Матч: Шахтер - Динамо. Суперкубок Украины 2018. Финал 2018-07-21T21:00 2018-07-21T22:45

Шахтер - Динамо. Суперкубок Украины. 2018. Финал. 21.07.2018

Шахтер Донецк Динамо Киев 21 июля 2018 в 21:00 на «Футболе 1»

Показать статистику (107 голосов) Скрыть статистику

Доброго вечора, шановні читачі інтернет-ресурсу Dynamo.kiev.ua. Сьогодні відбудеться перша битва нового сезону в українському футболі. В матчі за Суперкубок України зустрінуться старі знайомі - київське "Динамо" і донецький "Шахтар".

Українське "Ель-класико" - саме так охрестили цей матч вітчизняні експерти і аналітики, і це не дивно, адже протистояння цих двох команд входить в десятку найбільш запеклих світових дербі.

Текстову онлайн-трансляція проведе для Вас Ігор Адамович.
1532193285 0 0 59385

1532193693 0 0 59386
Початок репортажа - в 21:00. Вашій увазі стартові склади команд:

«Шахтар»: 30.П'ятов, 4.Кривцов, 31.Ісмаїли, 44.Ракицький, 6.Степаненко, 11.Марлос, 21.Патрік, 74.Коваленко, 94.Данченко, 10.Мораєс, 99.Педро
Запасні: 1.Шевченко, 22.Матвієнко, 2.Бутко, 27.Майкон, 29.Тотовицький, 50.Болбат, 59.Зубков

«Динамо»: 71.Бойко, 26.Бурда, 44.Кадар, 94.Кендзьора, 6.Че Че, 7.Вербич, 8.Шепелєв, 9.Морозюк, 15.Циганков, 29.Буяльський, 41.Бєседін
Запасні: 1.Бущан, 30.Шабанов, 19.Гармаш, 18.Андрієвський, 10.Шапаренко, 5.Сидорчук, 43.Русин
1532194471 0 0 59387
Поєдинок за Суперкубок України традиційно пройде в Південній Пальмірі Україні - місті Одеса, на стадіоні "Чорноморець".
1532194702 0 0 59388
За всю історію турніру київське "Динамо" шість разів ставало володарем Суперкубка України. Донецький "Шахтар" тріумфував вісім разів. Сам турнір проходить із 2004 року. Перший матч відбувся в місті Одеса на стадіоні "Чорноморець", в ньому "біло-голубі" в легендарній серії пенальті перемогли "гірників" з рахунком 6:5, вирішальний одинадцятиметровий забив Олександр Шовковський.
1532194933 0 0 59389
Сьогоднішній поєдинок буде обслуговувати бригада арбітрів із Харкова на чолі з Констянтином Трухановим. Сергій Беккер і Олександр Плужник - бокові арбітри.
1532195019 0 0 59390
Варте уваги, що в складі "Динамо" дебютує бразилець Че Че, придбаний "Динамо" в літнє трансферне вікно за 4,5 млн євро. Що стосується "Шахтаря", то в складі "гірників" відразу три новачка - Олег Данченко, Фернандо і, найголовніше, Жуніор Мораєс. Ще два місяці назад бразилець захищав кольори "біло-голубих", а тепер є гравцем "Шахтаря".
1532195563 0 0 59391
Відомий репер "Серега" є амбасадором матчу за Суперкубок України. Він виконав легендарну пісню Леоніда Утьосова "У Черного моря".
1532195745 0 0 59392
Звучить національний гімн України.
1532195999 0 0 59395
Найкращим молодим гравцем минулого сезону визнаний гравець київського "Динамо" Віктор Циганков. Кращий голкіпер - Андрій П'ятов. Кращим тренером вручено нагороду найкращого тренера. Найкращий гравець - Марлос.
1532195967 0 0 59394
1’
Матч розпочався. З центра поля розпочали київські динамівці.
1532196266 1000 1 59396
3’
Обидві команди спокійно тримають м'яч і намагаються розпочати команди діагональними передачами, але захисники почергово зупиняють атаки.
1532196493 3000 0 59397
5’
Ярослав Ракицький чуть не ускладнив життя П'ятову, запаливши свічку біля своїх воріт, однак воротар розібрався в цій ситуації.
1532196588 5000 0 59398
6’
Марлос завдав перший удар по воротам Бойко, Денис спокійно реагує на вистріл півзахисника і забирає "круглого" в руки.
1532196654 6000 0 59399
7’
Віктор Коваленко з лінії штрафної завдав удар по воротам "Динамо", але сталося, як і в минулій атаці - Бойко парирує його удар.
1532196733 7000 0 59400
9’
Перший небезпечний момент в поєдинку. Ісмаїлі отримав простір на правому фланзі, пробіг декілька метрів і пробив в поперечку, м'яч відскочив в поле.
1532196855 9000 0 59401
11’
"Шахтар" більше володіє м'ячом, але динамівці не підпускають донеччан до своєї штрафної. Всі удари "гірників" відбувається із-за меж карного майданчика.
1532197046 11000 0 59402
13’
Перша жовта карточка в матчі. Відзначився Микита Бурда, який заїхав прямою ногою в стегно Фернандо.
1532197107 13000 4 59403
15’
"Шахтар" вдруге влучив у перекладину. Після прострілу Данченко м'яч від голови Морозюка потрапив в поперечку воріт Бойко.
1532197198 15000 0 59404
18’
ГОЛ! Віталій Буяльський. Пішла вода гаряча. Андрій П'ятов в простій ситуацій не справився з м'ячем і Володимир Шепелєв обікрав воротаря, і віддав на Вербича, словенець відпасував на Бєсєдіна, а той здійснив удар-пас, який завершив Віталій Буяльський.
1532197367 18000 8 59405
20’
Мабуть, П'ятову до вподоби гра Лоріса Каріуса і Уго Льоріса, які також привезли смішні голи у вирішальних матчах.
1532197604 20000 0 59406
22’
Вербич пройшов крізь двох гравців "Шахтаря" і віддав на Буяльського, Віталій в падінні завдав удар над перекладиною
1532197667 22000 0 59407
24’
Здавалося, що "Шахтар" домінував грою, але динамівці зненацька застали гравців донецької команди і забили досить необхідний гол.
1532197753 24000 0 59408
27’
Гра поступово перейшла до центра поля, обидві команди почергово володіють м'ячем.
1532197928 27000 0 59409
29’
Віталій Буяльський вирішив посперечатися з боковим арбітром, адже м'яч на аут вийшов не від нього, а від Ісмаїлі. На повторі видно, що українець має рацію.
1532198059 29000 0 59410
31’
Віктор Циганков з правого флангу прорвався в штрафний "Шахтаря", вийшов на ударну позицію, але пробив досить слабко і неточно.
1532198121 31000 0 59411
32’
Володимир Шепелєв продовжує використовувати помилки гравців суперника, після його передачі з лівого флангу Бєсєдін пропустив м'яч, але нікого не було в штрафному "Шахтаря".
1532198208 32000 0 59412
33’
Циганков заробив робочий кутовий. Після аута він притримав м'яч і вдарив "круглого" по нозі суперника. Стандарт завершився нічим.
1532198317 33000 0 59413
35’
Досить замітно, що "Динамо" переважає свого суперника. Підопічні Хацкевича взяли на себе ініціативу в матчі. Досить вчасно включились "біло-голубі".
1532198407 35000 0 59414
37’
Тамаш Кадар ризиковано скинув головою м'яч на Бойка, воротар вчасно зреагував і забрав "круглого" в руки.
1532198552 37000 0 59415
39’
Коваленко втретє завдав удар по воротам Бойка, але м'яч знову полетів над перекладиною воріт динамівців. Всі удари Віктора досить прості для воротаря "Динамо".
1532198648 39000 0 59416
42’
Потрібно відзначити Віктора Циганкова, який з емоціями грає в цьому матчі, у молодого українця з'являються перші справжні якості капітана.
1532198736 42000 0 59417
43’
Ісмаїлі зірвав контратаку "Динамо", здійснивши тактичний фол, суддя мовчить.
1532198813 43000 0 59418
44’
Досить багато боротьби в матчі, але Констянтин Труханов судить по-британськи, даючи грати обом командам.
1532198919 44000 0 59419
45’
Суддя компенсував до першого тайму одну хвилину.
1532199029 45000 10 59420
45+1’
Арбітр дав свисток про завершення першого тайму. Гравців очікує серйозна розмова в роздягальні. А ми очікуємо видовищного другого тайму.
1532199106 45001 1 6 59421
46’
Суддя дав свисток про початок другого тайму. Гравці "Шахтаря" розпочали з центра поля.
1532200010 46000 2 59422
46’
Заміна в Динамо: 6. Че Че — 19. Денис Гармаш. Олександр Хацкевич вирішив замінити талановитого бразильця і випустив досвідченого Гармаша, який знає, що таке противостояння "Динамо" - "Шахтар."
1532200105 46000 3 59423
48’
Бєсєдін самотужки мчав до воріт "Шахтаря", але Ярослав Ракицький виконав ідеальний підкат і зупинив атаку динамівців.
1532200227 48000 0 59424
49’
Буяльский розпочав атаку по центру поля, пройшов до штрафного суперника і наніс удар, який вийшов досить слабким.
1532200307 49000 0 59425
50’
Дуже вражає, як коментатори виправдовують помилку Андрія П'ятова.
1532200362 50000 0 59426
51’
Циганков пробив із-за меж штрафного, ала захисник донеччан блокували удар капітана "Динамо".
1532200440 51000 0 59427
52’
Перший гірчичник для гравців "Шахтаря". Жовте світло засвітилося перед Олегом Данченком, який зіграв не по правилам обійшовся з Вербичем.
1532200523 52000 4 59428
55’
Микола Морозюк досить неграмотно використав небезпечний штрафний і чуть не привіз контратаку на свої ворота.
1532200618 55000 0 59429
57’
Дуже крутий шанс мав забити Шепелєв. Циганков прострілив із правого флангу на відмітку одинадцятиметрового, м'яч дійшов до ніг Шепелєва, але Володимир пробив далеко на трибуни.
1532200767 57000 0 59430
60’
Жовта карточка для Фернандо. Нападаник донеччан носком бутси врізав по корпусу Бойко. Досить сумно за коментаторів, які виправдовують фол бразильця.
1532200886 60000 4 59431
63’
"Шахтар" провів декілька атак по правому флангу. Олег Данченко виконав передачу до штрафного, але захисники "Динамо" вибивають м'яч.
1532201086 63000 0 59432
65’
Мораєс руками тримав Дениса Гармаша на половині поля "Динамо", арбітр зупинив гру і дав штрафний в сторону донецької команди.
1532201198 65000 0 59433
68’
Фернандо пробив із штрафного "Динамо", але Денис Бойко в майстерному стрибку перевів м'яч на кутовий.
1532201344 68000 0 59434
68’
Заміна в "Шахтарі": 74. Віктор Коваленко — 29. Андрій Тотовицький. Черговий невдалий матч для українського "Golden Boy".
1532201425 68000 3 59435
71’
Чергова заміна в "Шахтарі": 99. Фернандо Педро — 50. Сергій Болбат.
1532201534 71000 3 59436
72’
Замана в "Динамо": 19. Денис Гармаш — 10. Микола Шапаренко. Гармаш вимушено покинув поле через травму, яку він отримав в боротьбі з Фернандо.
1532201600 72000 3 59437
72’
Жовта карточка для Володимира Шепелєва. Молодий півзахисник не по правилам обійшовся із Тарасом Степаненко.
1532201654 72000 4 59438
73’
Боже, який шанс мало "Динамо". Вербич виконав ідеальну передачу до штрафного, Циганков приклав всі сили і пробив головою, м'яч влучив в перекладину.
1532201722 73000 0 59439
75’
Ісмаїілі ідеально прийняв м'яч в штрафному "Динамо" і прострілив далі, але захисники "біло-голубих" грають досить дисципліновано.
1532201864 75000 0 59440
76’
Остання заміна в складі "Динамо": 29. Віталій Буяльський — 5. Сергій Сидорчук.
1532201958 76000 3 59441
79’
Відзначимо, що Віктор Циганков віддав капітанську пов'язку Сергію Сидорчуку.
1532202034 79000 0 59442
80’
Жуніор Мораєс пробивав головою із зони одинадцятиметрового, Денис Бойко в стрибку пантери парирував удар бразильця.
1532202095 80000 0 59443
81’
Труханов показав жовту карточку Тамашу Кадару за затягування часу.
1532202197 81000 4 59444
83’
Ярослав Ракицький з дальної дистанції пробив по воротам Бойка, удар вийшов досить неточний.
1532202284 83000 0 59445
85’
На трибунах звучить славнозвісна пісня про людину, яка не ділиться парасольками.
1532202371 85000 0 59446
86’
Данченко видав ювелірну передачу на Болбата, але півзахисник програв верхову боротьбу захисникам "Динамо".
1532202530 86000 0 59447
89’
Вербич пробив із-за меж штрафного, але м'яч через рикошети дійшов до П'ятова.
1532202683 89000 0 59448
90’
Рефері компенсував до другого тайму п'ять хвилин.
1532202754 90000 10 59449
90+3’
Жовту карточку отримав Мораєс. Жуніор не за правилам зіграв проти Морозюка.
1532202918 90003 3 4 59450
90+5’
Як і мало статися, штовханина між гравцями обох команд
1532203078 90005 5 0 59451
90+5’
красная карточка
Вилучення! Микита Бурда.
1532203120 90005 5 5 59452
90+6’
Червона карточка для Ісмаїлі.
1532203188 90006 6 5 59453
90+6’
Жовта для Андрая Тотовицького.
1532203236 90006 6 4 59454
90+8’
Гірчичник Денису Бойко за затягування часу.
1532203277 90008 8 4 59455
90+8’
Матч завершився. Вітаємо київське "Динамо" із заслуженною перемогою. "Біло-голубі" в сьомий раз в своїй історії стає володарем Суперкубка України.