Україна здобула історичну перемогу на Кубку Легенд

2012-02-11 18:01      Збірна України у своєму першому матчі в історії міжнародного турніру серед ветеранів Кубок Легенд ...

Збірна України у своєму першому матчі в історії міжнародного турніру серед ветеранів Кубок Легенд не пустила збірну Італії у фінал турніру. Підопічні Олексія Михайличенка та Ігоря Бєланова перемогли італійських легенд з рахунком 3:2.

Вітчизняні легенди активно розпочали гру, але італійців раз по раз рятував воротар і стійка. А ось збірна Італії свої моменти не витрачала. Рахунок у матчі відкрив Корраді, а пізніше Фаваллі, після помилки українських захисників, збільшив перевагу своєї команди.

Втім, до кінця першого тайму, наші легенди зуміли скоротити рахунок завдяки удару Сергія Мізіна і зберегти інтригу матчу і всього турніру. Адже у разі перемоги збірна Італії вийшла б у фінал.

У другому таймі італійці повністю перекрили вільні зони в обороні і здавалося, що рахунок у грі вже не буде змінено. Але на 33-й хвилині Сергій Нагорняк зумів видряпати м'яч з ніг Марко Баллотти і відправив його в сітку воріт - 2:2!

А за три хвилини до кінця грі збірна України вирвала перемогу – дубль оформив Нагорняк.

"Дуже важкий матч. Ми непогано почали, але не використали багато моментів. Гра була рівна, але нам більше пощастило. Італійці, звичайно, не люблять програвати, але все було в їхніх руках", - сказав Нагорняк після гри.

Зазначимо, що сьогодні українці проведуть ще один матч плей-офф проти збірної Нідерландів, яка раніше була розгромлена італійцями 6:12.
11.02.2012, 18:01