Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Димінський не пішов «на мирову» із Кузнєцовим.

2011-11-11 21:50  У понеділок, 14 листопада Апеляційний комітет ФФУ розгляне скаргу Сергія Кузнєцова на свого теперішнього роботодавця – ...

 У понеділок, 14 листопада Апеляційний комітет ФФУ розгляне скаргу Сергія Кузнєцова на свого теперішнього роботодавця – ФК «Карпати». Як стало відомо Коментатору, почесний президент львівського клубу Петро Димінський відмовився залагоджувати справу «полюбовно».

Нагадаємо, 22 серпня Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ відмовив у задоволенні вимог Сергія Кузнєцова до львівських «Карпат». Футболіст вимагав погашення клубом заборгованості по зарплаті за п’ять місяців та компенсацію власних витрат на лікування. Але дисциплінарний орган зобов’язав повернутися Кузнєцова у розташування клубу і приступити до виконання професійних обов’язків згідно чинного контракту. Футболіст рішенню КДК підкорився.

«Зелено-білі», як відомо, переживають не найкращі часи. Через погані результати команда перебуває внизу турнірної таблиці. Кузнєцов швидко набрав хорошу ігрову форму, про що свідчать останні матчі за його участю. У грі із маріупольським «Іллічівцем» Сергій Кузнєцов оформив дубль. Попри хорошу гру форварда, Петро Димінський непохитний – виплачувати йому заборгованість по зарплаті і компенсацію за лікування він не збирається. Отож, наступна серія цієї історії пройде 14 листопада у кабінеті Апеляційного комітету ФФУ.

11.11.2011, 21:50
11.11.2011, 21:50
77876 1 smotrypishy
SER_FOOTBALL
Автор:
(SER_FOOTBALL)
Статус:
Наставник (1966 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Малага Лас-Пальмас 2 : 1 Закончился
Юношеская лига УЕФА Аякс U-19 Динамо U-19 - : - 21 февраля 19:00
Чемпионат Франции Кан Нанси - : - 21 февраля 19:30
Лига чемпионов Байер Атлетико - : - 21 февраля 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть