Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
gvaavg
Имя:
Володимир: з Динамо назавжди
Статус:
Эксперт (12012 комментариев)
Любимые клубы:
ДИНАМО
Зарегистрирован:
15.12.2011 16:27
Карма:
26025
О себе:
Вболіваю за Динамо з 1964 р. Не є футбольним аналітиком і не збираюся ним ставати. Простий вболівальник гри у футбол і улюбленого клубу з більш ніж піввіковим "стажем вболівання". Просто іноді висловлюю свої думки відносно насамперед футбольної ери, гри "команди, без якої нам не дити" - Динамо(Київ), збірної команди нашої України, з деяких інших питань, які цікавлять мене і, як надіюся, будуть цікавими хоча б декому на цьому сайті.
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → Скандальный матч «Мариуполь» — «Горняк-Спорт» получит оценку КДК?

   Чомусь при теперішніх порядках у нашому "фуфлі" все частіше спадає на думку знаменита фраза Станіславського... Хтось мислить інакше?

   20.02.2019, 21:50
  • Прокомментировал новость → Матч «Динамо U-19» — «Ювентус U-19» посетили 11 тысяч зрителей

   Молодці юніори! І грати і вміють, і хочуть. Приємно було дивитися. Хороша зміна росте! Тільки б не втратити їх в процесі "зростання"...

   20.02.2019, 18:07
  • Прокомментировал новость → Юношеская лига УЕФА. «Динамо» проходит «Ювентус»! (ВИДЕО)

   Ех, ще б завтра основа так!

   20.02.2019, 16:01
  • Прокомментировал новость → Юношеская лига УЕФА. «Динамо» проходит «Ювентус»! (ВИДЕО)

   Наскільки розумію, відсутність клубної трансляції - наслідок того, що матч транслювали кротоканали: вони не дозволяють якоїсь іншої трансляції, крім себе.

   20.02.2019, 16:00
  • Прокомментировал новость → «Олимпиакос» предупредил болельщиков о киевских рисках: «Следует избегать символики Российской Федерации, СССР и «Спартака»

   Рекомендації "для тупих"? Чи в середовищі вболівальників-греків такі нагадування обов'язкові? А потім "запустяться" всілякі "фари" і почнуть скиглення про "побиття бідних невинних греків", які чомусь гуляли в столиці України з прапором агресора, а не своїм національним.

   20.02.2019, 12:57
  • Прокомментировал новость → СМИ: «Динамо» сделало предложение «Легии» по трансферу центрального защитника

   Мура... Невже ДК потрібен гравець, який не може пробитися в склад Легії? Просто "качка", адже потрібно "підтримувати інтерес".

   20.02.2019, 12:52
  • Прокомментировал новость → УЕФА «не увидел» флаг России на трибуне стадиона «Олимпиакоса» перед матчем с «Динамо» (ФОТО)

   Спосіб бачення в уєфи залежить від суми проплаченої...

   19.02.2019, 23:03
  • Прокомментировал новость → Олег Федорчук: «Слышал, что расширения УПЛ не произошло, поскольку некоторым каналам выгодно показывать чемпионат Англии»

   Невідомо, хто за тим стоїть? Наївний? Думаю, просто не хоче говорити відкрито. "Рижі вуха" стирчать просто! Послухайте, що говорив палкінд на цю тему і всі на кротоканалах - і все стане ясно. Кротоканали стали справжнім "№бичем" українського футболу, як і вся банда рижого.

   19.02.2019, 10:06
  • Прокомментировал новость → Виктор Вацко: «Арбитр мог еще в последний раз предупредить Степаненко»

   Якщо подивитися те, що і як показують кротоканали - обов'язково буде ними знайдений такий "ракурс", а потім - нав'язана думка, що там постадав не німець, а саме степашка... Ми вже це проходили не один раз, на жаль... Тому в мене закрадаються сумніви у впровадженні VAR в ЧУ, якщо "транслятором" будуть кротоканали - тут уже буде показано справді "потрібний ракурс". Потрібний для них.

   18.02.2019, 16:18
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «По мнению Фонсеки, правила футбола в начале и в конце матча отличаются»

   Вони звикли, що їх саме ТАК (не за правилами, а "по понятіях") судять в ЧУ - а у євротурнірах є правила, і їх часто застосовують під час гри. Тому і видаляють степашку за грубість, у т. ч. і на початку матчу, якщо заслужив, тоді як у ЧУ судді тільки "пальчиком погрозять". Доки так у кротовні (в т ч. і конкретно - фонсеска і його ТШ, а також "експерди" і "завсігдатаї" кротоканалів) будуть сприймати правила суддівства - доти і будуть кротів виганяти, якщо вони на те заслуговують.

   18.02.2019, 10:55
  • Прокомментировал новость → Источник: наставник «Сан-Паулу» просит клуб приобрести Че-Че

   Думаю, що ЧеЧе сьогодні потрібен Динамо. В останніх матчах він був корисний команді, з'явилося порозуміння з партнерами. І він, і Сідклей сьогодні є гравцями якщо не основи, то все одно принаймні "є в обоймі" - потрібними команді. Так що Сан Паулу може "хотіти що хоче" - думаю, ЧеЧе поки що залишиться в ДК. Тим більше, що бразильці великих грошей, які б могли "вразити" Суркіса, за нього, очевидно, не запропонують.

   17.02.2019, 15:11
  • Прокомментировал новость → Мохамед Камара: «У Олимпиакоса» есть всё, чтобы победить «Динамо» в Киеве»

   Справді, матч буде непростим. Але греки явно не враховують того, що і Динамо хоче перемогти, і, як показав другий тайм матчу у Піреї, має для цього всі шанси. Надіюся, що кияни не допустять прикрих помилок, як у першому таймі минулого матчу, будуть зосереджені і акуратні в захисті і доведуть справу до вдалого фіналу. Вірю, що наші пройдуть!

   17.02.2019, 12:53
  • Прокомментировал новость → Андреас Бухалакис: «Обыграть «Динамо» в Киеве — нетрудно»

   Напевно, після чергового "бухалова" цього бухала-кіса "понесло". Другий тайм матчу в Піреї показав, наскільки їм буде "легко". Надіюся, Динамо ще краще зіграє в Києві. Щось подібне говорили і відомі всім "трактористи", а чим це закінчилося для них - також знають усі.
   Скромнішими потрібно бути. Надіюся, що продовження "спектаклю" буде вдалим саме для нас, а не для "бухала-кісів".

   17.02.2019, 12:49
  • Прокомментировал новость → Педру Мартинш: «Думал, что мы и без ответного матча с «Динамо» решим задачу выхода в следующий этап...»

   А що він ще може говорити! Що вони вже програли? Це його обов'язок "за посадою" - "вірити". Інакше - "на вихід"!

   17.02.2019, 12:37
  • Прокомментировал новость → Константинос Галанопулос: «Спасибо «Динамо», что так вымотали «Олимпиакос»

   "Долг платежем красен".

   17.02.2019, 12:33
  • Прокомментировал новость → Вячеслав Заховайло: «Для того, чтобы вы могли анализировать: модель игры Соля до «Динамо», и в матче с «Олимпиакосом»»

   Згоден з Вами - проблема насамперед у тренері. Адже, купуючи гравця, тренер має бачити, як він буде грати в команді і взаємодіяти з іншими гравцями. А коли "между товарищами согласья нет - на лад их дело не пойдет". Що ми і бачимо поки що у грі Динамо - Соль сам по собі, грає, як звик і вміє, а решта команди - продовжує грати, як і раніше, не взаємодіючи з номінальним нападником. А без пасів на нього Соль мало що зможе зробити. І не тільки Соль. Не розумію, чому так грає команда і яку роль у становленні її гри за нових умов тоді має відігравати ТШ і ГТ? Класичне запитання: "Хто винуватий"? Здається, відповідь зрозуміла всім - можливо, крім ТШ ДК, оскільки гра команди з приходом Соля, як на мене, аж ніяк не змінилася. Для чого тоді ХАН хотів бачити його в своїй команді?

   16.02.2019, 13:06
  • Прокомментировал новость → Игорь Суркис: «Павелко для меня не существует. Он не держит слово, он обманщик»

   Тому така ситуація з грою Динамо, адже отримують найвищі зарплати в клубі не ті гравці, які найкраще грають, а зовсім інші. Цікаво, за які заслуги найвищі зарплати у Гармаша і Сидорчука? Останній взагалі, за образним висловом одного з блогерів, "більше користі приносить, коли не на полі"? Може, підхід до оплати за роботу футболістам має бути тісно пов'язаний з якістю його гри, а не з амбіціями? Подивіться, до чого довели амбіції Хачеріді... Бо тільки тоді (і це - думка багатьох, яка не раз висловлювалася і на цьому сайті), коли оплата праці футболіста залежатиме від його віддачі на полі, а не від прописаної у контракті суми - можна надіятися на поліпшення гри команди в цілому і кожного конкретного футболіста. Бо інакше, за образним висловом однієї з "бойових подруг" футболістів, головна мета гравця - підписати вигідний контракт, а потім можна "курити бамбук". І де тут щось про рівень гри і віддачу?

   16.02.2019, 12:05
  • Прокомментировал новость → Пять основных уроков матча «Олимпиакос» — «Динамо»

   Цікава тенденція з "безваріантним" атакуючим квартетом в складі Вербича, Цыганкова, Шапаренко и Соля, яка ставить Динамо просто у безвихідь... А навіщо тоді той же Русин, який став кращим бомбардиром на зборах (на відміну від "безальтетнативного", але "сухого" Соля), який показав, що вміє і може забивати, має швидкість і відчуття голу? Здається, автор "опусу" все-таки не все враховує і чомусь своєрідно "спрощує" ситуацію.

   15.02.2019, 21:01
  • Прокомментировал новость → Александр Яковенко: «Была непонятна роль Франа Соля на поле. Показалось, что он привык к другому футболу»

   Поки що Соль - це справді "соль на раны", а не форвард-забивала. Гравці ДК не навчені ТШ грати на Соля, а сам він зробити багато не може. І на зборах, і в Піреї - картина одна і та ж. Цікаво, для чого його брали в Динамо, якщо не вміють використати? Адже саме ХАН просив його купити - для чого? Він сам хоча б знає? Щось потрібно змінювати - або склад, або гру команди. Чи може змінити "на ходу чемпіонату" гру команди цей ТШ? Чомусь сумніваюся.

   15.02.2019, 20:40
  • Прокомментировал новость → Вячеслав Заховайло об игре Франа Соля: «30 ТТД за игру. Как мы хотим, чтобы он забивал?»

   Та біда в тому, що команда просто не знає, як з Солем грати - її просто нікому цього навчити. Тому, дійсно, справа не так у Солі, як у керівництві команди. Дай команді навіть супер-нападника, але якщо він сидітиме на "голодному пайку", якщо його "не бачитимуть" партнери - що він зможе сам один зробити? Як говорив проф. Преображенський з "Собачого серця", "розруха - в головах". Доки не буде розумних голів у ТШ ДК - буде все те ж саме.

   15.02.2019, 20:32
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть