Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Вболівальники Динамо і "турецькі студенти, торгаші з ринків і кіосків з шаурмою".

2011-02-26 12:02 Після феєричного матчу в Стамбулі кияни отримали не менш захоплююче продовження. По суті Динамо могло виходити ...
Після феєричного матчу в Стамбулі кияни отримали не менш захоплююче продовження. По суті Динамо могло виходити і спокійно собі катати нульову нічию, але підопічні Сьоміна вирішили порадувати яскравою грою вболівальників, які у 8-ми градусний мороз практично заповнили стадіон. Вперше оголошення складу команд виконував дійсно весь стадіон. Сидіти на такому морозі було нереально, тому кузьма частенько підключалась до зарядів 20-21-х секторів.

На банерній лінії можна було помітити кілька нових банерів, також було зроблено невеличке полотно в підтримку Еда Андрющенка. Досить непогано виходили переклички з рештою стадіону, стрибки і хлопки, до яких підключалась центральна трибуна, а так більше на матчі нічого надзвичайного і не відбувалось - всі уважно спостерігали за полем і насолоджувались грою. Хоча, значну увагу глядачів відбирав і гостьовий сектор.

З Стамбулу прилетіло трохи менше 200 чоловік, решту сектору заповнили "місцеві" студенти, торгаші з ринків і кіосків з шаурмою. Звук у них був абсолютно ніякий, купа неакуратних мальованих банерів, але вже в середині першого тайму вони почали щось чудити, запаливши один фаєр. Потім ще кілька і розгорнули текстівку, де було щось написано про Шахтар (найбільш імовірно переклад на українську фрази "Shaktar is the best!" онлайн-перекладачем). Першими нецензурні жести турків не витерпіла кузьма з сусідніх секторів і почала закидувати паліїв сніжками. Турки почали жбурляти у відповідь все, що потрапляло під руки - від мандаринів до виламаних пластикових сидінь. На поле бою одразу ж поспішили карлани з сусідніх секторів і загони Беркуту. На 20-му секторі кияни у відповідь почали демонструвати текстівку "Cyprus = Greece" і кілька грецьких прапорів + спалили віджату розу Бешикташа (стюардам довелось декілька хвилин демонструвати свої навички стрибання, намагаючись дістати палаючу "розу"). Закінчилось все тим, що одного турка забрала швидка, було схоже на те, що він потрапив під роздачу Беркута.

Вже звично в кінці матчу деякі хлопці стали по торсу, вже звично крім всієї команди до секторів підійшов і тренер. Такого заряду емоцій команда не давала вже дуже давно, що вселяє надію в хороше продовження сезону.

Cектори ДинамоCектор Бешикташа

 

26.02.2011, 12:02
SKIF1927
Автор:
(SKIF1927)
Статус:
Наставник (1615 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Англии Лестер Вест Бромвич 1 : 1 Закончился
Лига чемпионов Спартак Севилья - : - 17 октября 21:45
Реал Тоттенхэм - : - 17 октября 21:45
РБ Лейпциг Порту - : - 17 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть