Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Чесна гра по- донецьки

2012-04-26 19:50 Футбольний клуб "Шахтар" хоче позицінувати себе , перед власними вболівальниками,як клуб,який бореться за чесну гру. В нього ...

Футбольний клуб "Шахтар" хоче позицінувати себе , перед власними вболівальниками,як клуб,який бореться за чесну гру.

В нього це так виходить,як і позиціювання постійного розвитку клубу.Просто в клуб вбухуються велечезні(шальні) гроші,які ніколи не принесуть,ніяких дивідендів.

 ЯК приклад лікування(не консультація,а саме терапія) Чигра в Лондоні,тоді,як за словами деяких агітаторів в Донецьку найкращі медичні умовиви майже в всьомому світі.

 Чесну гру ми вже бачили на прикладі "Зорі" чи "Ворскли","Таврії".ЯКщо вже ви розумієте,що не можете конкурувати з суперником,  навіщо виходити на поле  чи  показувати це  по ТВ?

Я хочу привести приклад з іншої сфери про розуміння чесності по- донецькі.

Хокей.Чемпіонат України.Фінальна серія.Змагаються ХК "Донбас" та Сокіл".Рахунок серії 2-3 на користь дончан до 4-х пермог.В вирішальному матчі,який відбувася через день ХК " Донбас" ставить багатьох гравців основного складу команди,який грає в більш професійному турнірі ВХЛ і до цього   відпочивали.Звичайно втомлений "Сокіл" поступився 5-0.Але після матчу,кияни, спочатку не потиснули  руки суперникам,а потім щей добряче відлупцювавши своїх опонентів.Не стримався навіть головний тренер "Сокола" Годенюк,який  жив в США і грав в НХЛ.

До чого я навів цей приклад з "Соколом"?Президентом ХК "Донбас" є виликий "реформатор" і борець за "чесну гру" Борис Вікторович Колесніков,якйи є також одним з стовпів "Шахтаря".

Висновки робіть самі.

26.04.2012, 19:50
sergiy_tyschenko
Автор:
(sergiy_tyschenko)
Статус:
Старожил (632 комментария)
Подписчиков:
0
Топ-матчи
Чемпионат Англии Арсенал Вест Бромвич 2 : 0 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть