Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Палкін: 'Спорт-Експрес', 'Футбол' та інші налаштовані проти Шахтаря

2012-03-28 15:58 Генеральний директор ФК Шахтар під час зустрічі з уболівальниками відповів на питання про ситуацію що склалася ...

Генеральний директор ФК Шахтар під час зустрічі з уболівальниками відповів на питання про ситуацію що склалася в українських ЗМІ.

- Зараз велика безліч футбольних передач, в яких нашу команду просто-напросто обливають брудом, в чому тільки не звинувачують. І хто це робить? Кілька представників київського Динамо, а відбиватися доводиться тільки одному вашому заступнику Анатолію Попову.

Але він дуже інтелігентно поводиться і часто не може протистояти тим хуліганам. Невже в клубі немає більш агресивної людини, яка змогла б нас усіх захистити?

- Ви повинні розуміти таку річ, що чим ближче ми будемо знаходитися до закінчення чемпіонату, тим сильніше буде тиск з боку, так би мовити, недоброзичливців.

Так склалося, що видання Спорт-Експрес, Футбол і так далі підтримують Динамо (Київ). Наприклад, в Спорт-Експресі на першій сторінці завжди кияни, в той час як інформація про Шахтарі розміщується на четвертій чи п'ятій. Журнал Футбол - це взагалі продинамівське видання, яке фактично налаштоване проти нас.

Природно, велика концентрація ЗМІ знаходиться в Києві, а там, як ви розумієте, є вплив певних кіл. Вони звикли боротися не тільки на футбольному полі, а й на медійному просторі. З нашого боку, ми що можемо, то робимо.

Ви згадали Попова, але, я вас запевняю, він прекрасний фахівець, а ви повинні зрозуміти, що він приходить на чужу програму, яку можна змоделювати таким чином, що у нього навіть не буде можливості щось сказати. Складно в щось грати на чужому полі, а говорити про те, що він недостатньо агресивно висловлювався ... ФК Шахтар - це солідна організація, чого ж ми будемо ганьбитися?", - зазначив Палкін.

Я В ШОКЕ!

 

 

28.03.2012, 15:58
28.03.2012, 15:58
92708 1 Olexiyko
coupe
Автор:
(coupe)
Статус:
Наставник (1059 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Италии Сампдория Кротоне 2 : 0   21 октября 19:00
Чемпионат Украины Ворскла Карпаты - : - 21 октября 19:30
Чемпионат Англии Саутгемптон Вест Бромвич - : - 21 октября 19:30
Чемпионат Испании Валенсия Севилья - : - 21 октября 19:30

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть