Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Однозначно потрібно подавати протест! (фото)

2012-04-08 15:52 Ну ось і все! Більше жодних доказів не треба!Керівництво Динамо повинно подати протест і підкріпити цим ...

Ну ось і все! Більше жодних доказів не треба!
Керівництво Динамо повинно подати протест і підкріпити цим фото, а також нарізкою моментів з "лівими жовтими картками", непризначеним пенальті на Бетао, моментами безнаказаних грубощів "даунецьких" футболістів, і більше жодних доказів не буде потрібно для перегравання матчу, тому що помилки Вакса в сторону Динамо були систематичними і однозначно вплинули на хід матчу!!!

 

Бачимо, що Гармаш чимдуж мчить за бокову лінію, щоб потім увійти у гру з дозволу арбітра, масажист Динамо ще на полі, а арбітр вже дозволяє П'ятову ввести м'яч у гру??? Для чого, а щоб мати можливість і хоча б якусь аргументацію для видалення Гармаша!!! То де ж тут правила футболу і fair play, до яких Вакс закликав гравців до матчу???

Бачимо, що Гармаш чимдуж мчить за поле, щоб увійти у гру з-за бокової лінії, масажист Динамо ще на полі, а арбітр дозволяє П'ятову ввести м'яч у гру, щоб потім встигнути видалити Гармаша до заміни!Бачимо, що Гармаш чимдуж мчить за поле, щоб увійти у гру з-за бокової лінії, масажист Динамо ще на полі, а арбітр дозволяє П'ятову ввести м'яч у гру, щоб потім встигнути видалити Гармаша до заміни!

08.04.2012, 15:52
metalizator2009
Автор:
(metalizator2009)
Статус:
Наставник (3470 комментариев)
Подписчиков:
2
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Карабах Атлетико 0 : 0 Закончился
ЦСКА Базель - : - 18 октября 21:45
Бенфика Ман.Юнайтед - : - 18 октября 21:45
Барселона Олимпиакос - : - 18 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть