Шевченко стал серебряным призером чемпионата Украины по гольфу

2011-10-03 13:33   Андрей Шевченко стал серебряным призером Чемпионата Украины по гольфу Форвард київського "Динамо" та збірної України Андрій Шевченко став віце-чемпіоном ...

Андрей Шевченко стал серебряным призером Чемпионата Украины по гольфуАндрей Шевченко стал серебряным призером Чемпионата Украины по гольфу

Форвард київського "Динамо" та збірної України Андрій Шевченко став віце-чемпіоном України з гольфу.

Минулими вихідними футболіст взяв участь у фіналі чемпіонату України з гольфу, здобувши у підсумку срібні медалі.

"У гольф граю вже 10 років. І для мене ця гра - стиль життя. Вперше, коли спробував, дуже сподобалося, і я вирішив продовжити. Гольф - це гра на природі, тебе оточують друзі, приємні люди, з якими спілкуєшся, - одне задоволення", - поділився Шева.

Нагадаємо, що у неділю, 2 жовтня "Динамо" святкувало перемогу над полтавською "Ворсклою".

Юрій Сьомін надав відпочинок Шеві, тож Андрій і взяв участь у змаганнях з гольфу.

Відзначимо, що раніше футболіст не виключав можливості своєї участі в Олімпіаді 2016 року саме в турнірі з гольфу.

03.10.2011, 13:33