Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Ми і "Рубін" - суперники...

2011-07-17 16:42 Вчора-позавчора один ЦІКАВИЙ персонаж так тролив на сайті, так тролив… Втім, хто і як там тролив ...

Вчора-позавчора один ЦІКАВИЙ персонаж так тролив на сайті, так тролив… Втім, хто і як там тролив – я ще поспостерігаю, можливо – запитаю додатково… Щоб зрозуміти дещо… Не хочеться отак одразу давати свої рецепти, «не знаючи броду»…

 

Але: він, отой троль, мене «примусив» поцікавитися історією, зробити ретроспективний аналіз та порахувати можливі варіанти. Мова йде про майбутній двобій між нами та «Рубіном», серія №2. Яка характерна тим, що вона – «на виліт»:).

Преш за все мене зацікавило питання – а хто з суперників став за оці два роки сильнішим? Чи хто ослаб? На що кому ОБ’ЄКТИВНО сподіватися?

Для цього я порівняв склади клубів «на сьогодні» та дворічної давнини…

 

Перш за все – наше «Динамо». Як уболівальнику клубу, мені видається, що Юрій Павлович Сьомін в цьому циклі сезону розраховує на такий склад:

Кіпери:

1.Олександр Шовковський

35.Максим Коваль

31.Станіслав Богуш

Захисники:

3.Бетао

2.Данило Сілва

15.Папе Діакате

37.Айїла Юссуф

6.Горан Попов

34.Євген Хачеріді

30.Бадр Ель-Каддурі

44.Леандро Алмейда

17.Тарас Михалик

Хавбеки:

5.Огнен Вукоєвич

25.Лукман Аруна

23.Роман Єременко

20.Олег Гусєв

9.Андрій Ярмоленко

36.Мілош Нінкович

8.Олександр Алієв

19.Денис Гармаш

Форварди:

10.Артем Мілевський

7.Андрій Шевченко

11.Браун Ідейє

22.Артем Кравець

 

У вказаному списку – 24 прізвища. З яких усі, окрім Гармаша, будуть заявлені перед матчем з «Рубіном» на Лігу Чемпіонів «по списку А». А Денис – піде «як молодий», поза встановленим лімітом списку у 25 осіб, «по списку В». Тобто, ЮрПалич має резерв дозаявити ще мінімум двох – або ж вимагати від ІМС до матчу з «Рубіном» придбати йому ще двох «ІДЕЙних БРАУНінгів»:). Які одразу «стрілятимуть по рубінах»:).

В цьому та в «рубінівському» аналогічному списку жирним шрифтом виділено МНОЮ (як я бачу…) стартові склади. Попов та Каддурі додатково виділені ще й курсивом, оскільки Горан в першому матчі через дискваліфікацію участі не братиме.

І порівняю цей склад з умовною заявкою нашого клубу на матчі з тим же «Рубіном» зразка осені 2009-го. Ось отой склад (ще раз підкреслю УМОВНИЙ; але з дотриманням «правила 18-ти в заявці»):

1.Олександр Шовковський

31.Станіслав Богуш

3.Бетао

34.Євген Хачеріді

17.Тарас Михалик

25.Айїла Юссуф

44.Леандро Алмейда

21.Жерсон Маграо

5.Огнен Вукоєвич

4.Тіберіу Гіоане

36.Мілош Нінкович

8.Олександр Алієв

70.Андрій Ярмоленко

20.Олег Гусєв

11.Роман Єременко

10.Артем Мілевський

7.Андрій Шевченко

22.Артем Кравець

Зразу впадає у віччі, що з того, газзаєвського складу нині в команді немає Гіоане (ну, скажімо так, на сьогодні – невелика втрата…) та осів в дублі Маграо. Натомність повернулися до основної «просьмінської» обойми Каддурі, Діакате та Алієв; вірвався в неї Гармаш; а також законтрактовані Коваль, Сілва, Попов, Лукман Аруна та Браун Ідейє. Серед переліку прізвищ в останньому реченні, мусимо визнати, є справжнє підсилення клубу; і не одне... Хоча і слід визнати втратою страйк Маграо…

 

Аналогічні викладки по «Рубіну». Нинішній склад:

Кіпери:

1.Сергій Рижиков

24.Гьедріус Арлаускіс

79.Юрій Нестеренко

Захисники:

2.Олег Кузьмін

4.Сесар Навас

27.Сальваторе Боккетті

3.Крістіан Ансальді

19.Віталій Калешин

22.Олександр Орєхов

Хавбеки:

16.Крістіан Нобоа

76.Роман Шаронов

66.Бібрас Натхо

7.Петро Бистров

61.Гекденіз Караденіз

10.Алан Касаєв

9.Петро Нємов

15.Сергій Кисляк

87.Карлос Едуардо

Форварди:

8.Олександр Рязанцев

11.Ігор Лебеденко

25.Володимир Дядюн

26.Олексій Медведєв

 

Склад умовних 18-ти два роки тому:

77.Сергій Рижиков

29.Нукрі Ревішвілі

9.Лаша Салуквадзе

19.Віталій Калешин

4.Сесар Навас

3.Крістіан Ансальді

24.Олексій Попов

23.Євген Баляйкін

76.Роман Шаронов

7.Сергій Семак

16.Крістіан Нобоа

61.Гекденіз Караденіз

42.Рафал Муравськи

88.Алан Касаєв

5.Петро Бистров

10.Алехандро Домінгес

15.Олександр Рязанцев

11.Олександр Бухаров

 

Втрати: Ревішвілі, Салуквадзе, Попов, Баляйкін, Муравськи (скажімо так: ці втрати – звичайна сезонна ротація складу у «Рубіні»), Семак, Домінгес, Бухаров (а ця трійця дуже і дуже серйозна втрата)… До серйозних втрат слід занести і опорника збірної ПАР Макбета Сібайя – хоча він і не виходив на ігри з нами.

І надбання: Арлаускіс, Нестеренко, Кузьмін, Нємов, Кисляк, Лебеденко, Дядюн, Медведєв («сезонні працівники»; хоча останніх троїх Курбан Бердиєв намагається заграти як других форвардів. Можливо, під кінець сезону щось з того і вийде…). Але є і несезонні: це – центрбек італієць Сальваторе Боккетті та опорник збірної Ізраїлю Бібрас Натхо. Можливо, до якісних придбань казанців слід зарахувати і бразильця-креативщика Карлоса Едуардо, – але він надовго травмований, в нашому двобої нам не загрожуватиме. Так само, як і бек-гренадер (чуть менш фактурніший за Хачеріді) Олександр Орєхов (два роки тому також був лише «на лавці-трибуні»; бо – «молодий» ще був…) – через ту ж травму початок його стабільних тренерувань з основою очікується чуть трохи раніше нашого Тараса Михалика.

Серед неявних втрат «Рубіну» ще слід зазначити основного збірника Еквадору Крістіана Нобоа – в якого лише щойно закінчився сезон… Напевне, він вимагатиме від Бердиєва тижневої відпустки і потребуватиме тижня тренерувань з командою для втягування в новий сезон…

Чи зможе Курбан Бердиєв підсилити вищеназваний склад? А побачимо… Хоча – скоріше «ні», ніж «так». До того ж йому доведеться з названих 22-х прізвищ в загальній заявці в Адміністрацію УЄФА на матч з нами обійтись лише 21-им гравцем. Справа в тім, що в нього абсолютно нема «під рукою» так званих «вихованців клубу» – а це скорочує загальну заявку!

Отже – втрати у суперника (за ці два роки) куди серйозніші, ніж наші; а надбання – якщо не рівноцінні, то не набагато помітніші… Інша справа, що обидва клуби достатньо добре укомплектували і свою лавку біля поля; і лавку на трибунах… Але лавки – не гратимуть за вихід в плей-офф Ліги Чемпіонів…

 

Висновок: у розкладах на майбутній україно-російський двобій наше «ДИНАМО» – ФАВОРИТ. Але лише у розкладах… А там… – матч покаже!

 

РS: «Рубін» зараз закінчує другий тайм додаткового часу свого кубкового матчу в Єкатерибурзі з місцевим «Уралом». Рахунок на табло – 0:0. Склад «Рубіну»:

Рижиков – Кверквелія (той самий, з Запоріжжя, Кривбасу… Ну, матч-то кубковий, з пердивом:)..) Шаронов, Калешин, Ансальді, - Кисляк, Касаєв (Антонюк), Караденіз, Нємов, - Дядюн (Махмутов), Медведєв…

Шаронов і Калешин – вже вилучені з поля. Там – «жара»; казанці, видно, не сподівались на опір…

Але: вже розпочалась серія післяматчових пенальті...

 

17.07.2011, 16:42
AHATOM
Автор:
(AHATOM)
Статус:
Эксперт (27321 комментарий)
Подписчиков:
6
Медали:
Выбор редакции × 5
Топ-матчи
Чемпионат Испании Леванте Реал С-дад 3 : 0 Закончился
Турнир дублёров Динамо U-21 Верес U-21 - : - 22 сентября 14:00
Чемпионат Франции Ницца Анже - : - 22 сентября 20:00
Чемпионат Германии Бавария Вольфсбург - : - 22 сентября 21:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть