Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
gvaavg
Имя:
Володимир: з Динамо назавжди
Статус:
Эксперт (11524 комментария)
Любимые клубы:
ДИНАМО
Зарегистрирован:
15.12.2011 16:27
Карма:
24930
О себе:
Вболіваю за Динамо з 1964 р. Не є футбольним аналітиком і не збираюся ним ставати. Простий вболівальник гри у футбол і улюбленого клубу з більш ніж піввіковим "стажем вболівання". Просто іноді висловлюю свої думки відносно насамперед футбольної ери, гри "команди, без якої нам не дити" - Динамо(Київ), збірної команди нашої України, з деяких інших питань, які цікавлять мене і, як надіюся, будуть цікавими хоча б декому на цьому сайті.
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • Прокомментировал новость → СМИ: «Тоттенхэм» зимой может приобрести Цыганкова

   Цікаво мислите... Продавати своїх талановитих, щоб потім купувати "потенційних новачків"? І кого таке буде цікавити?

   23.10.2018, 09:43
  • Прокомментировал новость → СМИ: «Тоттенхэм» зимой может приобрести Цыганкова

   А "джерело" - це "відома агенція ОБС"? Чи справді, знову починаються "манси заклятих друзів"? Думаю, що Циганков ще може і має ще сезон-два пограти в ЧУ і допомогти Динамо. (Правда, було б набагато більше "толку", якби в ДК був ТШ і ГТ, які вміють працювати з молоддю, не вважають їх "сирими" і розвивають їх можливості.) І піти вже дійсно гравцем, який серйозно заявить про себе. Тоді і ціна була б набагато кращою.

   23.10.2018, 09:38
  • Прокомментировал новость → Павел Хапал: «Первые задачи — победить Украину и Чехию»

   Подивимося. Принаймні, буде цікаво, адже нашим вже фактично нічого особливо то і не потрібно, окрім рейтингу, підтримки "реноме переможця групи" і перевірки ігрових схем. А словакам є за що боротися. Як і чехам. Тому матчі обіцяють бути цікавими.

   22.10.2018, 19:48
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Ни «Шахтер», ни «Манчестер Сити» никаких «автобусов» ставить не будут, а будут стремиться атаковать»

   "Чемпион Англии будет фаворитом против чемпиона Украины при любом раскладе, в любом месте. Разве что, если чемпиону Англии ничего не будет нужно" - що і мало місце у їх минулому протистоянні, коли МС вже отримав перше місце в групі. Що ж, подивимося, як буде виглядати їх гра завтра.

   22.10.2018, 19:44
  • Прокомментировал пост → Котлеты-мухи-зерна-плевелы..

   Без проколів? А жовті картки? Тільки динамівці ж ними були "нагороджені". Що, невже полтавчани так "правильно" грали, а лише гравці ДК "грубили"? Не тільки явні "помилки" арбітрів псують гру, а і "посадка на свисток", "непомічання грубощів" одних і гіперболізація грубощів інших...

   22.10.2018, 19:36
  • Прокомментировал пост → Котлеты-мухи-зерна-плевелы..

   Можна було б і погодитися, але... у нас вони, такі "помилки", чомусь трапляються значно частіше і головно в матчах певних команд. Чи не так? А це вже наводить на деякі роздуми - якщо вміти думати і аналізувати. І аж ніяк не дає причин прирівнювати суддівство в ЧУ до суддівства в АПЛ, наприклад.

   22.10.2018, 19:33
  • Прокомментировал новость → Александр Андриевский: «Таких, как Беседин, не видел, а Бурда может немножко позвоночник поломать»

   Ех, хорошого б думаючого тренера для цих хлопців, який дійсно може "поставити гру команди" - думаю, ми б подбачили і інший набір тактик, і результати, і, нарешті, гру, достойну Динамо. Коли ж кредо ГТ - "не пропустити" - про яку гру тут можна говорити?

   22.10.2018, 18:39
  • Прокомментировал новость → Президент «Барселоны» прокомментировал слухи о возвращении Неймара в каталонский клуб

   Здається, потрібно враховувати такі поняття, як "лідер для команди" і "команда для лідера". Не всякий футболіст може себе прекрасно проявити в будь-якій команді. І невідомо, як зможе проявити себе той же Мбаппе у Барсі. Приклади такого плану - не поодинокі, коли гравець дуже високого рівня чомусь не може проявити себе у "зірковій" команді так, як до переходу в неї. Тільки практика може показати дійсний стан речей. Чому пішли чутки про "повернення Неймара" в ту ж Барсу? Напевно, також є підстави для таких чуток.

   22.10.2018, 18:33
  • Прокомментировал новость → Александр Головко: «Надеялись на лучшее, но с Нидерландами могли рассчитывать максимум на ничью»

   Ко-валенок лідер "молодіжки"... "Сміюсь і плачу"... Напевно, ми щось не те бачимо в його грі, що бачить ТШ - спочатку першої збірної, а тепер - "молодіжки". Що з нас взяти, "непрофесіоналів"... Слава богу, до першої його вже нарешті не кличуть.

   22.10.2018, 18:26
  • Прокомментировал новость → Игорь Пердута: «Динамо» было сильнее нас»

   Нарешті, хоча б один адекватний коментар. А то "безобразнейший гол", "равная игра"... Повага Пердуті за адекватність і признання істини.

   22.10.2018, 18:20
  • Прокомментировал новость → Виктор Вацко: «Динамо» сыграло идеально в обороне. Вопрос: что сделала «Ворскла», чтобы отыграться?»

   Якби рахунок був, наприклад, 3:0, або ж хоча б 2:0 - можна було б зрозуміти "гру на утримання рахунку" - все-таки якийсь "запас міцності" створено. А при 1:0 "сідати в глухий захист"... Але це - "кредо" теперішнього ГТ і його ТШ, як видається. Всі бачили жести ХАНа, якими він повертав гравців у захист.

   22.10.2018, 09:26
  • Прокомментировал новость → Рауль Рианчо станет и.о. главного тренера «Спартака»

   Що там у "бардаку" - для мене однаково. Чомусь це пов'язують з Ріанчо... Так це чи ні? як би там не було, але... Симптоматично?

   22.10.2018, 09:20
  • Прокомментировал новость → СМИ: Андрей Ярмоленко порвал ахилл и выбыл на полгода

   Якась напасть на Ярмоленка... Тільки починає "входити в гру" - і важка травма вибиває з колії на великий термін... Що значить "не везе"... І як з цим невезінням боротися? Можна тільки побажати якнайуспішнішої операції і якнайшвидшого і найповнішого відновлення.

   21.10.2018, 22:33
  • Прокомментировал новость → Перес рассматривает три громкие альтернативы Лопетеги

   Думаю, до поєдинку з Барсою в Реалі нічого не зміниться...

   21.10.2018, 22:32
  • Прокомментировал новость → Артем Франков: «Лопетеги нужно гнать немедленно!»

   Хороше запитання. Відповідь - подивимося. Час покаже. Хоча - я дуже сумніваюся... незважаючи ні на що, Перес довго терпіти "знущання над Реалом" просто не зможе...

   21.10.2018, 21:04
  • Прокомментировал пост → О "болельщиках"...и о Болельщиках!

   Виходить, по-вашому, "результат виправдовує засоби"? Є "результат" (правда - який, його "якість" побачимо вже швидко, принаймні, у найближчий четвер зможемо оцінити, незважаючи на те, що ДК зустрічатиметься з нині 11 командою з Франції; про зустріч з "страшним супер Аяксом" не згадую - там ми побачили і "якість", і "результат"), але як він добутий - нас, вболівальників, не має цікавити? Кому ж тоді потрібен буде такий "футбол заради лише результату", а не заради красивої гри як такої - і результат, добутий при яскравій грі, тоді буде дійсно радувати всіх? А всім, кому теперішня "невиразна" гра нашої команди не подобається - пропонуєте просто "заткнутися" і не писати тут про наші "болі", бо написане нами можуть прочитати футболісти і їх друзі? І на що це змахує? Чи не на заклик на "усунення інакомислячих" з сайту". Дивно таке читати.... Може, ми не менше вашого любимо Динамо, і критикуємо ті вади, які ми бачимо (або які нам так бачаться) у т. ч. і тому, що його теперішня гра нам "дуже болить"...

   21.10.2018, 21:01
  • Прокомментировал новость → Миккель Дуэлунд: «Вокруг меня сейчас люди говорят только по-русски»

   А я не розумію, як громадяни України можуть не володіти українською... що має місце "сплош і поряд". А Ви - про "інгліш"...

   21.10.2018, 20:41
  • Прокомментировал новость → Миккель Дуэлунд: «Вокруг меня сейчас люди говорят только по-русски»

   Що ж, живучи в Україні, навколо всі в її столиці говорять "па русскі"... Чим не "русскій мір"? Не дивно, що про Україну на Заході подавляюча більшість людей судить як про частину рашки... Після цього інтерв'ю в Данії задумаються і прийдуть до висновку - справді, там же в тій Україні йде "громадянська війна", де одні "русскіє" воюють проти інших "русскіх", а рашка "їх мирить". Адже в столиці цієї "незалежної України" всі розмовляють "па русскі"... як сказав Дуелунд - а вони йому повірять... Так же і Ярмоленко, український легіонер у Англії, який розмовляє тільки російською (бо та йому більше подобається!), навіть даючи інтерв'ю українському каналу, коли його запитують українською... Ті ж Маліновський, Зінченко, практично всі молоді динамівці (можливо, вони і вміють розмовляти українською, але російська, як і Ярмоленку, явно їм "подобається більше") окрім виходців з західної України... Напевно, забули, що втрата мови веде до втрати і національної ідентичності, і державності. Недаремно путлер так "захищає русскоязичних"...

   21.10.2018, 20:31
  • Прокомментировал новость → Владимир Чеснаков: «Ничья была бы справедливым результатом»

   Насмішив... І хто їх вчить "так бачити"?

   21.10.2018, 20:18
  • Прокомментировал новость → Пике о травме Месси: «Барселона» может справиться и без Лионеля»

   Жаль, звичайно... Але ж Мессі "не вічний" - потрібно показувати, як може грати Барса без нього. Навіть проти їх "заклятих друзів"...

   21.10.2018, 20:16
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть