Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Історія повторюється ?

2011-07-03 14:42 3 липня - День розгрому князем Святославом Хазарського Каганату. 3 липня одна з найважливіших дат в ...

3 липня - День розгрому князем Святославом Хазарського Каганату.


3 липня одна з найважливіших дат в історії Української  нації. День Перемоги Українського  війська князя Святослава над Хозарським каганатом. Поки ми, Українці, живі, ми будемо славити Великі Перемоги наших дідів. 3 липня 964 року дружина князя русів - Святослава здобула нищівну перемогу над військом Хазарського каганату. Столиця Каганату - Ітіль була взята військом Святослава та зруйнована, потім були взяті й зруйновані ключові фортеці іудейської Хазарії, що складали основу її паразитарної влади. Хазарський каганат - хижацька паразитична держава, яка протягом багатьох років винищувала населення слов'янських племен, розоряло набігами всі південні області Русі і поширювало свій вплив все далі на північ.
Святослав не тільки зруйнував Хазарський каганат, а й намагався закріпити завойовані території за собою. На місці Саркела появлется українське поселення Біла Вежа, Тмутаракань переходить під владу Києва, є відомості про те, що українські загони перебували в Ітіле і Семендер до 990-х.
Хозарський каганат був першою державою, з яким довелося зіткнутися Давньої Русі. Від результату боротьби цих двох держав залежала доля не тільки східно-європейських племен, а й багатьох племен і народів Європи та Азії.
Для Київської Русі ж ця перемога означало колосальне зміцнення могутності української держави, вихід Русі на головні ролі у світовій політиці того часу, торжество української зброї і духовного переваги над паразитичним хозарським державою.

І ось 5 липня 2011 року історія повторюється , українська команда повинна перемогти татарську  , яка намагається заполонити Україну !!! ))

 

03.07.2011, 14:42
FenikS
Автор:
(FenikS)
Статус:
Наставник (4231 комментарий)
Подписчиков:
0
Медали:
Выбор редакции × 1
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 1 : 2 Закончился
Чемпионат Италии Интер Сампдория - : - 24 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть