Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

За кого болеет «вся Украина»

2018-03-20 16:09 Нарешті. Тепер аж до вересня ми не почуємо від телевізійних коментаторів слів про те, що «за ... За кого болеет «вся Украина»

Нарешті. Тепер аж до вересня ми не почуємо від телевізійних коментаторів слів про те, що «за «Шахтар» вболіває вся Україна».

Николай Несенюк

Я не тому цим задоволений, що не вболіваю за «Шахтар». Просто відвертої маячні в нашому телеефірі вистачає і без цього. Бо під час матчу «Шахтаря» в Лізі чемпіонів «уся Україна» займалася дуже різними справами — працювала, відпочивала, вечеряла, дивилася серіали, сиділа в інтернеті, ходила на побачення, пила чай чи інші напої, закушуючи. Телевізійну трансляцію футбольного матчу з Риму дивилися в Україні, за найоптимістичнішими вимірами, не більше 400 тисяч людей. А це далеко не вся Україна, і навіть не «мільйони телеглядачів», як люблять казати ті ж самі телекоментатори.

Згадані фрази дійшли до нас із далекого радянського минулого, наскрізь просякнутого брехнею. Бо навіть за часів Щербицького, коли популярність київського «Динамо», порівняно з нинішнім часом, була воістину всенародною, вулиці міст і сіл не порожніли під час матчів команди. Більшість людей продовжували жити звичайним життям, ніяк не пов’язаним із показом футболу по телевізору. Навіть під час фіналу Євро-88, коли наші грали з голландцями, усе довкіл працювало у звичному режимі.

Мені порожнє місто, що масово дивиться футбол, пощастило бачити лише раз. Тоді був у Німеччині, чия національна команда саме грала у чвертьфіналі Кубка світу 2006 року. У тому районі Гамбурга, де ми перебували, навіть міські автобуси перестали ходити. Та навіть у Німеччині таке трапляється один чи два рази на кілька років і лише під час матчів національної збірної. Щодо поєдинків клубних команд, нехай і найкращих, їхні баталії ніде у світі не мають всенародної аудиторії.

То чому наші коментатори вже третій десяток років верзуть дурниці про те, що «вся Україна вболіває за «Шахтар», «Динамо», «Зорю», «Дніпро», «Карпати», хто там ще в нас грав у єврокубках? І за «Олімпік», який минулого літа грав відбір Ліги Європи на практично порожньому стадіоні, за версією коментаторів, теж уболівала «вся Україна».

Наперед знаю — й надалі нічого не зміниться. Тому тішуся з того, що матиму хоч декілька місяців перепочинку від отих дурниць із телеекрана.

Микола НЕСЕНЮК

СМИ: Эсеола может вернуться в «Динамо»

20.03.2018, 16:09

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть