Ветерани "Динамо" зіграли в Кременці

2015-07-25 17:41 Як раніше повідомлялось (Ваш текст ссылки...) ветерани "Динамо" зіграли у Кременці з місцевими зірками футболу.Сказати що ...

Як раніше повідомлялось (Ваш текст ссылки...) ветерани "Динамо" зіграли у Кременці з місцевими зірками футболу.Сказати що це було просто свято у місті це нічого не сказати.Було видно , що місто скучило за позитивними емоціями у нелегкий період становлення нашої держави.

Велика подяка ветеранам, що вони проводять це спеціальне турне по Україні для збору коштів для воїнів АТО.

На полі гравці обох команд номер не відбували Рахунок відкрив кременчанин Радчук, та поступово гру вирівняв чудовий удар зі штрафного Артема Яшкіна. Пізніше забив Саленко у другому таймі кременчани могли зрівняти рахунок, та удар Івана Сохацького відмінно з під штанги витягнув Всеволод Романенко. І вже через кілька хвилин шедевр з-за меж штрафної з правого кута у виконанні Віктора Мороза( жалко Ярмола не бачив)

На полі ще з"влялися Дем"ненко, Рац, Яремчук, Дмитрулін,Хлус,Коновалов, О.Венглинський,Дамін. Особливо вболівальники раді були вітати Сергія Кузнецова гравця і володаря славетних сезонів 75-76 рр.

Також хотілось відзначити Олега Саленка, який відіграв увесь матч і наприкінці гри, в налідок боротьби сильно вдирився головою об землю і втратив свідомість. Та все ж таки за допомогою партнерів зміг піднятися і під овації залишив поле

Після матчу вболівальники ще довго не відпускали гравців обох команд, а ті і не спішили іти з поля.

P/S/Щоб не забанили знов, напишу коротко - анансованого Леоненко не було.

25.07.2015, 17:41