Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Прогноз заявки (складу) головної команди на сезон

2011-06-29 10:33 З поверненням в клуб з оренд Корреа та Діакате, з підписанням Аруни, з орендуванням Адді, на ...

З поверненням в клуб з оренд Корреа та Діакате, з підписанням Аруни, з орендуванням Адді, на підставі проведених контрольних матчів, судячи з заяв І.Суркіса, Ю.Сьоміна, А.Гусіна та О.Хацкевича – стало зрозуміло, що в наступному сезоні більш-менш тренери та керівництво клубу (та й ми, уболівальники) мусимо розраховувати на нижченаведений склад ГОЛОВНОЇ команди клубу. Оскільки одним з головним пріоритетів клубу є успішний виступ в Лізі Чемпіонів – буду орієнтуватися на склад, обумовлений відповідними Регламентами для заявки в єврокубки. Отже, такий орієнтовний склад нашої заявки в насупному сезоні:

 

Голкіпери:

1.Шовковський

2.Богуш

3.Коваль

 

Захисники:

4.Бетао

5.Сільва

6.Алмейда

7.Діакате

8.Михалик

9.Юссуф

10.Хачеріді

11.Попов

12.Каддурі

 

 

Півзахист:

13.Вукоєвич

14.Корреа,

15.Алієв,

16.Аруна

17.Єрьоменко,

18.Нінкович,

19.Гусев

20.Ярмоленко

21.Бертольо

 

 

Напад:

22.Адді

23.Кравець

24.Шевченко

25.Мілевський

26.Зозуля

 

З цього списку – Шовковський, Алієв, Кравець, Шевченко, Мілевський, Ярмоленко, Зозуля (можливо, і Юссуф) – вихованці клубу старше 21-го року. Тобто, обумовлений Регламентом УЄФА мінімум чотирьох «власних вихованців» для можливості «заявити весь список» – дотримується. Не вказані в списку Гармаш, Парцванія, Рибалка та Калитвинцев – очевидно, будуть заявлені по додатковому списку «вихованців клубу молодше 21-го року» (цей список – безлімітний).

 

Але повернемось до основного списку. Як мінімум, нам ще «обіцяють» підписати забивного форварда; були ще непевні обіцянки залучити креативного хава-розпасовщика. Але: навіть і без «обіцяних» – в команді вже понад ліміт виконавців; бо Регламентом допускається заявити в єврокубки не більше ДВАДЦЯТИ П’ЯТИ футболістів! А є ще Теміле, якого також «витримують» в лазареті… (і в якого, як і в Коваля, ще нема відповідного стажу контракту для безлімітного списку «молодих»).

Очевидно, що з наведених 26-ти – хтось (можливо, і не один) в єврокубки заявлений не буде! А, відповідно, він буде зайвим і в заявці на Чемпіонат України… Хто саме? На мій погляд, судячи з інтерв’ю самих гравців, тренерів клубу, найвірогідніші кандидати «на відрахування» – Діакате, Корреа, Бертольо, Адді; можливо, Бетао, Каддурі… Хоча про можливість продовження своєї кар’єри в інших клубах заявляли і Юссуф, і Нінкович, і Алмейда… Вже не кажучи про тих, кого куди «сватали» агенти в різноманітних ЗМІ!

Хто саме буде відрахований? – вдруге запитую сам себе…

І на який склад ми та тренери можемо розраховувати в наступному сезоні??

 

PS: зрозуміло, що на «заробітчанах» Маграо та Андре ми з задоволенням ставимо хрестик…:). Але – очевидно, що таких хрестиків поки що «малувато буде»…

29.06.2011, 10:33
AHATOM
Автор:
(AHATOM)
Статус:
Эксперт (27321 комментарий)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Чемпионат Испании Леванте Реал С-дад 1 : 0   21 сентября 23:00
Турнир дублёров Динамо U-21 Верес U-21 - : - 22 сентября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть