньому не передбачається...). Але ж: ну, не такими цинічними способами! Адже збірна - це святиня! Для тих, в кого є цінності...

08.02.2011, 15:42
AHATOM
Автор:
(AHATOM)
Статус:
Эксперт (27447 комментариев)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Чемпионат Англии Вест Хэм Брайтон 0 : 3 Закончился
Чемпионат Украины Олимпик Зирка - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Испании Леванте Хетафе - : - 21 октября 14:00
Чемпионат Англии Челси Уотфорд - : - 21 октября 14:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть