Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Завдання для Моурінью

2012-01-24 03:48 --> В середу відбудеться чергове Ель Класіко. Завжди надпринциповому протистоянню додає нових фарб протистояння видатних тренерів.  ...

-->

В середу відбудеться чергове Ель Класіко. Завжди надпринциповому протистоянню додає нових фарб протистояння видатних тренерів.   Моурінью проти Гвардіоли. Ці протистояння розділили світ на дві половини.  Суперечки на футбольних форумах хто кращий  не поступаються за напругою самим матчам.

Поки, що Гвардіола має беззаперечну перевагу над Реалом Моурінью: п’ять перемог проти однієї поразки в дев’яти матчах.  Жозе Моурінью досконало володіє хистом  переконання у свою віру. Але шість матчів без перемог змушують замислитися не тільки уболівальників та пресу, але й гравців Реала та президента клуба: а чи здатен Жозе обіграти цю Барселону? Мене цікавить, чи самого Моурінью не навідують зрадницькі думки про безнадійність цієї справи? Можна довго сперечатися з приводу публікацій в пресі, приводити власні версії перекладу інтерв’ю дійових осіб, але Моурінью, як ковток свіжого повітря, необхідна перемога над Барселоною. Бо віра зникне.

фото 1фото 1

-->

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікаво почути вашу думку шановні уболівальники: Чи може матч Копа дель Рей на Ноу Камп стати визначальним у долі Жозе Моурінью в Мадриді?

24.01.2012, 03:48
Dynamo-75
Автор:
(Dynamo-75)
Статус:
Наставник (1766 комментариев)
Подписчиков:
8
Медали:
Выбор редакции × 11

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть