Матч: Бразилия - Коста-Рика. ЧМ-2018. Групповая стадия 2018-06-22T15:00 2018-06-22T16:45

Сборная Бразилии - Сборная Коста-Рики. ЧМ-2018. 2016/2018. Групповая стадия. 22.06.2018

Сборная Бразилии   Сборная Коста-Рики   22 июня 2018 в 15:00 на «Интере»
Санкт-Петербург. Стадион "Санкт-Петербург"

Показать статистику (9 голосов) Скрыть статистику

Здравствуйте, дорогие читатели Dynamo.kiev.ua. Сегодня вас ждет увлекательный матч между сборными Бразилии и Коста-Рики. Это будет борьба Центральной и Южной Америк.
1529665940 0 0 56325
Сборная Коста-Рики впервые вышла на чемпионат мира в 1990 году, когда в Италии проводился XIV мундиаль в истории футбола. Для Бразилии такие форумы не в новинку, ведь "селесао" не пропустили ни одного чемпионата мира.
1529666093 0 0 56326
Начало репортажа - в 15:00. Стартовые составы команд - вашему вниманию. Трансляцию для вас проводит Игорь Адамович.

Сборная Бразилии: 1.Бекер, 22.Фагнер, 2.Силва, 12.Марсело, 3.Миранда, 15.Паулиньо, 11.Коутиньо, 5.Каземиро, 19.Виллиан, 10.Неймар, 9.Жезус
Запасные: 16.Кассио, 23.Эдерсон, 4.Жеромел, 6.Луис, 13.Маркиньос, 18.Фред, 20.Фирмино, 8.Аугусто, 7.Коста, 17.Фернандиньо, 21.Тайсон

Сборная Коста-Рики: 1.Навас, 2.Акоста, 6.Дуарте, 3.Гонсалес, 16.Гамбоа, 11.Венегас, 20.Гусман, 5.Борхес, 8.Овьедо, 21.Уренья, 10.Руис
Запасные: 23.Морейра, 18.Пембертон, 15.Кальво, 4.Смит, 19.Уостон, 22.Гутьерес, 7.Боланьос, 17.Техеда, 14.Азофейфа, 13.Уоллас, 9.Колиндрес, 12.Кэмпбелл
1529666156 0 0 56327
После первого тура группового этапа сборная Бразилии имеет в своем активе 1 очко. Подопечные Тите расписали мировую со швейцарцами (1:1). Голом в составе "пентакампеоне" отметился Филиппе Коутиньо.

Что касается Коста-Рики, то "лос тикос" в первом матче с минимальным счетом проиграли сборной Сербии (0:1). Таким образом, обе команды имеют возможность выйти в следующий раунд.
1529666528 0 0 56328
Команды провели между собой 11 матчей, в которых 9 раз победы праздновали бразильцы, и лишь дважды – костариканцы. Общий счет противостояния – 32:11.
1529666706 0 0 56329
Матч будет обслуживать голландская бригада арбитров во главе с Бьорном Кейперсом.

1529667212 0 0 56330
Команды выходят на поле. Сборная Бразилия будет играть в синей форме, а костариканцы - в белой.
1529668879 0 0 56331
Заміна в збірній Бразилії. Замість Вілліана вийшов Дуглас Коста.
1529672656 0 3 56352
Матч закінчений. Бразилія на останніх хвилинах зуміла вирвати перемогу в матчі. Далі "селесао" чекає поєдинок против збірної Сербії.
1529675773 0 7 56381
1’
Матч начался. Игроки сборной Бразилии развели мяч.
1529668913 1000 1 56332
3’
Сборная Бразилии контролирует мяч в середине поля. Филиппе Коутиньо нанес первый удар в сторону ворот Кейлора Наваса, мяч полетел на трибуны.
1529669080 3000 0 56333
4’
Тиаго Силва в отчаянном подкате прервал выход один на один игрока Коста-Рики с Алиссоном.
1529669177 4000 0 56334
10’
Збірна Бразилії більше контролює м'яч, але костариканці не дозволяють їм пробивати по воротах Наваса.
1529669498 10000 0 56335
14’
Перший небезпечний момент в матчі, відбувся він у воріт Алісона Бекера. Борхес досить небезпечно пробивав з лінії штрафної, але м'яч полетів чуть правіше від лівої стійки.
1529669746 14000 0 56336
17’
Збірна Коста-Ріки показує шалений пресинг і змушує бразильців помилятись на своїй половині поля. В складі "лос тікос" досить яскраво виділяються Борхес і Уренья.
1529669881 17000 0 56337
19’
Неймар в досить яскравому стилі обіграв свого опонента і заробив небезпечний штрафний. Після його подачі м'яч потрапив до рук Кейлора Наваса.
1529669997 19000 0 56338
22’
Тіаго Сілва завдав удару головою по воротах Наваса, але він був настільки слабким та неточним, що воротар костариканців поглядом провів вихід "круглого" за межі поля.
1529670275 22000 0 56339
24’
Збірна Бразилії намагається увімкнути швидкість, однак їй не вдається пройти оборону суперника.
1529670351 24000 0 56340
26’
Габріел Жезус забиває гол, але суддя його не зараховує через офсайд. На повторі видно, що положення поза грою було метровим.
1529670442 26000 0 56341
28’
Неймара вивели сам на сам з Навасом, але нападник досить далеко відпустив м'яч і програв дуель голкіперу - перший напівмомент у бразильців.
1529670550 28000 0 56342
30’
Удар здалеку від Коутіньо - м'яч полетів вище правої дев'ятки воріт костариканців.
1529670629 30000 0 56343
32’
Неймар поклав на газон суперника і зробив подачу в штрафний, там захисник костариканців виграв верхову боротьбу в Габріела Жезуса.
1529670752 32000 0 56344
34’
Вілліан отримав м'яч на правому фланзі, змістився ближче до центру і пробив - "круглий" знову летить на трибуни.
1529670898 34000 0 56345
38’
Бразилія намагається розігнати свої атаки через фланги, але Коста-Рика тримає оборону і на нуль множить старання підопічних Тіте.
1529671095 38000 0 56346
40’
Після подачі з кутового Пауліньо падає в штрафному суперника, Бйорн Кейперс рішуче показав, що гра продовжується.
1529671209 40000 0 56347
41’
Марсело з 25-ти метрів завдав удару - Навас розім'явся. Один із небагатьох ударів в ствір воріт.
1529671437 41000 0 56348
45’
Суддя компенсував одну хвилину.
1529671580 45000 10 56349
45+1’
Перерва. На обидві команди очікують серйозні розмови в роздягальнях.
1529671650 45001 1 6 56350
46’
Розпочався другий тайм.
1529672553 46000 2 56351
46’
Заміна в збірній Бразилії: 19. Вілліан — 7. Дуглас Коста.
1529672919 46000 3 56355
47’
Момент! Жезус зробив подачу в штрафний майданчик, де Неймар не зумів випередити Кейлора Наваса.
1529672743 47000 0 56353
48’
Бразилія оточила штрафний костариканців. Після удару Жезуса м'яч влучив у перекландину, везіння на стороні підопічних Оскара Раміреса.
1529672842 48000 0 56354
49’
Збірна Бразилії активізувалася і створила протягом трьох хвилин більше моментів, ніж за весь перший тайм.
1529672973 49000 0 56356
54’
Заміна в складі Коста-Рики: 21. Маркос Уренья — 7. Крістіан Боланьос.
1529673099 54000 3 56357
56’
Коста-Рика була близька до пропущенного м'яча, однак їй пощастило. Наставник "лос тікос" вирішив заспокоїти гру і здійснив заміну.
1529673168 56000 0 56358
57’
Момент! Пауліньо віддав ювелірну передачу на Неймара в штрафний майданчик, зірковий бразилець відразу пробив, але Навас здійснив один із кращих сейвів мундіалю.
1529673255 57000 0 56359
59’
Гра бразильців виглядить простішою, ніж в першому таймі. Досить активно діє правий фланг "селесао".
1529673361 59000 0 56360
61’
Бразилія вийшла в контратаку і знову оточила штрафний майданчик костариканців. Жезус після декількох переступів завдав удару, але захисники блокували його постріл.
1529673513 61000 0 56361
64’
Неймар завдав удару з 22-х метрів, його удар вийшов досить слабкий, тому Навас без проблем забрав м'яч.
1529673671 64000 0 56362
66’
Коста-Рика звикла до подач бразильців, тому кожна верхова передача не є загрозою для міцних хлопців із Центральної Америки.
1529673902 66000 0 56363
68’
Заміна в складі Бразилії: 15. Пауліньо — 20. Роберто Фірміно.
1529673953 68000 3 56364
71’
Досить гаряче біля воріт Коста-Рики, але "лос тікос" з мужністю відбиваються від атак іменитого суперника.
1529674055 71000 0 56365
75’
Неймар мав нереально крутий шанс, аби відзначитися голом. Він перехопив "круглого" біля штрафного суперника і завдав удару, м'яч в сантиметрах пролетів над поперечиною воріт Наваса.
1529674220 75000 0 56366
76’
Заміна в складі Коста-Рики: Крістіан Гамбоа — 15. Франсіско Кальво.
1529674410 76000 3 56367
79’
Бйорн Кейперс призначає пенальті за начебто фол на Неймарі. Але після перегляду відеоповтору він скасував своє рішення. Неймовірно!
1529674611 79000 0 56368
80’
Якщо матч завершиться невдало для бразильців, то Неймару варто очікувати критику на свій бік.
1529674687 80000 0 56369
81’
Жовта карточка для Неймара. Бразилець досить емоційно відреагував на рішення Кейперса.
1529674756 81000 4 56370
81’
Жовту карточку також отримав Коутіньо. Мабуть, за розмови з арбітром.
1529674805 81000 4 56371
83’
Заміна в складі Коста-Рики: 20. Давід Гусман — 17. Єльцін Техеда.
1529674875 83000 3 56372
85’
Коутіньо пробиває здалеку, але удар вийшов слабким, Навас парирує удар бразильця.
1529674970 85000 0 56373
87’
Жовта карточка для Джонні Акости. Гравець костариканців затягує час.
1529675200 87000 4 56376
88’
Збірна Бразилії нагадує Гуллівера в країні ліліпутів. В другому таймі "селесао" здійснили більше 10 ударів, але всі без користі. Коста-Рика грає в подібний до "Атлетико" Мадрид футбол.
1529675069 88000 0 56374
89’
Гравці обох команд влаштували театральну виставу, але Бйорн Кейперс не повівся на їх акторку.
1529675130 89000 0 56375
90’
Головний арбітр матча додав шість хвилин.
1529675275 90000 10 56377
90+1’
ГОЛ! Філіппе Коутиньо. Після подачі в штрафний Жезус намагався прийняти м'яч, але у нього вийшов гольовий пас на Коутіньо, який вчасно набіг до воротарської зони. Тренер бразильців Тіте так радів, що аж впав на газон.
1529675308 90001 1 8 56378
90+3’
Заміна в складі Бразилії: 9 Габріел Жезус — 17. Фернандіньо.
1529675510 90003 3 3 56379
90+7’
ГОЛ! Неймар. Дуглас Коста віддав передачу Неймару на пусті ворота, останній вколотив "круглого" в ворота Наваса.