Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Вчора ти -лузер,завтра - президент

2011-12-10 09:57  В чора обирали голову Прем"єр-ліги.Резульат- відомий,на жаль,Віталій Данілов переміг,отримавши 9 голосів з 16.7 чоловік проголосували за ...

 В чора обирали голову Прем"єр-ліги.Резульат- відомий,на жаль,Віталій Данілов переміг,отримавши 9 голосів з 16.7 чоловік проголосували за Андрія Курганського.

На минулих виборах противниками Данілосва було 5 клубів.Зараз,ще додалося 3 голоси,які не задоволенні роботою(якою?) президента Прем"єр -ліги.

На жаль,"Металіст"змінив свою точку зору.Заядлі опоненти стали політичними союзниками.Якби металолом проголосував проти було б 8 на 8 з можливими варіантами.Наприклад,нейтральною кандидатурою.

 Виявляється наносити удари в спину-круто,звичайно,якщо реконструюєш стадіон за державні кошти(який зараз перебуває в приватні власності).З посмішкою згадую часи,коли Ярославський називав Данілова лузером.Людиною не здатною ні на що.

Людина за попередню каденцію не зробила нічого. Але знову висуває свою  кандидатуру на переобрання.Головний принцип роботи-атисуркісовська риторика.На жаль,зарз данна тенденція  дуже популярна...

10.12.2011, 09:57
sergiy_tyschenko
Автор:
(sergiy_tyschenko)
Статус:
Старожил (632 комментария)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Лига чемпионов Спартак Ливерпуль - : - 26 сентября 21:45
Наполи Фейеноорд - : - 26 сентября 21:45
Боруссия Реал - : - 26 сентября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть