Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Вадим Рабинович призвал ФФУ отстранить Данилова от руководства УПЛ

2011-03-31 19:18 Президент киевского «Арсенала» Вадим Рабинович через официальный сайт клуба обратился с открытым письмом к Президенту ФФУ ... Вадим Рабинович призвал ФФУ отстранить Данилова от руководства УПЛ

Президент киевского «Арсенала» Вадим Рабинович через официальный сайт клуба обратился с открытым письмом к Президенту ФФУ Григорию Суркису, в котором потребовал незамедлительно созвать исполком ФФУ с целью рассмотрения вопроса об отстранении президента УПЛ Виталия Данилова.

Предлагаем вашему вниманию текст письма.


ВІДКРИТИЙ ЛИСТ президента ФК «Арсенал» (Київ) Вадима РАБІНОВИЧА

президенту ФФУ Григорію СУРКІСУ

Шановний Григоріє Михайловичу!

Звертаюся до Вас як до керівника установи, яка має за ціль розвиток українського футболу і має важелі впливу на ситуацію в ньому.

Ми всі прагнемо успішного проведення Чемпіонату Європи з футболу в Україні та виграшу нашої збірної на Євро-2012.

Але я переконаний, що існує реальна загроза не тільки зриву цього важливого завдання Президента України, а й загроза для подальшого розвитку українського футболу взагалі. Ця загроза – діяльність, а точніше — повна бездіяльність очільника української Прем’єр-ліги Віталія Данилова.  Але ж саме Прем’єр-ліга є обличчям українського футболу, індикатором його перспектив. Вже тривалий час ніхто з президентів футбольних клубів України не може отримати фінансовий звіт та звіт про діяльність від президента УПЛ. Замість цього президент УПЛ Віталій Данилов або займається політичним піаром у складі парламентського фракції опозиційного БЮТ, або влаштовує дивні, але надзвичайно коштовні вояжі за кордон, де займається, за визнанням дирекції УПЛ, «самовдосконаленням англійської мови»… Через це Прем’єр-ліга перебуває у невизначеному стані та дивній бездіяльності, хоча саме ФФУ доручала УПЛ проведення змагань у вищому дивізіоні українського футболу.

Я звертаюся до Вас з вимогою негайного скликання виконкому ФФУ з метою розглядання питання про відсторонення президента УПЛ Віталія Данилова. Треба негайно позбавити наш вітчизняний футбол від цієї бездіяльної та безвідповідальної людини, або ж взагалі позбавити нас такої аморфної структури як Прем’єр-ліга у її нинішньому стані.

Напередодні найвизначнішої події — проведення в Україні та Польщі Чемпіонату Європи з футболу — ми не можемо миритися з деконструктивністю та марнотратством, з байдужістю та бездіяльністю. Тим більше, що мова йде про долю й перспективи українського футболу взагалі.

31.03.2011, 19:18
Топ-матчи
Лига Европы Аталанта Аполлон 1 : 0   19 октября 22:05

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Ваша карма ():
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
Закрыть