Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Денисов и секретарша Ахметова

2018-04-05 11:31 Известный украинский журналист Николай Несенюк прокомментировал один из нюансов матча «Мариуполь» — «Динамо» (2:3). Паулу Фонсека ... Денисов и секретарша Ахметова

Известный украинский журналист Николай Несенюк прокомментировал один из нюансов матча «Мариуполь» — «Динамо» (2:3).

Паулу Фонсека (справа)

«Мені тут вчора сказали, що Сашко Денисов у телевізорі дуже шкодував із того, що Ігор Суркіс не поїхав на матч «Динамо» до Маріуполя. Не знає напевно, що Ігор Суркіс останній рік взагалі не їздить на виїзні матчі, хоч до Риму, хоч до Афін, хоч до Маріуполя. Але пропозиція цікава. Думаю, що Суркіс міг би змінити свої звички, коли б отримав відповідного рівня пропозицію. Якби до Маріуполя Ігоря Суркіса запросив фактичний власник місцевої команди Ринат Ахметов. Ну з Маріуполем не вийшло, то можна запросити до Харкова наступної суботи на матч «Шахтаря» і «Динамо».

Взяв би Денисов і підказав Ахметову таку думку замість стогнати у телевізорі. Розумію, що це непросто — Ринат Ахметов вже четвертий рік не те що на футболі, взагалі на людях не з’являється. Кажуть, що навіть Фонсека, тренер «Шахтаря», спілкується із Ахметовим виключно через секретарку. І Фонсека, як стало днями відомо, дуже вподобав такий спосіб спілкування. Звісно, таких секретарок у Ахметова на всіх не вистачить. Але Денисов може спробувати дістатися до Ахметова через секретаря. Може теж сподобається. І Денисову, і секретарю...» — написал Несенюк на своей странице в сети Facebook.

Кроме Соля, у «Динамо» на прицеле еще три нападающих

05.04.2018, 11:31

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть