Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Про любов...

2012-02-11 20:42   Прийшла зима. Настав перiод, який у шанувальникiв футболу називаеться мiжсезонням. На вулицi холодно. Ми з ...

 

Прийшла зима. Настав перiод, який у шанувальникiв футболу називаеться мiжсезонням. На вулицi холодно. Ми з вами сидимо вдома за комп'ютерами i активно переживаемо та обговорюемо проблеми улюбленоi команди на сайтi. Так, як офiцiйних матчiв Динамо зараз не проводить, лише тренувальнi та товариськi, то I обговорювати особливо нiчого.

Звiдси I надумана полемiка про те, хто любить команду «правильно», а хто нi, хто бiльше, а хто менше. Робиться це, здаеться, швидше, вiд скуки, нiж вiд здорового глузду.

Дивним менi здаеться те, що не перевелись, на жаль, ще люди, якi хочуть встановити монополiю на iстину, погляди та думки. Серед шанувальникiв команди йде активна суперечка про те, яких футболiстiв треба «виганяти» з команди, а яких, навпаки, потрiбно «купити». Який тренер пiдходить для Динамо, а якого треба виганяти негайно I т. д. Такi суперечки завжди були, е I будуть. I нiчого поганого в цьому немае. Насторожуе лише той факт, що чим далi, тим з бiльшою злобою ми сперечаемось. Ми вже дiйшли взаемноi неповаги, вiдвертого глузування I до образ.

Психологи стверджують, що в будь-якого явища чи ситуацii, завжди е 10% активних сторонникiв, 10% активних противникiв I решта - 80% люди, якi пiдуть за тими 10-ма процентами, хто сильнiше iх переконае. Не бувае абсолютно правильноi людини. Кожен мае право на свою думку, позицiю та вчинки. Лише б вони не суперечили Кримiнальному Кодексу!))

Ми всi маемо право виказувати свою точку зору на цьому сайтi. Ми можемо погоджуватись з колегами, або нi. Але стае боляче, коли читаешь до якоi ненавистi iнодi доходить наша полемiка (типу «виходь, пiдлий боягуз, на смертельний бiй, я тебе все одно знайду!»), враховуючи той факт, що ми всi – вболiвальники одноi команди!!!

I тому я закликаю вас: «Шануймося, браття, бо ми того вартi!”)

 

11.02.2012, 20:42
Sofocl
Автор:
(Sofocl)
Статус:
Наставник (1013 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич 2 : 0 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть