• Прокомментировал матч → Ворскла - Динамо

31.03.2024, 18:59
    • 22.03.2024, 11:27
    • Добавил пост → Перший крок зроблен

Рахунок на табло на нашу користь, але скільки нервів спалили вболівальниками наші, з дозволу сказати, кращі футболісти , підрахувати складно. Кожен вболівальник реагував на те, що відбувається з властивою тільки йому, устроєм психіки. Упевнений, одні просто терпіли і чекали голів наших, бо щиро вірили в зірку Реброва, інші мало не по стелі бігали від 80 хвилин матчу, де не було навіть видно за рахунок чого ми переможемо.

Читать полностью →

22.03.2024, 10:35
    • 21.03.2024, 20:01
    • 19.03.2024, 05:48
    • 15.03.2024, 09:47
    • Добавил пост → Очікувані зміни в таблиці почались

Минуло всього два тури нового сезону, а , а ситуація у футбольній таблиці стає більше схожою на реальний рівень команд. Ті, пробачте за грубість, вискочки, що після першої половини чемпіонату були на перших ролях, почали втрачати очки і як наслідок, позиції в таблиці. І це не дивно, адже в принципі будь-яка команда може перемогти навіть лідера, але пройти всю дистанцію чемпіонату без втрат складно, якщо нездійсненно.

04.03.2024, 09:37
    • Прокомментировал пост → Чому правила футболу не виконуються в Динамо?

Але і більше пропустило, так що немає зв"язку

28.02.2024, 05:35
    • Добавил пост → Чому правила футболу не виконуються в Динамо?

Кияни перемогли в матчі нового сезону харків"ян доволі спокійно та ще з рахунком , що був у першому матчі. Інакше не могло статися, бо футболісти розуміли, що треба грати на перемогу , докладаючи багато сил, , бо золоті медалі за емблему не дають . А ось закляті друзі вчора втратили очки і це повинно додати настрою на чергову гру киян з Чорноморцем.

27.02.2024, 12:19
    • Прокомментировал пост → Яка крапка буде поставлена сьогодні?

Вітаю! Зустріч з Шеріфом не звичайна гра, а це дзеркальне відображення попереднього періоду. А що ми побачимо-пізнаємо пізніше

17.02.2024, 10:11
    • Добавил пост → Яка крапка буде поставлена сьогодні?

Як я вчора зрозумів, все ж таки тією жирною крапкою, що мають кияни поставити в цьому підготовчому періоді, повинен бути матч із Шерифом. Для самого СаШо це не просто рядовий матч, це й спогади минулих років і ті нахабні висловлювання футболістів Шеріфа, які відразу всіх киян перевели в стан сильного збудження і досі не відпускають .

17.02.2024, 08:20
    • Прокомментировал пост → Образа

Циганик давно вдягнув корону на свою голову ... адже себе вважає найкращим, як би журналістом, який у футболі розбирається до найдрібніших подробиць і який досконало розуміє спілкування людей, може давати поради та вказівки всім, адже хто ще на таке здатний...можливо коли був опублікований список коментаторів на УПЛ ТБ, то Циганика там не виявилося... боляче ж...і треба про себе нагадувати різними способами

14.02.2024, 09:22
    • 14.02.2024, 09:13
    • Добавил пост → На горизонті початок чемпіонату, а питань ще багато

Знову кияни грали два дні поспіль і знову натужно, що звичайно, зрозуміло. Але, що залишилося за зачиненими дверима, тобто думки штабу і його керівника , мало зрозумілі, і це очевидно. До початку чемпіонату залишилося всього 11 діб, але тільки вчора ми змогли побачити щось схоже на основу. А склад, який навіть колись грав разом, знову потрібно награвати, насичувати новими ідеями тренера і доводити до автоматизму всі дії.

14.02.2024, 07:58
    • Добавил пост → Нічия, яка краще ніж перемога

Вчора Динамо зіграло з рахунком 1-1 , але сама гра , точніше, те , що відбувалося на полі, сподобалось. Нарешті, команда грала з суперником, який бажав перемогти киян, а Динамо бажало перемогти теж. На мій погляд, незважаючи на нічийний рахунок , ця гра більш корисна, ніж перемога над Пахтакором та Лієпаєю з великим рахунком.

10.02.2024, 08:10