Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Побитий фанатами Андрій Саламатов захоплюється НКВС та чекістами

2011-08-12 22:20   Побитий фанатами Андрій Саламатов захоплюється НКВС та чекістами Блогери викрили побитого на стадіоні "Динамо" співробітника ...

 

Побитий фанатами Андрій Саламатов захоплюється НКВС та чекістамиПобитий фанатами Андрій Саламатов захоплюється НКВС та чекістами

Блогери викрили побитого на стадіоні "Динамо" співробітника клубу Андрія Саламатова в українофобії. Свідченням цьому нібито є його записи на форумах в інтернеті, а також профілі в соціальних мережах.

Так, як пише відомий український блогер Дмитро Резніченко, Саламатов в "вКонтакте" значиться в групах "НКВД", "Наша родина СССР", і "Я чекист".

Крім того, на форумі міста Васильків той почав гілку під назвою "Української нації ніколи не було, немає і не буде!", Де активно відстоював свою позицію.

"Почнемо з того, що" українська нація "і" українська мова "- це штучні химери створені для розчленування і знищення Російського народу [...] Отже все "українці"- це Росіяни, або "колишні "Росіяни, а "Україну" Руська земля , окупована покидьками і зрадниками, які доцільно переплавлюють Російських людей в висмоктаних з пальця "українців", а по суті роблять з них анти-росіян. Мириться з цим неможливо, це буде співучастю в злочині", - написав, зокрема, людина під ім'ям Андрій Саламатов.

У свою чергу в мережі "Мой мир" на Mail.ru в розділі "коротко про себе" зазначив: "Радянська людина - громадянин якоїсь України, сподіваюся ненадовго...".

Нагадаємо, на 65-й хвилині матчу прем'єр-ліги чемпіонату України між "Динамо" і "Карпатами" на бігових доріжках столичного стадіону почалася бійка через те, що Саламатов особисто вирішив зірвати з гостьового сектора прапор ультрас львівської команди, на якому був зображений Роман Шухевич.

У відповідь його побили фанати як господарів, так і гостей. Ким саме в структурі "Динамо" працює Саламатов, в клубі не уточнюють. Сам потерпілий стверджує, що зазвичай займається відеозйомкою гостьового сектора. Однак під час поєдинку "Динамо" і "Карпат", за словами Саламотова, він виконував обов'язки стюарда.


Побитий фанатами Андрій Саламатов захоплюється НКВС та чекістами | Спорт | Новини на Gazeta.ua

 

12.08.2011, 22:20
12.08.2011, 22:20
66609 0
V.S.O.P.
Автор:
(V.S.O.P.)
Статус:
Наставник (2756 комментариев)
Подписчиков:
8
Медали:
Выбор редакции × 16
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 1 : 2 Закончился
Чемпионат Италии Интер Сампдория - : - 24 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть