Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
alexfoot
Имя:
Олександр Явір
Статус:
Читатель (5 комментариев)
Зарегистрирован:
23.07.2014 13:45
Карма:
37
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → Чудове обличчя фундатора Динамо.

   Дякую,пане Брюс ,за ваш захист і добре слово.Я вже написав,що не претендую на те,що всі мої думки є вірними і справедливими.Але ,як вболівальник київського Динамо з 60-річним стажем,думаю,що маю якесь невелике право висловитись на теми своєї улюбленої команди.Доброго всім дня і гарного настрою перед фіналом Ліги Чемпіонів. Олександр Явір.

   25.05.2018, 13:25
  • Прокомментировал пост → Чудове обличчя фундатора Динамо.

   Люди добрі, я абсолютно не претендую на те,що всі мої думки ,які я висловив у своєму пості є вірними і справедливми,адже кожна людина може помилятися.Я лише висловив свою думку і не більше того.Звичайно я вибачаюсь за якісь синтаксичні помилки,бо я людина емоційна і пишу завжди дуже швидко,тому часто можу навіть не попасти на потрібну клавішу на комп"ютері.Також вибачаюсь за своє невігластво,бо забув,що ,на жаль,Валентин Белькевіич пішов від нас де-кілька років назад.В мене дійсно в пам"яті відклалася його чудова гра і я пам"ятаю,що він творив цю гру для всієї команди,він був віртузом м"яча і великим тактиком на полі.Хацкевич теж грав з ним разом і вони разом творили цю гру,але Белькевич був генератором всієї команди.
   Ще раз повторю,що мені скоро 70-ть і я усвідомлюю ,що я не є професійним спеціалістом у футболі і не є професійним журналістом,тому вибачайте,що дозволив собі висловити якісь свої думки і своє бачення проблем.Зрештою,як вболівальник Динамо , і як людина,яка вже багато що побачила на своїму віку,напевно маю на це право.Я навіть не думав,що підніму своїм постом таку велику хвилю відгуків.Тому дякую всім,хто висловився на мою статтю, і не важливо -чи з критикою,чи з позитивним відгуком.Бажаю всім доброго настрою,бо завтра фінал Ліги чемпіонів,давайте потішимся гарним футболом.А всі ми -одна велика сім"я ,бо нас об"єднує одна любов до нашого Київсько "Динамо".Дякую. Олександр Явір.

   25.05.2018, 13:02
  • 20.05.2018, 09:56
  • Добавил пост → Чудове обличчя фундатора Динамо.

   Чудове обличчя фундатора Динамо. Я вболіваю за Динамо з 1957 року.Про Григорія Михайловича Суркіса вперше почув значно пізніше,десь ,напевно з 80-х.Але знаю,що ця людина зробила і для Динамо і для футбола України в цілому більше ,аніж десятки тренерів і сотні футбольних функціонерів України разом взятих.

   Читать полностью →

   17.05.2018, 16:03
  • Прокомментировал новость → Горан Саблич: «Милевский не соблюдал кодекс поведения и нашу личную договоренность»

   Артем звикнув падати на полі.Часто це була симуляція ,але давало результат-суддя свистів штрафний,а Алієв пробивав у ворота.Тепер Артем впав у житті.Але тут вже симуляція не проходить.Свистіти ніхто не буде Треба самому підніматися і більше не падати.На жаль ,у футболі у Артема нічого не вийшло.Треба ставати справжнім чоловіком і шукати інших шляхів у житті.Хотілося б вірити,що він цього досягне.Адже характнр в нього є.
   Олександр.Київ.

   05.11.2015, 11:15
  • Прокомментировал новость → «Шахтер» — «Динамо» — 2:0. ВИДЕО

   Абсолютно згідний з вами.Складається часом враження,що ігроки Динамо просто бояться відкриватися і бояться ,що їм партнер віддасть м"яч,бо вони не знають,що їм далі робити...
   Подивіться на ту ж Барселону,або збірну Німечини зразка 2014р.Якщо команда хоче по 60-80% ігрового часу тримати м"яча,то потрібно дві речі:1)щоб кожний ігрок намагався бути завжди відкритим,
   2)щоб він завжди мав можливість передати м"яча іншому ігроку,який знаходиться у кращому положені.Але для цього у всієї команди повинна бути гарна фізична піжготовка,а не так ,як зараз у київського Динамо-Мбукані пробіг 30 метрів і відпочиває,як і інші, по 10 хвилин за спинами чужих ігроків.Здоровий же хлопець,як бугай!
   Тому фізична підготовка,награвання схем атаки,вся команда повинна приймати участьь у відборі м"яча на любій частині поля,а не так як зараз-вся надія тільки на захист,а він валитться з ніг як клун ,вибачте,з г...
   Олександр Явір.

   23.07.2014, 15:39
  • Прокомментировал новость → «Шахтер» — «Динамо» — 2:0. ВИДЕО

   На жаль ми не побачили у цій грі якісь нові футбольні нотки .Динамо залишається повільним і слабозіграним колективом.Координація де-яких граків просто вражає(як два центральних захісника можуть одночасно впасти на рівному місці?це просто дивовижно!).
   Не за результат прикро.Це спорт і всіляко буває.
   Прикро,що за міжсезоння Реброву так і не вдалося награти хоча би 3-5 комбінацій атаки.Знову Динамо підходить до воріт суперника і далі не знає,що робити з м"ячем.Хлопці,подивіться ,як грала збірна Німеччини з Бразилією.Скопіюйте хоча би три кобінації і відпрацюйте їх до автоматизма,але на швидкості,а не навстоячки,як це любить Ярмоленко,Макаренко,Мбукані ,Аруна і всі решта.Всі атакуючі дії мають відбуватися у гарній швидкості ,а не стоячи до воріт суперника!
   Якщо не в межсезоння,то коли іще можна награти якісь комбінації?
   А захисникам Та й усій команді варто серйозно попрацювати з акробатикою ,щоб напрацювати координацію тіла.Таке враження,що від кожного дотика з супротивником усі гравці Динамо валяться одразу на землю.Можливо за виключенням Олега Гусєва,який єдиний є бійцем з твердими ногами.Хлопці,може ви переплутали балет з футболом,га?Може вам краще у балет записатися.Дивлюся,що вірус Мілевського вразив всю команду.
   Сподіваюсь,що Ребров,як колишній гарний нападаючий,наргає нові комбінації і заставить гравців триматися за землю.
   Віримо у вас,пане Ребров,хоча у цей склад Динамо -не дуже...
   Олександр Явір.(Київ)

   23.07.2014, 14:00
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть