Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Верес» и его тайны

2018-06-26 19:56 Известный украинский журналист Николай Несенюк — о будущем ривненского «Вереса», вернувшегося во вторую лигу. Николай Несенюк «Почну ... «Верес» и его тайны

Известный украинский журналист Николай Несенюк — о будущем ривненского «Вереса», вернувшегося во вторую лигу.

Николай Несенюк

«Почну з головного. Я щиро бажаю успіху Оресту Балю і його команді. Лише про одне прошу – припиніть називати «Верес» народним клубом. Він такий самий «народний», як і всі інші. Було би порядно одразу сказати, що маємо такого ось нового хазяїна. Чому це не робиться? Хто дає гроші аби запрошувати гравців та тренерів, винаймати житло, забезпечувати харчування і транспорт? Коли хазяїн – порядна людина і допомагає команді частиною від чесно зароблених коштів, то честь йому за це і хвала!

Але щось мені підказує, що недарма «народні» старанно приховують свого нового господаря. Щось там є цікаве для народу, про що цьому народу краще не казати. Відповісти на запитання про джерела фінансування команди прошу панів Хахльова чи Донцова. Відповісти конкретно, назвавши прізвище нового господаря без зайвих роздумів про світові тенденції. Наперед дякую», — написал Несенюк на своей странице в сети Facebook.

Контрольные матчи украинских клубов (14-15 февраля). «Десна» всухую проиграла «Днепру-1»

26.06.2018, 19:56

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть