Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Фанатів "Карпат" не пускають у Київ

2011-08-07 16:57 Автобуси з вболівальниками «Карпат», які їдуть у Київ, аби підтримати свою улюблену команду в сьогоднішній грі з ...

Автобуси з вболівальниками «Карпат», які їдуть у Київ, аби підтримати свою улюблену команду в сьогоднішній грі з місцевим «Динамо», працівники правоохоронних органів не пускають до столиці.

Для підтримки «Карпат» у принциповому і надважливому матчі 5-го туру національного чемпіонату з київськими динамівцями, який розпочнеться сьогодні о 19:30 на полі столичного стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського, ГО «Завжди вірні» організувала виїзд найвідданіших вболівальників «зелено-білих». Однак станом на даний момент є велика ймовірність, що підопічні Олега Кононова будуть позбавлені цієї підтримки, або в кращому разі наживо за нашу команду вболіватимуть далеко не всі, хто цього прагнув. І станеться це лише з однієї причини – так захотіли правоохоронні органи столиці. Окрім того, через неправомірні дії працівників МВС вже практично зірвано фанатський турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті загиблих фанатів «Карпат» і «Динамо», які нещодавно трагічно пішли з життя.

Ось що Інформаційному центру ФК «Карпати» розповів керівник ГО «Завжди вірні»Тарас Павлів:

– Загалом зголосилося їхати у Київ 95 чоловік. Ми найняли два автобуси. Зі Львова ми виїхали о першій годині ночі. Зазначу, що з нами поїхали і два працівники львівської міліції, які слідкували за порядком. Але роботи у них не було. Ми ще у Львові попередили всіх, що не візьмемо з собою не те що п’яних, а навіть тих, хто буде напідпитку. Також я і мої помічники разом з міліціонерами перевірили, щоб ніхто з собою не взяв у поїздку ніякого спиртного та жодного фаєра. Однозначно, це мав бути найбільш, так би мовити, культурний і спокійний виїзд фанатів «Карпат» за всю історію. Все йшло нормально до 11:30, поки нас не зупинили працівники київського ДАІ на в’їзді у столицю по житомирському шосе. Однозначно вони чекали саме нас. Адже на посту ДАІ був і чималий загін беркутівців.

Жодних причин для зупинки, а тим більше для затримки наших автобусів у працівників правоохоронних органів не було. А на запитання, в чому справа, нам спочатку відповіли, що йдуть навчання з підготовки по боротьби з терористами до Євро-2012. Згодом з’явилася інша версія: нам почали говорити, що нас не пускають до столиці, бо в Києві через арешт Юлії Тимошенко нестабільна політична ситуація, а тому на в’їзд необхідно мати якийсь спеціальний дозвіл. І лише після цих двох надуманих версій нарешті почали говорити щось, що має відношення до матчу. Щоправда, нова версія була смішною – нам заявили, що нас затримано заради нашої ж… безпеки. Ніби то нам щось загрожує у Києві. Невже у правоохоронних органах не знають про дружні стосунки між фанатами «Динамо» і «Карпат», які тривають вже багато років?! До того ж через таку «турботу» зривається дуже важливий захід – товариський турнір фанатів з міні-футболу присвячений пам’яті двох наших друзів (одного з Києва і одного зі Львова), які нещодавно трагічно загинули.

Аби зарадити ситуації, приїздили вже і народні депутати, і журналісти, і фанати «Динамо». Всі вони разом з нами пробували довести працівникам МВС два моменти: перший, що їхні дії є однозначно неправомірними; а другий, що ніхто не мав і немає жодного наміру до, упродовж і після матчу ні на самому стадіоні, ні за його межами робити щось протизаконне. Навпаки, ми хотіли продемонструвати, як українські вболівальники повинні підтримувати свої улюблені команди, але разом з тим толерантно і з повагою ставитися до своїх візаві та гравців команди-суперниці. Думаю, це було б дуже корисно побачити всій Україні, аби менше ніж за рік до старту Євро-2012 продемонструвати всім, що ми є цивілізовані і достатньо культурні люди. Але що можна зробити, коли працівники міліції нікого і нічого не хочуть навіть слухати і ні на який діалог не хочуть йти.

Спочатку нам пообіцяли, що нас протримають до 18:00, а потім у супроводі міліції доставлять на стадіон з таким розрахунком, щоб ми придбали квитки на гру і зайняли свої місця до її початку. Однак при цьому чомусь ніхто не подумав про те, що нас зупинили практично в полі, де немає ні магазину, ні туалетів, ні лавок, аби принаймні десь можна було присісти. Та й, напевно, упродовж такої тривалої зупинки не завадило б щось перекусити і води попити. Хоча, я так розумію, дехто вважає, що фанатам їсти, пити тощо не обов’язково. Так, ми люди досить витривалі і не вибагливі. Але ж все має свої межі, та й фізіологія людського організму, як не крути, вимагає свого.

Саме тому, десь дві третини хлопців на даний момент вже уникнули фактично несанкціонованого арешту і зараз добираються самотужки до стадіону. Нас залишилося близько тридцяти чоловік. І тепер працівники міліції поставили нам ультиматум – якщо до 18:00 всі втікачі не повернуться, то нас посадять у автобуси і повезуть не на гру, а відправлять додому. Для цього нас тепер тримають у автобусі. А якщо комусь потрібно сходити по нужді, то нас по-одному майже під конвоєм виводять в поле… Відверто кажучи, я вже не дуже вірю, що нам вдасться сьогодні потрапити на гру. А про турнір вже точно можна забути.

 

Інформаційний центр ФК "Карпати"
07.08.2011, 16:57
07.08.2011, 16:57
65989 0
FCKLandFCDK
Автор:
(FCKLandFCDK)
Статус:
Начинающий писатель (106 комментариев)
Подписчиков:
2
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Марсель Тулуза 2 : 0 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть