Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-storik
Имя:
історик
Статус:
Читатель (13 комментариев)
Зарегистрирован:
09.08.2018 17:04
Карма:
480
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 3

   Я насолоджувався грою Базилевича

   auto-storik історик

   18.10.2018, 21:47

   Мені пощастило бо я бачив всі виступи Олега Базилевича в Києві як у дублі, так і в основі. Спочатку він набирався футбольноі мудрості в дублі, так як об"єктивно витіснити у ті часи з основи Граматикопуло він ще не був готовий-то був міцний професіонап. Розуміючи талант Базилевича, тренери почали шукати йому місце в основі-добре пам"ятаю відомий матч 59р з тбілісцями \ 2-2 та два незабитих пеналі \ , де він всю гру провів на лівому краі.

   Читать полностью →

  • 8

   Гравці і тренер

   auto-storik історик

   14.10.2018, 19:56

   На виправдання тренерськоі роботи я часто згадую слова з інтервью класного коуча Кучеревського, що можна скласти відмінний план на гру, але коли навіть один гравець \ тут він назвав конкретне призвище свого гравця-теперішнього тренера \ починає показувати свою " колгоспну техніку ", то всі задуми йдуть нанівець.

   Читать полностью →

  • 2

   Ще раз про кутовий ВВ

   auto-storik історик

   11.10.2018, 18:40

   Дякую за коментарі, я неначе знову побував на старому матчі разом з друзями, яких вже немає, і радий, що багато людей знає та любить історію рідного клубу. Особлий респект блогеру Андрію А, який попрацював і в 3 ночі виклав повну статистику матчу. Я не міг у холодній бібліотеці листати стару Вечірку . У мене була інша мета-розповісти своє бачення красивого голу, в якому взяв участь Лобановський, і передати атмосферу стадіону та реакцію на шедевр свого улюбленця ВВ. Я бачив його ігри у дублі, в основі,в збірних союзу і на стадіонах інших міст і свідчу, що це був великий талант. Мабудь мені це не вдалося передати у блозі бо зауваження були по технічній стороні. Моім колегою блогером доведено, що грав Михайлов і я стовідсотково бачив, що саме він запоров кутовий ВВ. До Михайлова я відношуся з великою повагою- він був класним кіпером, а у ближньому бою на лініі воріт чи у воротарській діяв часом просто блискуче. Отакі вправні люди були в Динамо. Бажаю всім доброго здоров"я.

  • 8

   Останній кутовий Лобановського

   auto-storik історик

   10.10.2018, 22:05

   Мабуть не всі пам"ятають, що останній раз у грі ВВ подав свій коронний корнер не у 1968р, а десять років потому. Тоді чудового літнього вечора у перерві чемпіонату на ст Динамо зустрілися ветерани і основа клубу. Люди вже скучили за футболом, гра була добре проанонсована, обіцяли посилити ветеранів гравцями основи \ і дійсно за них грали Буряк, Веремієв ще хтось \ і зібралося десь 10-12т глядачів.

   Читать полностью →

  • 8

   Знамений матч першого чемпіонства

   auto-storik історик

   05.10.2018, 18:14

   Мені пощастило,бо я бачив на стадіоні всі знамені матчі динамівців. Один з них-це зустріч з Авангард Х. 17.10.61p. Збудженність і наелектризованність стадіону колосальні-якщо виграємо, то дострокові чемпіони! Вперше! Це передалося і гравцям-гра була нервовою. Харків стояв намертво, особливо центрбек Марьєнко\майбутній відомий тренер\і чудовий кіпер Уграіцький,якому точно допомогав його старий м"ятий картуз.

   Читать полностью →

  • 6

   Нове амплуа Вербіча

   auto-storik історик

   27.09.2018, 19:39

   Шановні, мені особисто подобається рішення про Вербіча у нападі бо атака стала більш різноманітною. Тільки,на мій погляд, не треба доручати йому бути копією Беседіна бо він вміє набагато більше. Не треба чекати готового нападаючого-його не буде і тренери повинні обдуманно та сміливо шукати нові рішення,як при потребі робили іхні великі попередники.

   Читать полностью →

  • 5

   Були у Динамо і більш важкі часи, але...

   auto-storik історик

   22.09.2018, 17:26

   Сьогодні киян переслідують невдачі і люди на сайті клубу абсолютно правильно визначили іх причини. Мені особисто боляче від такоі гри і я часто у такі хвилини звертаюсь до великоі історіі рідного Динамо. Вона містить і аналогіі, і сторінки великих перемог та невдач, а також має материали для серьозних роздумів та трагікомічні моменти.

   Читать полностью →

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть