Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход
rpariy
Имя:
rpariy rpariy
Статус:
Начинающий писатель (132 комментария)
Зарегистрирован:
16.05.2014 11:08
Карма:
667
Топ-10 блогеров:
Да
 • Достижения:
  • 5

   Дайош Реал Мадрид в с. Петрова)))

   rpariy rpariy rpariy (rpariy)

   17.04.2019, 18:05

   Тільки закінчився перший півфінал КУ і сенсація. Інгулець- Зоря 2-1. Це ж тепер Інгулець в єврокубках?)) Вітаю сельчан і весь український футбол))

  • 17

   Бидло бидлом..

   rpariy rpariy rpariy (rpariy)

   10.12.2017, 21:31

   привіт всім. На жаль, після матчу шлюхтера все кипить. Гопники є гопники. Напевно, всі проходять курси по бидлячестві, хамству і т.п. Інакше, як поясгити, що навіть цивілізовані європейці скочуться до рівня дна, рівня саме даунецького беспрєдєла.

  • Жить стало хорошо,жить стало лучше.

   rpariy rpariy rpariy (rpariy)

   12.11.2017, 16:51

   Россияне устали экономить и хотят отдохнуть. Хотя денег не хватает, наши сограждане не отказываются от поездок: и в банках, и в микрофинансовых организациях фиксируют рост спроса на «отпускные» займы. Впрочем, после возвращения на родину россияне не горят желанием отдавать долги. Почти каждый пятый такой кредит оказывается просроченным.

   Читать полностью →

  • 3

   Паспорт?

   rpariy rpariy rpariy (rpariy)

   01.10.2017, 20:39

   Привіт всім))

   Поки Динамо впевнено проводить матч проти Зорі, вирішив підняти тему, яку озвучив коментатор в ході матчу і дізнатись думку відвідувачів сайту.

   В даному матчі фани вивісили банер проти входу по паспортам. Мені особисто дивно, що людям, яким немає чого ботись, немає від кого ховатись, так бояться купівлі квитка, входу на стадіон, пред"явивши документ.

   В пенсійний фонд ( для старшого покоління), в банк (погасити-взяти кредит і т.п.), купуючи квиток на поїзд чи навіть региструючись в букмекерскій конторі , ми не задумуючись, деколи навіть автоматично, беремо чи даємо дані паспорту( посвідчення водія ).

   Там ми не боїмось втрати, крадіжки особистих даних, там ми без банерів, протестів сміливо даємо свої документи на перевірку, а в деяких випадках навіть завантажуємо в інтернет копії своїх документів.

   Чому ж тоді купити квиток на футбольний матч по паспорту, чому, заходячи на стадіон, так "в западло" показати стюарду свій документ?

   Я особисто думаю, що такий підхід буде ефективним для відсіву провокаторів, псевдо-вболівальників.

   А ви що думаєте?

  • Фото: кто стройнее и красивее – жены и девушки игроков «Динамо» и «Шахтера»!!

   rpariy rpariy rpariy (rpariy)

   10.10.2014, 12:35

   Привіт всім! Перерва в матчах,тому пропоную трошки "зняти" напругу і позмагатись ще в одному "ель-класико")))))))) Подивіться і оцініть по-своєму)) п.с..копіювати фото не буду,по ссилці все добре видно))) п.с2..блог ні на що не претендує,просто розслабитись) http://www.aif.ua/sport/soccer/1356046?#

  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть