Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-pan-kotek
Имя:
Pan Kotek
Статус:
Читатель (33 комментария)
Зарегистрирован:
29.09.2017 00:07
Карма:
92
О себе:
За Динамо з 1999р.
Топ-10 блогеров:
Да
 • Прокомментировал статью → Лига Европы, 6-й тур. «Динамо» — «Яблонец» — 0:1. Обзор матча, статистика

  Я буду просити в Діда Мороза нового тренера для Динамо. З такою молоддю негоже таких фізруків мати за тренерів.

  До речі, пам'ятаю як головний фізрук Шабанова тримав на банці,а як вийшов на поле і відразу згорів на червоній. Сьогодні настала черга Дуелунда - але все надзвичайно гірше, просто дуже його жалко. Він всі матчі грів банку або виходив на 90+хв. і тут геній Х, вирішив випустити його в кінці сезону...

  А так, рік закінчився закономірно, все логічно і сумно. Буде ще гірше, якщо нічого не зміниться.
  Так що, нехай Хац разом зі своїми друзями з Крото-ТВ ходить на рибалку, бухає пивко з котами і обговорює внутрішні справи клубу. Якщо першого разу не пішов, то хоч би зараз, разом з штабом. Набридло. Остаточно.

  Блеат. Ще й кротів пустили в хату.

  13.12.2018, 22:10
 • Прокомментировал статью → Лига Европы, 3-й тур. «Ренн» — «Динамо» — 1:2. Обзор матча, статистика

  дай бог. наші форуми про це вже пару місяців пишуть. сьогодні ми це побачили.
  тільки би там, в штабі, ніхто не впирався.

  26.10.2018, 00:21
 • Прокомментировал статью → Лига Европы, 3-й тур. «Ренн» — «Динамо» — 1:2. Обзор матча, статистика

  Людоньки!!! Нарешті!
  Ви бачили трохи, ба навіть більше, футболу від Динамо.Радіти звч рано, але все таки. І це з Сидклеєм, Чече і Супрягою на вістрі (який відразу почав заробляти штрафні, імхо, Вербічу набагато краще грати вінгером) Буяльський навіть заграв з ними. А ще ж Дуелунд не грав, мовчу вже, що лідер Циганков був відсутній. Шапаренко ще ж є, хоча з ним щось сталось... також придивіться, Булеца досить класний хав.
  Є футболісти які можуть грати футбол, а не "бий вперед і гра прийде, і вони люблять це робити, а не сидіти на лавці. Коучу потрібно вміти цим скористатись. І якщо О.Х. буде й надалі випускати Гармаша і Морозюка і будуть грати в "камон плей" — зупиніть планету, я зійду.

  Миколенко і Бурда - топи ростуть, їй-бо.

  26.10.2018, 00:07
 • Прокомментировал новость → Тарас Степаненко: «И какое здесь достижение для футбольного клуба «Заря»?»

  "Моя дружба с Зарей на этом закончена"

  Це лицемірне г@вно, не хоче згадати фол "на червону" Мораеса на Рафаелі, до речі, прямо перед Фонсеску, але то таке, вони ж тільки чуже бачать.

  Також гол в ворота Зорі, взагалі сміх скрізь сльози, чомусь Палкєн, кротофюрер і Ко про нього мовчать. Подвійні стандарти, такі подвійні.

  08.10.2018, 10:27
 • Прокомментировал статью → 11-й тур ЧУ: «Динамо» — «Олимпик» — 1:0. Обзор матча, статистика

  так, головне забув: ХацкевичOut.

  дизлайкайте й надалі. любителі мазо і ілюзорного оптимізму.
  Якби це сумно і боляче не було, але, нинішня гра Динамо - дно. (。╯︵╰。)

  07.10.2018, 19:18
 • Прокомментировал статью → 11-й тур ЧУ: «Динамо» — «Олимпик» — 1:0. Обзор матча, статистика

  Оптимізму не бачу. Персони ті ж самі.Хоча і Сідклей з Дуелуном грали, тримання Гармаша, з його величезним браком — незбагнена річ.Шапаренко взагалі незрозуміло, як так сильно здав. Хоча, тут і Циганков помилявся, що говорити про інших... Той ж брак,(алло, Бурда!) відсутність моментів, точніше створення ігрових-гольових моментів, розриви ліній - такий пустий центр поля інша команда не пробачить, командної гри в обороні/атаці в майбутньому не приходиться чекати (а зараз ще ЗбУ буде), навіть пресинг й той не виходить як слід.
  Шо там далі, страшно і представити, так як, такі ігри впевненості не додають, принаймні, мені так точно.

