Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
gvaavg
Имя:
Володимир: з Динамо назавжди
Статус:
Эксперт (11065 комментариев)
Любимые клубы:
ДИНАМО
Зарегистрирован:
15.12.2011 16:27
Карма:
24116
О себе:
Вболіваю за Динамо з 1964 р. Не є футбольним аналітиком і не збираюся ним ставати. Простий вболівальник гри у футбол і улюбленого клубу з більш ніж піввіковим "стажем вболівання". Просто іноді висловлюю свої думки відносно насамперед футбольної ери, гри "команди, без якої нам не дити" - Динамо(Київ), збірної команди нашої України, з деяких інших питань, які цікавлять мене і, як надіюся, будуть цікавими хоча б декому на цьому сайті.
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → «Львов» к матчу с «Шахтером» готовят Борзенко и Гребенюк

   А потім буде "епохальна перемога" кротовні. Боже, як вони вже набридли зі створенням тепличних умов "найкращому клюбу"...

   16.08.2018, 18:31
  • Прокомментировал новость → Зинченко может продолжить карьеру в Испании

   А у нього - "Абонемент" імені ШАМа. У склад збірної.

   16.08.2018, 18:12
  • Прокомментировал новость → Игорь Линник: «Если вы ждете от нынешнего «Динамо» чего-то совсем другого, найдите себе новый объект любви»

   Говорив уже раніше і повторю тепер: якщо головне в роботі ТШ - будь-якими методами "не пропустити" - іншої гри, ніж зараз, бачити, напевно, не будемо. Хотілось би помилитися, але, здається, саме така зараз "філософія" ХАНа і його ТШ. Просто жаль тих молодих гравців ДК, які мають "креативну жилку" і можуть при цьому бути втрачені. Приклад - "розвиток" Циганкова, який помаленьку перетворюється на звичайного "бійця команди", "піднощика патронів", оскільки, як видається, інші його можливості, особливо в атаці, не дуже то і потрібні. Хоча ці його можливості ми могли побачити весною - пам'ятаєте, як раділи, що з'явився неординарний футболіст у ДК? А зараз... Може, справді, з метою збереження талановитого гравця віддати (продати) його? Тим більше, що, напевно, знайдуться охочі купити. А на його місце чергового "колю-рвану бутсу" обов'язково знайдемо...

   16.08.2018, 14:25
  • Прокомментировал пост → Взгляд с дивана...

   Оптимізм, як і надія, помирають останніми... Надіюся, житимемо - і з оптимізмом, і з надією на краще!

   16.08.2018, 11:27
  • Прокомментировал пост → Взгляд с дивана...

   Ви побачили місце для Сидорчука (як на мене, його швидкі технічні "аякси" будуть добряче "возити"), Гармаша (Яакс не дасть часу на роздуми - а саме його вимагає Гармаш), але ніяк не знайшли місця Шапаренку - швидкому, технічному і креативному. Дивно, невже основне в матчі з Аяксом буде "пахати", "не дати забити" - причому, не впевнений, що і Сидорчук, і Гармаш встигатимуть за швидко бігаючими і, головне, швидко думаючими і технічними голландцями і зможуть це забезпечити в грі проти креативних суперників? Здається, пора і нашим бразильцям вже не лише зарплату отримувати, а і відпрацьовувати її.

   16.08.2018, 11:24
  • Прокомментировал новость → Андрей Лунин: «Реал» был сильнее «Атлетико», но в футболе побеждает тот, кто больше забил»

   "Хвороба будулая-фонсеску" поширюється, здається...

   16.08.2018, 11:07
  • Прокомментировал новость → Дмитрий Селюк: «Почему, когда Луис Адриано достаёт флаг Бразилии, это считается нормой, а украинский флаг — нет?»

   Та який він в чорта "патріот"? І "патріот" чого? Родився, навчався і виріс у рашці, там закінчив військове училище, потім був фарцовщиком... "засвітився" на біляфутбольному даунбасі, з "Металургом", угробив "Таврію"... Зараз живе в Барселоні, "приторговує" на футбольному ринку без прав агента - "купив-продав"... Патріотом кого і чого може бути таке чмо?

   16.08.2018, 11:06
  • Прокомментировал новость → Дмитрий Селюк: «Почему, когда Луис Адриано достаёт флаг Бразилии, это считается нормой, а украинский флаг — нет?»

   Той "козел" сидить в Барселоні і час від часу нас "повчає" звисока. Гнида...

   16.08.2018, 10:58
  • Прокомментировал новость → Дмитрий Селюк: «Почему, когда Луис Адриано достаёт флаг Бразилии, это считается нормой, а украинский флаг — нет?»

   Та іди ти... справді - "селюк", якщо не розуміє...

   16.08.2018, 10:56
  • Прокомментировал новость → Стефан Решко: «От «Динамо» всегда хочется большего, чем игра в обороне»

   Доки основним бажанням і досягненням буде "не пропустити" - напевно, сподіватися на якусь іншу гру важко. А є ж гравці, які можуть грати не тільки на утримання рахунку. На жаль, така "тактика" може вбити в їх грі творчу жилку, "креатив"... і знову на полі будуть 11 "хацкевичів", а не "бєлькевичі", "мунтяни", "вєрємєєви", "шевченки"... Та і звідки їм взятися при такій грі, коли ГТ весь час "жене назад", щоб "зацементувати захист"? Можливо,я і помиляюся, але, здається, приклад Циганкова показує, як може змінитися гра талановитого футболіста, коли він мусить насамперед "відпрацьовувати" у захисті. Порівняйте його гру на початку року і тепер. Є різниця? Він тепер і "підкати" робить, але на атаку не завжди, здається, сили і "свіжість ніг" залишаються. В результаті - жодного забитого м'яча. Може, і Вербіч, "зрозумівши стиль і головний напрям гри" Динамо, перестане грати так, як звик, атакувати і забивати? Як тоді взагалі буде з нападом, в якому безстрашно "паше" Бєсєдін? Правда, він також і в захисті "відпрацьовує"... Може, йому в напарники б швидкого технічного колегу випускати? Хоча б того ж Русина, в перспективі - Супрягу. Але "то не наша гра"... в два нападники. Адже ж головне - "тримати ворота на замку". Тому і "сідаємо" на свої ворота, якщо якимось чудом (поки що - стараннями головно Вербіча) вдається забити гол, і "захищаємося до останнього"... Тому і "мучимося", а не граємо зі славіями, янгами... і не завжди успішно. А що буде з Аяксом за такої "постановки гри"?

   16.08.2018, 10:38
  • Прокомментировал новость → УЕФА открыл дело против «Спартака». К Хачериди вопросов нет

   Хіба то люди в звичайному сенсі цього слова? То рашисти, виховані кадебістською бандою. І основа у них закладена "хороша" - звичаї, які панували у московському улусі орди...

   16.08.2018, 10:15
  • Прокомментировал новость → В госдуме уверены, что Евгения Хачериди оштрафуют

   Придурки... і не лікуються... правда, їх хвороба (ідіотизм) лікуванню не піддається...

   15.08.2018, 23:57
  • Прокомментировал пост → Розв'язка перед новою зав'язкою

   Оборона, звичайно, дуже важлива - з поганою обороною ні на що розраховувати нема сенсу. Але коли оборона стає основою гри, і напад лише після оборони - то інакшої гри, ніж ми бачимо, не буде. І при ХАНу чекати феєричної гри в нападі нге випадає. Адже його кредо - "оборона перш за все", і в ній повинні приймати участь УСІ гравці команди. Де тоді взяти свіжість у атаці? Тому і забиває ДК мало, адже головне - не дати забити супернику, а забивати самим - то вже як вийде. Хотілося б помилятися, але, здається, реалії саме такі.

   15.08.2018, 22:09
  • Прокомментировал пост → Розв'язка перед новою зав'язкою

   Станом на сьогоднішній день, 15 серпня 2018, у рейтингу клубів УЄФА ДК -21, Спарта Прага - 38, Славія - 110 (див. http://www.profootball.ua/ranking/uefa_teams.html)

   15.08.2018, 21:47
  • Прокомментировал пост → Розв'язка перед новою зав'язкою

   Як навіть щитки з українською символікою "напрягають" рашистів! Як же ненавидять вони Україну! А як бояться!!!Будь-якої згадки навіть! Вже знову на рівні їх "думи" лунають заклики "покарати"... Шизоїди...

   15.08.2018, 21:38
  • Прокомментировал новость → Андрей Шахов: «Готов еще раз пожертвовать своими нервами и соглашусь на повторение против «Аякса»

   Виходячи зі сказаного, ні Гармаш, ні Сидорчук особливих підстав з Аяксом грати не мають. Саме вони показали, що їм "для роздумів" часу багато потрібно, навіть у матчі зі Славією. Та і Шєпєлєв має трохи "розтормозитися". Надіюся, увійде у форму Шапаренко, нарешті вийде Че Че, які думають і діють набагато швидше і піддадуть креативу, добре підтримають Вербіча і Циганкова. Ще є Андрієвський. Не думаю, що такий вже важкий вибір у нас, хоча Аякс у останньому матчі виглядав серйозно. Де взяти легшого? Тому - віритимемо у наших і надіятимемося на благополучне закінчення цього двобою.

   15.08.2018, 21:02
  • Прокомментировал новость → Ондржей Коларж: «Мы были лучше «Динамо». Нам просто не хватило результативности»

   Чи то мені здається, чи то насправді відбулася певна реінкарнація фонсеску?

   15.08.2018, 19:16
  • Прокомментировал статью → Сергей Сидорчук: «После матча уснул как младенец»

   Справді, ротація потрібна. Напевно, було б корисно "подивитися збоку" на гру команди і Сидорчуку - може, менше "ляпів" з його сторони було б. Та і кандидатів на гру в середині поля зараз у Динамо досить - на кожен матч ТШ може виставляти практично новий склад і заставляти "боліти голову" суперникам - як вони зіграють цього разу і яка тактика буде використана. Адже теперішній склад середини поля і, відповідно, його гра суттєво повинна відрізнятися від гри команди, в якій вийдуть Шапаренко, Че Че, Андрієвський, Буено... Та і в нападі, думаю,не на єдиному Бєсєдіну "світ клином зійшовся" - принаймні, є Русин, надіюся на Супрягу. Так що Сидорчуку також "думати потрібно", як грати і що з того може вийти - здається, сьогодні назріває ситуація, при якій нікому в атакуючій ланці ДК місце 100%-но не гарантоване. Що мене радує.

   15.08.2018, 19:10
  • Прокомментировал статью → Беньямин Вербич: «Наверное, «Аякс» посильнее «Славии», но мы верим в себя»

   Не зупиняйтеся. 2:0 - явно не межа. А забивати у ДК, думаю, скоро будуть й інші футболісти. І гра біде підсилюватися, і число хороших виконавців розшириться.

   15.08.2018, 18:58
  • Прокомментировал новость → Сергей Ребров: «Самое главное, что «Динамо» прошло в следующий раунд»

   Хотілося б, щоб і зміст був хороший, і форма - приємною... Хоча, як на мене, перевага результату над показаною при його досягненні грою очевидна для всіх. Інакше - потрібно бути фонсеску...

   15.08.2018, 18:55
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть