Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Пацан сказав-панан зробив???

2011-08-07 10:50 Цього року буде проводитись девятий за рахунком Турнір памяті Лобановського. Склад учасників, формат - всі знаєте.Я ...

Цього року буде проводитись девятий за рахунком Турнір памяті Лобановського.

Склад учасників, формат - всі знаєте.Я тільки розводжу  руками. Хіба це ТАКА данина заслугам Лобановському, виявлення памяті, поваги.....???

 Десяток вболівальників на трибунах , дружина, дочка, онука Лобановського сидять самотньо в сторонці...Гравці на полі створюють якусь видимість боротьби...Як результат - хтось виграв, отримав призи ,турнір проведено, відзвітувались, забули до слідуючого року. Все ок.

Краще не проводьте тоді турнір взагалі,для чого цей позор.

Цього року, 13 травня, на могилі Метра,Суркіс сказав:

- Мы планируем провести серьезный турнир на 10-летие со дня его смерти и пригласить очень звездные команды. Для того, чтобы его провести, нужно найти окно и самим быть в оптимальной форме, чтобы не просто принимать участие, а играть на самом высоком уровне. К сожалению, у нас такой плотный график, что для клубных команд время найти очень тяжело. 9-го июля начинается новый сезон, и нам предстоит проделать сложный путь, состоящий из двух этапов, чтобы попасть в групповой турнир Лиги чемпионов. Надеюсь, в августе-сентябре, после Евро-2012, мы найдем окно и проведем хороший международный турнир. Постараемся, чтобы он был среди клубов.

 

Шановний Ігорь Рахмільович!

Декілька питань, якщо Вам  не важко:

- питання проведення міжнародного турніру харошого рівня вирішуються задовго,навіть за рік. Формується бюджет, приблизний формат турніру, місце проведеня інші орг. питання. Тому що тренери збірних, наприклад, формуть план підготовки до Євро, все розписано, все заплановано.Вже  вряд чи получитьсяч щось до червня провести.Правда?

- інше питання витікає з попереднього: яким чином в серпні - вересні,після Євро 2012  можна організувать турнір і грати на самому високому рівні???. Я не розумію.Вроді чемпіонати, ЛЧ,ЛЕ....Як? Якщо в цьому році не вийшло, то на слідуючий рік все буде на порядок складніше...Хто сюди приїде?? Про яке вікно ви говорите?І що щначить - "я надеюсь"?

Я відмовляюсь розуміти, як можна так безоглядно брехати.. З проектом стадіону, з проведенням турніру, з іншими речами....Для чого завідомо брехливі обіцянки?

Всі женуть на Ахметова, але ж у нього нада повчитись відносно деяких речей - я, впевнений, якиби він організовував подібний турнір, він би був Європейського рівня, з повним стадіоном, учасниками - грандами, святом для вболівальників.

Тільки не говоріть шо Ахметов багатий, а Суркіс-так, погулять вийшов

07.08.2011, 10:50
07.08.2011, 10:50
65952 3 Ihor72, stanok, DINAMIC
vitalko_
Автор:
(vitalko_)
Статус:
Начинающий писатель (133 комментария)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель Тулуза 2 : 0 Закончился
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич - : - 25 сентября 22:00
Чемпионат Испании Бетис Леванте - : - 25 сентября 22:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть