Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Невже все?... Буду радий помилитись

2012-04-17 12:08 Шановні співвітчизники та вболівальники! Ідеї щодо змісту блогу формувались у мене давно, але написати цей блог ...

Шановні співвітчизники та вболівальники!

Ідеї щодо змісту блогу формувались у мене давно, але написати цей блог саме сьогодні спричинили події в чемпіонаті саме цього сезону.

Занадто багато різних речей сталося в нашому футболі останнім часом, що відбивають бажання дивитись переважну більшість матчів взагалі.

Спробую нагадати основні моменти:

  1. Гра без боротьби в матчі Зоря - Шахтар, не призначені протягом чемпіонату пенальті в ворота ахметівської команди та інші "перлини" "чесного" суддівства - з цим зрозуміло;
  2. Цирк в матчі Кривбас - Олександрія і жалюгідні пояснення Максимова стосовно результату матчу та рівня гри. Було соромно і жалко Максимова;
  3. На жаль сумнівні епізоди в матчах Динамо, що могли вплинути на їхній результат - перший гол Мілевського в матчі з Ворсклою, неоднозначний пенальті в Одесі за фол на Мілевському;
  4. Нічия Металісту з Іллічівцем - прикро за Оболонь, Олександрію та Карпати.

Вважаю, що наразі достатньо прикладів.

На мій погляд основних проблем дві:

  • купівля-продаж матчів;
  • купівля суддів.

Хоча тут теж можливі варіанти, як то: низький рівень підготовки суддів, що теж має право на існування.

Здається не так давно шановний Артем Франков в своєму щотижневику висловлював сподівання на прихід "великих" грошей в наш футбол, що має кардинально покращити рівень футболу в країні.

Гроші прийшли, але чи прийшла культура притамання країнам Європи в такій сфері індустрії на межі спорту й розваг як футбол? Відповідь очевидна.

Чи покращився стан футболу? Думаю, відповідь ви знаєте самі.

Я бачу покращення життя лише суддів та телеведучих одіозного телеканалу імені самі знаєте кого.

Можливо і раніше все було так само жахливо, але ж це все не показувало телебачення! Тому існувала ілюзія, що все погано тільки в окремих місцях, а насправді погано скрізь!

Все вищенаведене викликає питання: "Чи буде колись чесна конкуренція в нашому чемпіонаті на зразок, наприклад, Бундесліги?".

Мені видається, що ні. Поки що ні...

І останнє. За роки панування східної деспотії та комуністичної диктатури, а також пост-комуністичного правління всі або більшість звикли до тотальної корупції у всіх сферах життя, в тому числі і в футболі. Але ж як при такому стані справ в нашому чемпіонаті з'являться зірки, що сяятимуть в збірній Україні? Ніяк. То куди прямує наш багатостраждальний футбол, а з ним і ми - його вболівальники?

   

17.04.2012, 12:08
17.04.2012, 12:08
95587 3 irum4, axis82, vitalikk
Krotobiy
Автор:
(Krotobiy)
Статус:
Старожил (931 комментарий)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Лига чемпионов ЦСКА Базель 0 : 0   18 октября 21:45

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть