Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Алієв матюкав журналістку на очах у Шевченка

2011-10-12 17:06 Алієв матюкає журналістку. Біля сітки стоять Гармаш і Коваль. Шева не потрапив до кадру Микола Васильків, ...
Алієв матюкає журналістку. Біля сітки стоять Гармаш і Коваль. Шева не потрапив до кадру

Микола Васильків, автор телевізійної програми "Інший футбол", журналістку якої обматюкав півзахисник "Динамо" Олександр Алієв, розповів про подробиці інциденту, що мав місце на базі "Динамо" у Конча-Заспі.

"У справі Алієва доповідаю. Цей інцидент стався на базі в Конча-Заспі, коли Алієв, допивши чай, кинув пластиковий стакан на тренувальне поле прямо під ноги.

Поруч стояли Шева, Гармаш, Коваль. Ахава (журналістка Анна Тесленко, - ред.) зробила Алієву зауваження, що не можна "свинячити" практично у себе вдома, а він різко відповів, що "Якщо тобі потрібно - нахилилася і прибрала". Ахава зазначила, що це його база і йому там тренуватися, а він почав її матюкати і посилати. Хто тут і в якому світлі виступив - вирішуйте самі", - зазначив Васильків.

Прокоментувала інцидент і сама журналістка.

"Я хочу зауважити, що ми жодного разу жодного футболіста не образили і не принизили в нашій програмі. Та в нас є гострі теми, алкоголю, паління.. але ми їм в рот не заливаємо і палити не вчили. Їм би було легше жити, якби їх за будь-який результат тільки по голівці гладили. Якщо хочеш кататися, люби й саночки возити. А рівень нашого футболу і виховання гравців поки залишає бажати кращого... на жаль", - написала Анна Тесленко на своїй сторінці у ВКонтакте.

А от коментарю Алієва з приводу цієї ситуації поки немає.

От себя добавлю по этому поводу, так давайте еще напишем какой плохой Шевченко, что не сделал замечание Алиеву и не вступился за обиженную даму.

12.10.2011, 17:06
Referee
Автор:
(Referee)
Статус:
Наставник (3888 комментариев)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Лига наций Польша Италия 0 : 1 Закончился
Исландия Швейцария - : - 15 октября 21:45
Испания Англия - : - 15 октября 21:45
Босния Сев.Ирландия - : - 15 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть