Факти піся 27-туру (дані УПЛ)

2012-04-17 18:00   Глядачі. Кількохсот глядачів не вистачило до 100 тисяч відвідувачів українських стадіонів у зустрічах звітного туру − ...

Глядачі. Кількохсот глядачів не вистачило до 100 тисяч відвідувачів українських стадіонів у зустрічах звітного туру − 99 294. З них 28 480 (а це найбільше з 8-ми поєдинків) були свідками протистояння «Динамо» та «Ворскли» на НСК «Олімпійський».

Загальне число глядачів в Епіцентр Чемпіонаті України зросло до 2 391 339. Середній показник туру − 12 412, загальний − 11 123.

Серії:

− «Динамо» виграє вдома 8 матчів поспіль.

− Безпрограшна серія «Шахтаря» на виїзді − 9 поєдинків.

− «Металіст» не виграє 4 зустрічі поспіль. Також харків’яни перервали забивну серію з 17-ти ігор.

− «Ворскла» також 4 матчі без перемог. При цьому полтавчани не можуть забити впродовж 310 хвилин.

− «Дніпро» не знає поразок 4 тури, «Арсенал» - 6.

− «Кривбас» не перемагає вже 8 турів. У той же час підопічні Юрія Максимова перервали 8-матчеву серію з пропущеними голами.

− Майже паралельними курсами з криворіжцями йде «Іллічівець», зазнаючи тих самих невдач і відчуваючи подібні радощі. Відповідні показники маріупольців − відповідно 7 і 6 зустрічей.

− «Чорноморець» зазнає 3-ї поспіль поразки і вже 10 турів не знає нічиїх.

− «Зоря» не змогла продовжити 3-матчеву безпрограшну серію на своєму полі (рекордну для себе у нинішньому Чемпіонаті).

− «Карпати» виграли після 10-ти безуспішних спроб це зробити. Стільки ж часу львів’яни не могли зберегти свої ворота у недоторканості.

− «Олександрія» вдруге в історії своїх виступів у Чемпіонатах України вдома пропустила більше 3-х м’ячів. Цікаво, що вперше це трапилось у сезоні 2001/2002 рр. також у зустрічі проти «Дніпра» (2:6).

− Майже та ж сама історія з «Оболонню», яка також вдома програла 1:5. «Пивовари» вдруге у рідних стінах пропустили більше 4-х голів. Вперше це відбулось у сезоні 2004/2005 рр. («Оболонь» - «Динамо» - 0:7).

Ювілеї:

− «Таврія» забила 750-й гол у Чемпіонатах України. Це був другий м’яч Антона Шиндера у ворота «Чорноморця».

− «Карпати» здобули 200-у перемогу в елітному дивізіоні України.

− «Іллічівець» 100-й раз зіграв внічию проти найсильніших вітчизняних команд.

− «Зоря» пропустила 200-й раз вдома на тому ж рівні. Цей неприємний ювілей «на совісті» Даріо Срни («Шахтар»).

− «Олександрія» пропустила на своєму полі 50-й «елітний» гол. Його автором став Євген Коноплянка (перший гол півзахисника «Дніпра»).

− Луіс Адріано («Шахтар») забив 40-й гол у Чемпіонатах України.

− Хавьєр («Металіст») провів 50 матчів у Прем’єр-лізі.

17.04.2012, 18:00