  07.10.2018, 19:05
 • Прокомментировал пост → Яблонец vs ДК. Так результат или игра?..

  Стакан не на половину пустий, стакан розбився к еб*ням.
  Якби чехи на початку матчу не нервували,голів навіть і не було б. Такими помилками і першолігова команда скористається. Про створення моментів навіть і говорити не приходиться. Так що, добре і нічия.

  З початку лажають хавбеки, потім йдуть захисники, тоді вже і Бойко почне. Розриви між лініями вражають, банальні втрати позиції внаслідок браку, взагалі відсутня команда гра не тільки при атаці, що головніше - в обороні ( тільки проти кротів щось проблискувало, а далі все поїхало в тартарари), де заготовки і комбінації, чим займались тріо Х,Л,Ш, на зборах, не зовсім ясно для всіх.

  Вербіч грав в кожному матчі, я ще раніше писав, щоб дали йому відпочити гру чи тайм, а ні, його ставили в центр нападу, ефективність чому - нуль. Чому тренер говорить, що нема часу проводити ротацію, можливо, просто не вміє чи не хоче цього робити? Краще ставити в склад "найталановитішого футболіста" з яким працював Хацкевич" і супер стабільного Гармаша, якого вже років зо два назад потрібно було продавати в середняк турецької ліги чи в Бельгію, Сидорчук взагалі бліда тінь самого себе, ще й капітан... Це взагалі найгірший центр поля в Динамо, я не пам'ятаю щоб таке було колись. І на цьому тлі, говорячи, що нема конфлікту з К. легіонерів навіть не бачимо - попадання в заявку це вже свято, мабуть вони вміють грати в футбол, тому не випускають - тут їхній псих.стан можна собі уявити, коли прийде час виходу на поле, а таке повинно ж відбутись, не сумніваюсь, що в них не все гладко може піти, і тоді, як в випадку з Бущаном і Шабановим, наш "коуч" спише все на індивідуальні помилки і відправить назад цих футболістів. Адже, виходить, що індивідуальні помилки гравців впливають на все, а індивідуальні помилки тренерів не враховуються.
  Можливо, що тренери зовсім не компетентні, якщо не можуть проводити ротацію, якщо не можуть поставити гру, якщо не можуть контролювати перебіг матчу, якщо говорять на пресухах, що все добре, якщо не мають яєць, щоб піти тоді коли пішов?

  А про молодь ще більш дивно. Чи це виховання Шапаренка і Шепелева, Є ж Калітвінцев і Смирний, ( чому віддали Лєднєва?) Чи вони таке дно, що не можуть потіснити таких небожителів як Гармаш Буяльський і Морозюк ? Чи вони не в змозі грати в той "автобус" виробництва ще моєї бабусі?

  Пригадую, Алієв говорив: "Хацик взял надо мной шефство и воспитание" Так ось, якось боязко за молодих після цього. Хацкевич-Лужний-Шацьких — як вихователі, ммм, імхо, таке собі. Як футболісти вони вперто дробили суперників, тепер під роздачу потрапляє саме Динамо і вболівальники.

  05.10.2018, 14:55
 • Прокомментировал новость → «Яблонец» — «Динамо»: опрос на игрока матча

  я більше не буду дивитись матчі.це остаточно. віддачі немає. навіщо щось говорити і писати, якщо Він назве нас потім просто "стукающих по клавіатурі"

  признатись, тріо Хачкевич-Лужний-Шацьких мене лякало з самого початку, те, що команда буде грати в простий як дошка футбол, так би мовити, без інтелекту з таким то тренерами. Так, гравцями були вони добрими, але як тренери - результат ми бачимо. Пора з цим закінчувати

  05.10.2018, 00:15
 • Прокомментировал новость → «Яблонец» — «Динамо»: опрос на игрока матча

  ховайтесь в жито. все пропало

  Виявляється, Блохін ще був нормальним тренером,

  05.10.2018, 00:02
 • Прокомментировал матч → Яблонец - Динамо

  закамбечив! ахахахахаха

  ті хто замінусували, отримуйте! якщо впертий тренер ставить таких гравців в кожному матчі, і на виході немає ніякої гри - отримуємо теперішнє Динамо

  05.10.2018, 00:00
 • Прокомментировал матч → Яблонец - Динамо

  боже,який ж цей півзахист дно дно і дно. Гармаш Буяльський, і Морозюк просто еталоні гравці, і геніальний тренер який ставить їх в кожному, курво, матчі! нема слів, одні матюки, курво! Дуелун,Чече,Сидклей,Шапаренко всіх нафіг, пускають плісєнь на банках, а потім коли виходять на заміну, лажають як Бущан чи Шабанов і цей білоруський фізрук буде говорити: Я правий, вони гівно. нема часу ротацію проводити.

  як же в мене бомбить!!

  як там" Вам результат головніший, чи гра команди ?" во це лол

  04.10.2018, 23:47
 • Прокомментировал матч → Яблонец - Динамо

  Якщо Гармаш забиває ЛІВОЮ з-за штрафної, а перший гол взагалі повний провал в захисті - чим зміг скористатись навіть Буяльйський, то яка за рівнем ця команда?
  ще більше сумніше те, що ми дали їй ожити, і тепер будемо переживати, щоб (УВАГА) ЯБЛОНЕЦь не зкамбечив з ДИНАМО КИЇІВ. Дожились.

  04.10.2018, 22:53
 • Прокомментировал новость → «Яблонец» — «Динамо»: стартовые составы команд. Возвращение Беседина

  Єврокубки. Морозюк,.... Гармаш,... Буяльский... Знову... В СТАРТІ.

  це вже не смішно. зовсім не смішно. тут точно якесь парі, іншого пояснення немає.

  04.10.2018, 21:48
 • Прокомментировал матч → Арсенал-Киев - Динамо

  Це лихорадка гірша ніж за Блохіна. Вся система гри впала. Нема організації гри, атаки, оборони, розриви в лініях, футболісти втрачають позиції, внаслідок - червоні і валідол.Що робила команда тренерів в міжсезоння, риторичне питання.

  Муки з Арсеналом. хтось би сказав раніше, повірили б?

  30.09.2018, 21:19
 • Прокомментировал новость → «Арсенал-Киев» — «Динамо»: стартовые составы команд. Бущан, Шабанов и Дуэлунд выйдут с первых минут

  Тепер подивіться на різницю гру футболістів, один з яких є нападником між вінгером, якого ставлять туди.

  30.09.2018, 20:59
 • Прокомментировал матч → Арсенал-Киев - Динамо

  Так, користь від Вербіча на поз.нападника - нуль. Що за впертість, ставити його туди?

  30.09.2018, 20:51
 • Прокомментировал матч → Арсенал-Киев - Динамо

  До речі, червона Бущана, сталась після обрізки Морозюка. Втомлений футболіст, що зробиш,кек.
  Про Буяльського вже мовчу.

  30.09.2018, 20:49
 • Прокомментировал новость → «Арсенал-Киев» — «Динамо»: стартовые составы команд. Бущан, Шабанов и Дуэлунд выйдут с первых минут

  Це не може бути виховним процесом, щоб Сидклея і Чече не ставити в склад, ба, навіть в заявку?
  Чи вони недостатньо професійні футболісти, щоб зрозуміти "тактику" Хацкевича,або, на полі, вони не можуть порозумітись з партерами, адже приїхали з іншої планети? Можна уявити їхній психологічний стан.

  Поява в складі вже-два-матчі-мега-втомленого-Морозюка та "найталановитішого футболіста з яким я працював" за словами Хацкевича, тобото Буяльського - може радувати, адже є шанси,що в єврокубках вони не зіграють, а відсутність Гармаша насторожує.

  За Шабанова радий.

  30.09.2018, 19:15
 • Прокомментировал статью → «Мариуполь» — «Динамо» — 0:2. Послематчевая пресс-конференция

  результат був позитивний. а ось гра лякає, це ж не початок сезону, так?

  30.09.2018, 19:03
 • Прокомментировал статью → «Мариуполь» — «Динамо» — 0:2. Послематчевая пресс-конференция

  ну збс. три контри в другому таймі, з яких могли гол забити. це вже успіх (ні)

  26.09.2018, 23:05
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть