Матч: Швейцария - Коста-Рика. ЧМ-2018. Групповая стадия 2018-06-27T21:00 2018-06-27T22:45

Сборная Швейцарии - Сборная Коста-Рики. ЧМ-2018. 2016/2018. Групповая стадия. 27.06.2018

Сборная Швейцарии   Сборная Коста-Рики   27 июня 2018 в 21:00 на НТН
Нижний Новгород. Стадион "Нижний Новгород"

1530118272 0 0 57561
Доброго дня, шановні читачі сайту Dynamo.kiev.ua. Вітаю всіх із черговим матчем чемпіонату світу, із цим святом, яке проходить лиш раз на чотири роки. Сьогодні в рамках третього тура групповго етапу ЧС зустрінуться збірні Швейцарії і Коста-Ріки. Для обох команд завдання в цьому поєдинку є кардинально різним. Якщо Коста-Ріка вже вибула із гонки за золотим кубком, то Швейцарії потрібно прикласти чимало сил, щоб підтвердити своє реноме і вийти до наступного етапу.
1530119362 0 0 57564
Початок репортажа - в 21:00. Стартові склади команд - вашій увазі.

«Збірна Швейцарії»: 1.Зоммер, 5.Аканджі, 22.Шер, 2.Ліхтштайнер, 13.Родрігес, 10.Джака, 11.Бехрамі, 15.Джемайлі, 23.Шакірі, 18.Гаврановіч, 7.Емболо
Запасні: 12.Мвого, 21.Бюркі, 3.Мубандже, 4.Ельведі, 6.Ланг, 20.Джуру, 14.Цубер, 8.Фройлер, 16.Фернандес, 17.Закарія, 19.Дрміч, 9.Сеферовіч

«Збірна Коста-Ріки»: 1.Навас, 2.Акоста, 3.Гонсалес, 19.Востон, 16.Гамбоа, 20.Гусман, 5.Борхес, 8.Ов'єдо, 9.Коліндрес, 10.Руїс, 12.Кемпбелл
Запасні: 23.Морейра, 18.Пембертон, 6.Дуарте, 15.Кальво, 4.Сміт, 22.Гутьєрес, 7.Боланьос, 17.Техеда, 14.Азофейфа, 11.Венегас, 13.Уоллас, 21.Уренья
1530119777 0 0 57565
На минулому чемпіонаті світу в Бразилії збірна Коста-Ріки створила справжнє диво, про яке ще довгий час будуть писати у футбольних посібниках, і про яке створено чимало роликів на YouTube. На нинішньому мундіалі підопічні Оскара Раміреса програли два поєдинки, але ті матчі були насичені несамовитою боротьбою і азартом, адже в поєдинку із Сербією костариканці нічим не поступались своєму супернику, однак результат зустрічі вирішив шедевральний гол Александра Коларова зі штрафного. В матчі із Бразилією "лос тікос" не вистачило терпіння, лише в доданий час другого тайму Коста-Ріка пропустила спочатку один гол, а на останніх секундах і другий.

Сьогоднішнй матч немає для Коста-Ріки ніякої турнірної мотивації, але є одне "але", підопічні Раміреса не зможуть покинути мундіаль без забитого гола, тому нас чекає атакувальна гра від героїв минулого ЧС.
1530120169 0 0 57566
Для збірної Швейцарії поєдинок проти Коста-Ріки буде черговим випробуванням, але випробуванням з неймовірною відповідальністю. Для підопічних Петковича потрібна тільки перемога, щоб другий матч групи не вирішив їх долю на чемпіонаті світу, так як це було з Аргентиною, вихід якої в плей-офф залежав від паралельного матчу.
1530120939 0 0 57567
Сьогоднішній матч буде обслуговувати бригада арбітрів із Франції на чолі із досвідченим Клеменом Тюрпеном. На цьому мундіалі для 36-річного рефері це буде дебютний поєдинок. Побажаємо йому терпіння і сміливості.
1530121898 0 0 57571
Нагадаємо, що сьогодні відбулася найбільша сенсація цього мундіаля. Збірна Німеччини поступилася Південній Кореї і вилетіла із турніру.
1530121977 0 0 57572
Відзначимо, що переможець групи F зустрінеться в 1/8 фіналу із збірною Мексики, а команда, яка займе друге місце, зіграє проти непоступливих шведів.
1530122086 0 0 57573
Звучать гімни обох країн.
1530122319 0 0 57575
Позиційна атака Коста-Ріки завершилася небезпечним ударом Брайана Ов'єдо. М'яч полетів вище воріт.
1530126830 0 0 57638
Суддя компенсував чотири хвилини.
1530129037 0 10 57677
1’
Суддя дав стартовий свисток. Із центра поля розпочали швейцарці.
1530122512 1000 1 57578
2’
Суперник досить грубо обійшовся із Емболо, рефері назначив штрафний удар. Шакірі прострілив в штрафний майданчик, але до адресата м'яч не дійшов.
1530122639 2000 0 57580
4’
Шакірі пошив у дурні лівого захисника Коста-Ріки, зробив постріл у воротарський майданчик, але на заваді передачі став оборонець суперника.
1530122754 4000 0 57582
6’
Жоель Кемпбелл прекрасно обіграв суперника і пробив здалеку в дальній кут, Зоммер відбив його удар. Далі слідував удар головою від Борхеса, однак швейцарський воротар сьогодні на варті і не дає супернику забити гол.
1530122981 6000 0 57584
8’
За вісім хвилин матчу Коста-Ріка нанесла вже чотири небезпечних удари, два із них прийшлися в рамку воріт Зоммера.
1530123030 8000 0 57586
10’
Нічого собі момент! Який удар вийшов у Коліндреса. Півзахисник збірної Коста-Ріки м'яко вдарив по воротам Зоммера, але "круглий" попав в перекладину і відскочив в поле.
1530123233 10000 0 57589
12’
Суддя показує перше попердження. Крістіан Гамбоа грубо обійшовся із Емболо.
1530123287 12000 4 57590
15’
Крістіан Гамбоа отримав сильний удар від свого воротаря, який зіграв на виході і завалився на свого колегу.
1530123358 15000 0 57592
17’
Владимир Петковіч просить своїх підопічних пресингувати, адже його підопічні досить слабо виглядять на фоні своїх суперників.
1530123427 17000 0 57593
18’
Гаврановіч наніс дальній удар по воротам Наваса, але м'яч розминувся зі штангою.
1530123525 18000 0 57595
20’
Ще один удар від гравців Коста-Ріки. Ов'єдо пробив із лівого краю штрафного, але Зоммер сьогодні на висоті. Досить прекрасна гра у виконнані підопічних Раміреса.
1530123682 20000 0 57598
22’
Коліндрес виконав сильний простріл, але для Зоммера це не проблема, воротар намертво забрав м'яч.
1530123804 22000 0 57601
24’
Швейцарці намагаються грати досить дисципліновано, щоб не пропустити гола, який може ускладнити їхній вихід із групи.
1530123886 24000 0 57602
25’
Коліндреса вивели на удар, костаріканець зробив все, як і мав зробити, але Аканджі блокує гарматний постріл форварда.
1530123947 25000 0 57603
26’
Шакірі виконав кутовий, але Навас за всіма правилами виносить "круглого" подалі від воріт.
1530124056 26000 0 57606
31’
Друге попередження у нашому матчі. Хоель Кемпбелл відмахнувся ліктем від Аканджі. Суддя без роздумів показав жовту карточку.
1530124322 31000 4 57609
31’
ГОЛ! Блерім Джемайлі. Все по класикі. Ліхтштайнер здійснив подачу в штрафний, там Емболо скинув на Джемайлі, а півзахисник вклав усю силу в удар і вколотив "круглого" в сітку воріт Наваса.
1530124339 31000 8 57610
33’
Як кажуть в народі: "Не забиваєш - забивають тобі". Костариканці мали п'ять крутих шансів відзначитись, але швейцарцям вистачило одного момента, щоб перетворити його в гол.
1530124468 33000 0 57612
35’
Гамбоа ювелірно обіграв суперника, перекинувши через нього м'яч. 16-й номер костариканців розпочав атаку, але його збили в центрі поля. Фабіан Шер не витримав такого позору і штовхнув опонента.
1530124598 35000 0 57615
36’
Жовта карточка для Стефана Ліхтштайнера. Він грубов удари в опорну ногу Коліндреса і отримав попередження. Таким чином, Ліхтштайнер пропустить наступний поєдинок, адже в нього вже було попердження. Швейцарія залишиться без капітана, якщо пройде в наступний етап.
1530124767 36000 4 57616
38’
Блерім Джемайлі в стилі Зідана накрутив захисників Коста-Ріки і зробив простріл, але захисники вибили м'яч до центра поля.
1530124852 38000 0 57617
41’
Коста-Ріка розігнала шалену атаку, Кембпелл віддав на Коліндреса, той прострілив на Гамбоа, але Крістіан з останніх сил добіг до м'яча і навісив до штрафного, там Аканджі розібрався, як професор і вибив "круглого" подалі.
1530125081 41000 0 57620
45’
Рефері компенсував одну хвилину.
1530125255 45000 10 57623
45+1’
Перерва. Давайте трішки відпочинемо і налаштуємся на видовищний другий тайм. Гравців чекають серйозні розмови в роздягальнях.
1530125313 45001 1 6 57626
46’
Клемен Тюрпен дав свисток про відновлення матчу. У складі обох команд змін не відбулося.
1530126236 46000 2 57628
48’
Брайан Ов'єдо відверо порушив правила проти Шакірі. Сам потерпілий виконав стандарт, але костариканці вибили м'яч подалі від своїх воріт.
1530126385 48000 0 57630
49’
Небезпечний момент! Жоель Кемпбелл відгукнувся на флангову передачу Гамбоа і пробив трохи вище воріт.
1530126446 49000 0 57632
50’
Який сильний і неочікуваний удар від Рікардо Родрігеса. Захисник швейцарців з дальньої відстані пробив трішечки вище воріт.
1530126522 50000 0 57634
53’
Шакірі віддав чудовий пас в штрафний майданчик, Емболо підхопив м'яч на куті і сильно пробив, але Навас впевнено реагує на атаку суперника.
1530126712 53000 0 57636
56’
ГОЛ! Кендалл Востон. Перший гол Коста-Ріки на турнірі. Брайан Руїс виконав кутовий, а Востон вище всіх вистрибнув в штрафному майданчику, Зоммер був безсилий.
1530126959 56000 8 57640
59’
Заміна в складі збірної Швейцарії: 11. Валон Бехрамі — 17. Деніс Закарія.
1530127164 59000 3 57643
62’
Швейцарія продовжує розвивати свою довготривалу атаку.
1530127286 62000 0 57645
64’
Підопічні Владіміра Петковіча впевнено контролюють м'яч, без особливого просування вперед.
1530127377 64000 0 57647
65’
Костариканці захопили м'яч і розпочали свою позиційну атаку.
1530127445 65000 0 57649
69’
Заміна у складі збірної Швейцарії: 18. Маріо Гаврановіч — 19. Йосип Дрміч.
1530127663 69000 3 57652
70’
Подача із кутового Жоеля Кемпбелла, але ніхто із колег ніхто не відгукнувся на його навіс.
1530127729 70000 0 57653
72’
Дрміч одразу влився в гру і здійснив удар по воротам Наваса, а захисники заблокували його простріл.
1530127838 72000 0 57655
76’
Крістіан Гамбо розвинув шалену швидкість на правому фланзі і тільки з допомогою порушення правил Закарія зумів зупинити суперника.
1530128082 76000 4 57658
77’
Небезпечний момент! Подача з правого флангу і Йосиф Дрміч пробив головою в перекладину.
1530128234 77000 0 57661
79’
Жоель Кемпбелл виконав сольний прохід, обійшовши двох захисників, але на заваді став ще один. Перспективна атака костариканців перетворилася в позиційну.
1530128330 79000 0 57663
81’
Заміна у збірній Швецарії: 23. Шердан Шакірі — 6. Михаель Ланг.
1530128401 81000 3 57664
81’
Заміна у збірній Коста-Ріки: 9. Даніель Коліндрес — 13. Родни Уоллас.
1530128474 81000 3 57665
83’
Жовта карточка для Фабіана Шера.
1530128580 83000 4 57667
86’
Коста-Ріка активніше грає в атаці і створює небезпечні моменти біля воріт Зоммера. Сумно, що така збірна лишилася шансів на вихід до наступного раунду турніра.
1530128729 86000 0 57668
88’
ГОЛ! Йосип Дрміч. Вийшовши на заміну, Дрміч успішно відгукнувся на простріл з правого флангу і вколотив м'яч в правий кут воріт. Рішення Петковіча виявилася виправданими і ефективними.
1530128849 88000 8 57671
89’
Жовту карточку отримує гравець Коста-Ріки Востон за розмови з арбітром.
1530128892 89000 4 57672
90’
Арбітр зустрічі компенсував чотири хвилини.
1530129015 90000 10 57676
90+1’
Замена в сборной Коста-Рики: 20. Давид Гусман — 14. Рендалл Азофейфа.
1530130442 90001 1 3 57688
90+2’
Тюрпен назначає пенальті в ворота Зоммера.
1530129116 90002 2 0 57680
90+3’
Нереализованный пенальти
Брайан Руис не реализовал пенальти.
1530130372 90003 3 9 57687
90+3’
ГОЛ! Брайан Руїс реалізував одинадцятиметровий удар. М'яч від голови Соммера залетів в ворота.
1530129714 90003 3 8 57686
90+3’
Заміна в складі збірної Коста-Ріки: 16. Крістіан Гамбоа — 4. Ян Сміт.
1530129239 90003 3 3 57683
90+5’
Матч завершений. Збірна Швейцарії крокує далі, де зіграє в 1/8 фінала із національною командою Швеції.