Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

"Карпаты": судьба Федецкого – исключительно в его руках

2012-02-18 14:15 Доброго ранку усім читачам Динамо від Шуріка! Читав сьогодні новини і наткнувся на цікаву статтю, а ...

Доброго ранку усім читачам Динамо від Шуріка!

Читав сьогодні новини і наткнувся на цікаву статтю, а точніше, роз'яснення ситуації з Артем Федецьким з боку львівських Карпат. Кому вірити, не знаю, не беруся робити висновки, тому судіть самі.

Посилання - http://www.dynamomania.com/news/162043-karpaty-sudba-fedetskogo-isklyuchitelno-v-ego-rukah

Для тих, кому зручніше читати на даному сайті, текст приведу нижче.

Три тижні минуло відтоді, як питання щодо футболіста «Карпат» Артема Федецького залишається відкритим. Нагадаємо, що гравець не був включений до числа футболістів, що готуються до другої частини сезону на тренувальних зборах в Туреччині.

ФК «Карпати» неодноразово пропонував футболісту продовжити співпрацю з клубом на тривалий період. Це бажання львівського клубу є логічним і невипадковим, адже влітку 2011 року ФК «Карпати» вже мав гіркий досвід процедури продовження оренди захисника збірної України. Внаслідок чого Артем Федецький пропустив два стартові матчі Чемпіонату України, а також, на вимогу ФК «Шахтар», матч 18-го туру проти донецької команди у Львові.

Однак захисник, термін дії нинішньої угоди якого з львівським клубом завершується влітку, відмовився підписувати з «Карпатами» контракт, не зважаючи на те, що клуб запропонував гравцю найкращі умови в історії львівського клубу - ідентичні до тих, що їх він має згідно нового контракту з донецьким «Шахтарем», який підписав влітку 2011 року. Як вже повідомляв ФК «Карпати», абсолютно усі виплати гравцеві згідно контракту відтоді здійснює саме львівський клуб. Ці умови дозволили Федецькому увійти до двадцятки найбільш оплачуваних українських футболістів.

Зважаючи на невизначеність Артема Федецького стосовно продовження довготривалої співпраці з львівським клубом, ФК «Карпати» прийняв рішення награвати у складі інших футболістів, на яких тренерський штаб може розраховувати у майбутньому, а не лише на короткий термін. Артем Федецький розпочав підготовку до сезону у складі молодіжної команди, натомість пропозиція «Карпат» щодо підписання контракту залишалась і залишається в силі. «Карпати» високо цінують професіоналізм гравця, його лідерські та харизматичні якості. Однак не потрібно забувати, що Федецький свого часу перейшов до «Карпат» у рамках угоди між «Карпатами» та «Шахтарем» щодо трансферу Василя Кобіна. І трансферна вартість футболіста на той момент була у кілька разів нижчою за нинішню, а заробітна плата поступалась сьогоднішній у рази.

Саме у складі «Карпат» Федецький розкрив свій потенціал і став гравцем Національної збірної України, яким нині цікавиться чимало іменитих клубів. ФК «Карпати» жодним чином не применшує заслуг Федецького в успіхах команди останніх років. Водночас вважаючи, що й Артем зобов’язаний львівському клубу своїм прогресом.

Сам же Артем Федецький у своєму спілкуванні з пресою не перестає доводити, що не може одночасно мати два підписаних контракти. Мовляв, за це його можуть дискваліфікувати. На жаль, Артем або не розуміє суті підписаного ним же контракту, або хтось наполегливо вводить його в оману.

На підтвердження того факту, що Федецький має АБСОЛЮТНО ЗАКОННЕ ПРАВО підписати повноцінний контракт з ФК «Карпати» без жодних заперечень з боку «Шахтаря», наводимо скан-копію Контракту, підписаного клубами та футболістом (звертаємо особливу увагу на п.3 Контракту №144А).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як бачимо, можливих хвилювань при підписанні контракту з «Карпатами» Артем Федецький згідно поданого основного документу позбавлений абсолютно. Однак свою відмову пролонгувати на триваліший термін стосунки з львівським клубом футболіст і далі пояснює «двома контрактами».

Ще одним важливим моментом, що змушує ФК «Карпати» активно захищати свої спортивні та економічні інтереси, є те,що ФК «Шахтар» в грудні 2011 року звернувся до Спортивного арбітражного суду в Лозанні. У своєму позові донецький клуб наполягає на скасуванні останнього абзацу пункту 2 та пункту 3 вищенаведеного контракту, що фактично позбавить ФК «Карпати» законного права володіти 100% економічних прав на футболіста, придбаними у «Шахтаря» безстроково. Раніше Контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ та Апеляційний комітету ФФУ відмовили у претензіях донецькому клубу. Наразі невідомо, коли відбудеться засідання Спортивного арбітражного суду в Лозанні, однак ФК «Карпати» міцно стоїть на позиції захисту своїх інтересів та законних прав, будучи цілковито упевненим у своїй правоті.

Львівський клуб вкотре підтверджує актуальність пропозиції Артему Федецькому – будь то повноцінний контракт, чи продовження оренди терміном щонайменше на три роки. Слово – за футболістом, майбутнє якого залежить не від «Карпат» чи «Шахтаря», а насамперед виключно від його бажання…

P.S. ФК «Шахтар» за минулі три тижні запропонував «Карпатам» єдиний, на думку донецького клубу, варіант вирішення ситуації. Офіційним листом «Шахтар» повідомив львівський клуб про те, аби останній розірвав орендну угоду з Федецьким. Така позиція – неприйнятна для «Карпат». Своєю чергою ФК «Карпати» надіслав на адресу ФК «Шахтар» зустрічну пропозицію, де запропонував п’ять варіантів врегулювання ситуації щодо продовження кар’єри захисника «зелено-білих» Артема Федецького, які б задовольнили інтереси усіх сторін, і насамперед футболіста. Відповіді львівський клуб від «Шахтаря» наразі не отримав. Попри це, турбуючись про майбутнє захисника збірної України, ФК «Карпати» сподівається на діалог з «Шахтарем», адже згідно умов договору між клубами Артем Федецький може грати лише або за «Карпати», або за «Шахтар». Перехід гравця у третій клуб без згоди «Карпат» – неможливий. (п.2, абзац 3, Контракту №144А, копія – вище).

 

П.С. А як Ви оцінюєте ситуацію, яка склалася?

Всім гарного настрою і вдало проведених вихідних =)

З повагою, Westt!

18.02.2012, 14:15
18.02.2012, 14:15
88483 3 ispolnyaushiy, dk61, bora13
Westt
Автор:
(Westt)
Статус:
Старожил (846 комментариев)
Подписчиков:
2
Медали:
Выбор редакции × 2
Топ-матчи
Чемпионат Германии Боруссия М Штутгарт - : - 19 сентября 19:30
Чемпионат Испании Валенсия Малага - : - 19 сентября 21:00
Чемпионат Германии Аугсбург РБ Лейпциг - : - 19 сентября 21:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть