Як судді Динамо допомагають)

2012-04-02 16:52 Всім привіт. Вже позаду 25 турів ЧУ, і чим далі тим все більше розмов про те, ...

Всім привіт.

Вже позаду 25 турів ЧУ, і чим далі тим все більше розмов про те, що Динамо всіх під себе "підімяло"(чи якось так). Голи забиваються з офсайдів, чистих пенальті не ставлять,судді  добавляють по 10 хвилин до кожного тайму, і саме там кияни і перемагають( і то за допомогою пенальті, розуміється лівого)=).

Так давайте ще подивимося, як же так...

Ось як слід забивати голи, а не то, що Динамо постійно звикло...

(Фото zevszc)

Як же арбітр матчу Динамо Дніпро не побачив 10метрового офсайда у Ярмоленко????, Я в шоці.... Ааааа, Суркіс всекупив((((,

А  ось так "Динамо" заробляє пенальті...

За такий фол, потрібно було пів команди вилучати........, а ось іще один момент

Як добре що мяч голови(!) не розбив, бідна Даша)))

А ось 1000..000% пенальті, Чи не так? (Матч с Чорноморцем).

Таких моментів повно у кожному матчі кротів, але їх чомусь не помічають, а ось у Динамо, де і нема нічого, то побачать(((.

Та і взагалі, що там говорити, Динамо Чемпіон!!!! Головне нехай не звертають увагу на подібну критику, і просто грають у футбол.

02.04.2012, 16:52