Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Про квитки на «Шахтар» та «бариг»

2011-09-22 14:35   Не встиг я ступити на рідну землю після триденної відсутності, як мені повідомили про те, ...

 

Не встиг я ступити на рідну землю після триденної відсутності, як мені повідомили про те, що усі квитки на матч «Динамо» - «Шахтар», який відбудеться післязавтра, скупили «бариги» і тепер торгують ними під стадіоном. Обіцяв розібратися. Доповідаю.

 

Квитки на матч вартістю від 40 до 100 гривень (ми навмисне не піднімали ціни щоб не було галасу з боку «Шахтаря» як минулого разу) зявилися у продажу у суботу 17 вересня, тобто рівно за тиждень до гри. Повідомлення про це було на офіційному сайті у п’ятницю 16 вересня. Упродовж 17 та 18 вересня біля кас було вільно і квитки можна було придбати без проблем.

Цим скористалися так звані «бариги», які по багато разів підходили до кас і брали дозволені «три квитки в одні руки». Ще раз повторюю, упродовж перших днів проблем не було. Коли квитки у касах закінчилися, проблеми почалися. Знову клуб винуватий у тому, що квитки «у бариг».

Всі, хто був на грі проти «Сток Сіті» пам’ятають, що квитки у касах вільно продавалися аж до початку гри. Але «бариги» усе одно торгували квитками. Як вдалося вияснити, це були квитки, які безплатно роздавалися по квотах. Тобто спонсорам, партнерам, футболістам і т.д. Усього таких квитків було близько двох сотень. І як усе безкоштовне, вони частково опинилися у «бариг». Я про це писав ще раніше. Про те, що «бариги» мають квитки або через їхню безплатність, або через низьку ціну.

Чи могли ми підняти ціни на матч «Динамо» - «Шахтар»? Могли б. Але упевнений, що це було б політично невірно. І ми б наслухалися і від «шахтарів», і від вас, шановні користувачі сайту, теж.

Тому для того, хто дійсно хотів на цей футбол було два виходи. Або піти у вихідні і вільно купити недорогі квитки, або придбати абонемент і забути про цей клопіт до весни.

Запитання – що ми зробили не так?

Почали продаж завчасно. Повідомили за день до цього. Більше трьох квитків у руки не продавали. Що іще?

Звісно, що і цього разу у всьому винен Несенюк. Але той, хто має очі і вміє читати, підтвердить, що моя вина тут лише у тому, що я існую на світі і кільком особам це дуже не подобається. Тут я допомогти безсилий.  

 

     

22.09.2011, 14:35
Топ-матчи
Чемпионат Испании Депортиво Жирона 1 : 2 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть