Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

,, Специалист,,

2012-05-23 20:48 Сергій Морозов Коментар Сергія Морозова Відомий футбольний фахівець Сергій Морозов в ефірі телеканалу "Футбол" проаналізував причини невдалих виступів ...

Сергій Морозов Сергій Морозов
Коментар Сергія Морозова

Відомий футбольний фахівець Сергій Морозов в ефірі телеканалу "Футбол" проаналізував причини невдалих виступів київського Динамо в останніх сезонах.

- Шахтар виграв чемпіонат втретє підряд. А що завадило Динамо виграти в минулому, позаминулому сезоні? Є якась певна тенденція.

З чим цю тенденцію можна зв'язати? Я її зв'язую з тим, що Динамо протягом останніх трьох років перетворилось на команду російської Прем'єр-ліги. Тому що тренери - Сьомін і Газзаєв - достатньо довгий час тренували російські команди. Я не кажу, що це добре чи погано, я просто констатую факт. Вони грають в той футбол, у який грають в Росії. Динамо вони перебудували на свій лад. І Газзаєв, і Сьомін говорили, що вони не лише на внутрішній арені планують перемагати, а й на Лігу чемпіонів замахувались. 

Обидва тренери будували гру по-різному. Один намагався грати у футбол Лобановського, інший грає у футбол спартаківський, хоча й тренував довгий час Локомотив. Але не вийшло ні в одного, ні в іншого. Динамо три роки грає в прагматичний футбол - на результат. І, на жаль, цей результат - друге місце. Кінцівка останнього чемпіонату була на боці психологічно більш стійкого колективу, яким виявився Шахтар. Але три роки програвати чемпіонат... Я пов'язую це з тенденцією російських тренерів. Не тому що вони погані, просто вони такі. Вони грають в прагматичний футбол, для них краса гри не має значення.

В той футбол, в який зараз грає Сьомін в Динамо, він грав і в Локомотиві, і в московському Динамо. І цей футбол він переніс до Києва. Це нормально, але якість роботи тренера визначає результат. Такий клуб, як київське Динамо не можна порівнювати з Локомотивом. Навіть із Зенітом я не можу його порівняти. По іміджу, по досягненням, по значенню в європейському футболі Динамо стоїть значно вище. Але тим не менш, зараз в клубі гравців підбирають під прагматичний футбол. Я абсолютно згоден з думкою, що в команді зараз є ціла група гравців, які не відповідають рівню київського Динамо.

Зараз стиль гри команди - не пропустити. Це зараз головне кредо Динамо. Я приведу приклад прагматичності Сьоміна. В матчі з Металістом кияни п'ять чи шість разів перейшли половину поля. Результат є, команда виграла, але ж є ще думка вболівальників, фахівців - це не київське Динамо, це міланський Інтер часів катеначчо. Щоб в наступних сезонах конкурувати з Шахтарем, кияни в першу чергу повинні змінити стиль гри в бік атакуючого футболу. Безумовно, також потрібно добре попрацювати на трансферному ринку. Але найголовніше - змінити стиль гри. Сьомін його не змінить, тому що він сформований спеціаліст. 

Звичайно, Сьомін може виграти чемпіонат від оборони, пропустивши не дванадцять голів, а вісім. Не пропустять у Донецьку, будуть грати в катеначчо - і переможуть. Але Київ не звик до захисного футболу. Навіть якщо Сьомін виграє чемпіонат, граючи в прагматичний футбол, все одно буде приходити менше глядачів, тому що Київ звик до атакуючого футболу, який сьогодні перейшов у Донецьк.
23.05.2012, 20:48
23.05.2012, 20:48
99856 0
WovKA60
Автор:
(WovKA60)
Статус:
Наставник (2011 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Испании Жирона Барселона 0 : 3 Закончился
Эспаньол Депортиво - : - 24 сентября 13:00
Чемпионат Италии Сампдория Милан - : - 24 сентября 13:30
Чемпионат Украины Сталь Олимпик - : - 24 сентября 14:00

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть