Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
auto-volodimir-danik
Имя:
Володимир Даник
Статус:
Старожил (900 комментариев)
Зарегистрирован:
23.02.2018 23:27
Карма:
5553
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал пост → З письменницького зошита

   Це просто чудово – такий шикарний приперчений коментар! Ні, таки на динамівському сайті ніколи нудно не буде. Тут стільки різних думок, і кожна цікава, і кожна змушує замислюватись. Це стосується до речі і Вашої думки теж. До речі Ви у журналі «Перець» не друкувались?! Бо стиль, вибачайте, дуже вже знайомий.

   14.01.2021, 22:10
  • Прокомментировал пост → Васильич. Напомню о своём покаянии...

   Футбол змінюється… Щось, актуальне учора, стає менш актуальним сьогодні. І все ж творча спадщина Лобановського ще вимагає і свого вдумливого вивчення, і свого переосмислення. Саме з точки зору сучасності. Бо у цьому не тільки історія, а… і зерна майбутнього.

   13.01.2021, 02:26
  • Прокомментировал пост → Благодарен Кравчуку за доверие...

   Щиро вдячний вельмишановному Деві Аркад’єву, який процитував рядки мого вірша, присвяченого Леоніду Кравчуку. Вірш цей був надрукований у одній з моїй книг, що вийшла у Черкасах не надто великим тиражем ще у дев’яності. А коли цей вірш був оприлюднений на динамівському сайті, його змогла прочитати значно більша аудиторія.
   Вітаючи Леоніда Макаровича і бажаючи йому усіляких гараздів, слід згадати, що він є чи не найсильнішим, як політик, серед українських президентів. Та і тепер силою своєї думки і потужністю життєвого досвіду активно впливає на політичний пульс країни.
   А повертаючись до футболу, варто додати, що український футбол славний не тільки тренерами і футболістами, а і своїми вболівальниками.

   13.01.2021, 01:55
  • Добавил пост → З письменницького зошита

   Оповідки, що складають цикл «З письменницького зошита», з’являлися і на футбольному сайті «Динамо від Шурика», і на сайті «Мала Сторінка». Нижче приведені оповідки, що якимось боком торкаються футбольної тематики.

   Була б картина...

   Дуже непосидючий він – оцей дядечко... Дядько Футбольний М’яч! Так і скаче, так і метається по зеленому газону.

   Читать полностью →

   12.01.2021, 23:58
  • Прокомментировал пост → Державною мовою...

   Чудово! І історія українського футболу, і його сучасність заслуговують книг. Приємно, що до цього видання долучився Роман Котляр і зіграв у цьому помітну роль.

   30.12.2020, 12:38
  • Прокомментировал пост → Усміхнутися - ...на Новий рік!

   Щиро вдячний за надзвичайно цікаву інформацію, у дуже великій мірі мені невідому. Вітаю з святом! Щастя, здоров’я, удачі.

   30.12.2020, 12:32
  • Прокомментировал пост → Все пишут и я...

   Коваленко у «Шахтарі» починав нібито дуже непогано, він – з тих небагатьох «шахтарських» (а не придбаних!) талантів, що дійшли до основи. Але потім, як гравець, нібито згас.
   Таке враження, що у «Шахтарі» просто не вміють працювати саме з українськими талантами. Абсолютно згоден з автором публікації – куди б не перейшов Коваленко (якщо це буде помітний клуб), це буде на користь і самому гравцю, і українській збірній.

   28.12.2020, 06:18
  • Прокомментировал пост → В.В.Лобановский: "Доброта заключается не в жёсткости или мягкости. Это очень объёмное слово: доброта"...

   У Євгенія Євтушенка у одному з віршів висловлена така думка. Процитувати не можу, а скажу своїми словами – перестаєш бути жорстоким, отже, і... перестаєш бути молодим. Лобановський, як гравець, не до кінця себе реалізував. Бо і обставини траплялися жорсткі, а то і жорстокі.
   Треба сказати, що автор публікації зумів дуже виважено і делікатно торкнутися не просто цікавої, а і болючої теми.

   28.12.2020, 05:54
  • Добавил пост → Усміхнутися - ...на Новий рік!

   Так, проблеми є... І до того ж гострі і непрості. Але ж хороший футбол – це ж свято душі для болільника! І про це згадуєш саме тоді, коли життєві орбіти наближаються і до іншого свята.

   Живемо

   І хоч кипіння справ затято,

   Як хвиля, розлилось,

   А вірш нагадує про свято,

   Яке вже... ось... ось... ось.

   А прийде мить.

   Читать полностью →

   28.12.2020, 02:44
  • Прокомментировал пост → Скільки ж... усього на-VAR-илося!

   Не чути, щоб наші судді десь на вагомому рівні судили у Європі, а міжнародний досвід потрібен не тільки футболістам і тренерам, і а арбітрам теж.

   14.12.2020, 03:55
  • Добавил пост → Скільки ж... усього на-VAR-илося!

   Дивишся футбольний матч і думаєш – як же не щастить театральним режисерам! Бо футбольний тренер може вийти на поле і сказати своє відверте «фе-е-е...» арбітру, який трохи розгубившись... десь там щось... накосячив. А театральний режисер під час прем’єри на сцену не вийде... ну, наприклад, щоб мовити своєму акторському складу:

   – Хлопці і дівчата!

   Читать полностью →

   13.12.2020, 03:31
  • Прокомментировал пост → То що ж там... на футбольній шахівниці?!

   Підстави для надій усе ж є, та і зустрічі з європейськими грандами, може ж таки чомусь навчили!

   11.12.2020, 05:04
  • Прокомментировал пост → То що ж там... на футбольній шахівниці?!

   Команда нині на підйомі, отож і цікаво – а що ж з цього витанцюється! Невже нульовий результат…

   11.12.2020, 05:00
  • Прокомментировал пост → Так уж бывает...

   При усьому тому негативі, що нас оточує, футбол уміє – людей об’єднувати! І просто болільників, і людей по-справжньому легендарних.

   11.12.2020, 04:53
  • Добавил пост → То що ж там... на футбольній шахівниці?!

   У матчах фінальних… чи у матчах, що немало вирішують, перемогу може принести один гол. Хоча емоційна напруга у поєдинку може пульсувати з перших хвилин і до хвилин додаткових. А боротьби могло б вистачити і на цілий тур національного чемпіонату.

   Отож Динамо – Ференцварош – 1:0… Так, перемога… Хоча і нічиєї усе ж було б достатньо.

   Читать полностью →

   10.12.2020, 03:40
  • Прокомментировал пост → Умер Виктор Понедельник

   Віктор Понедельник був не тільки майстром у футболі, а і вдумливим журналістом. У ті часи, коли радянська збірна чи якийсь з клубів програвали, реакція була така – не проявили сили волі... Хоча причини могли бути – і суттєво іншими! Отож у одній з своїх книг Віктор Понедельник іронічно і висловився – про міфічну «силу волі»...

   06.12.2020, 05:22
  • Добавил пост → Куди не поїдь...

   Нині усі... ну, куди не глянь... такі дипломатичні. Не тільки дипломати чи, скажімо, державні діячі. А і журналісти – теж! І правильно роблять. Бо щось не те чи сказав, чи написав... а виявиться – у чиїсь вибори втрутився! Ото ж і треба... ну, виважувати слово.

   У мене завжди викликали інтерес публікації на політичну тематику чи у «Літературній Україні», чи у якомусь з літературних журналів.

   Читать полностью →

   06.12.2020, 04:50
  • Прокомментировал пост → Дэви Аркадьеву 86.

   Щастя, здоров’я, удачі.

   То ж набирайте розгону,
   То ж розцвітайте завзято –
   Хоч і бува оборона,
   Треба все ж атакувати!

   Благословляйте атаку,
   Вихор футбольної драми,
   Філадельфійський оракул
   Злетів квітучих «Динамо»!

   04.12.2020, 22:56
  • Прокомментировал пост → Чутливий нерв... прихованої драми!

   Треба скакзати, що «Ворскла» усе ж намагалася проявити характер, та «Динамо» грало і активно, і обережно водночас і кращі свої якості «Ворскла» виявити просто не змогла. Але хай виявляє їх… ну, скажімо у матчах з «Шахтарем»!

   29.11.2020, 22:15
  • Прокомментировал пост → Чутливий нерв... прихованої драми!

   Згоден з Вами. Але головне, що «Динамо» перемогло. Бо нині «Динамо» і удома, і на виїзді – грає домашню модель, а не виїзну! І удома її грати важче, ніж на виїзді.

   29.11.2020, 05:47
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть