КуКон 2017. День другий.

2017-06-19 09:37 Як і очікувалось другий день уже приніс значно цікавіші матчі. ПОРТУГАЛІЯ - МЕКСИКА - 2:2 (1:1) ...

Як і очікувалось другий день уже приніс значно цікавіші матчі.

ПОРТУГАЛІЯ - МЕКСИКА - 2:2 (1:1) 18 червня 2017 р. Кубок конфедерацій–2017. Група А. Казань. Стадіон «Казань Арена». 34372 глядачів. Суддя: Нестор Пітана (Аргентина).

Португалія: Руй Патрісіу, Пепе, Рафаель Геррейро, Жозе Фонте, Седрік, Жоау Моутінью (Адріен Сілва, 58), Вілльям Карвалью, Андре Гомеш, Кріштіану Роналду (к), Нані (Желсон Мартінш, 58), Рікарду Куарежма (Андре Сілва, 82).

Тренер: Фернанду Сантуш.

Мексика: Гільермо Очоа, Карлос Сальседо (Нестор Араухо, 67), Діего Рейєс, Мігель Лаюн, Ектор Морено, Хонатан дос Сантос, Ектор Еррера, Андрес Гуардадо (к), Рауль Хіменес (Орібе Перальта, 79), Карлос Вела (Джованні дос Сантос, 57), Хавьєр Ернандес. Тренер: Хуан Карлос Осоріо (Колумбія). Голы: Куарежма (35), Ернандес (42), Седрік 86), Морено (90+1). Попередження: Сілва (68), Гуардадо (73), Гомеш (90+2).

Матч виправдав всі очікування. Динамічна гра з частими вкрапленнями технічних дій з боку обох команд. Португальці за Сантуша, як відомо, сповідують обережний стиль і здебільшого намагалися грати уважно в захисті. Мексиканці ж навпаки, маючи в лінії атаки таких мобільних гравців як Велу, Дос Сантоса, Чічеріто намагалися частіше контролювати мяч. Добре в першому таймі взаємодіяла парочка Роналду - Куарежма. Якщо Нані схоже вже не такий мобільний, то у Куарежми третя молодість. І зовсім не випадково що саме він відкрив рахунок в матчі, отримавши елегантну передачу від Роналду в центрі штрафного і так же елегантно переграв Очоа. До того португальці вже забили але відеоарбітри гол скасували! Мексиканці абсолютно не заслуговували такої участі і справедливо відігрались, коли Вела отримавши передачу на куті воротарського майстерно накинув на голову Чічеріто і то увігнав м'яч в кут воріт. Загалом перший тайм дивився на одному диханні. Чим разюче відрізнявся від попереднього матчу у цій групі. У другому таймі перевагою заволоділи вже чемпіони Європи. Дуже вдалі заміни зробив Сантуш. Динаміки додав Мартінш, чудово ввійшов новобранець "Мілану" Андре Сілва одразу завдавши хорошого удару головою - Очоа витягнув мяча з нижнього кута. А забив правий захисник Седрік, що підключившись до атаки підхопив мяч у штрафному і по діагоналі пробив у дальній кут. Здається ще й рикошет трішки допоміг. Здавалося все перемога є! А ні. Вже в компенсований час Ектор Морено головою переправив мяч після подачі кутового в дальній кут воріт. 2:2! І знову антигероєм став Фонте що помилився і при першому голі Мексики.
Гадаю що обидві ці збірні і вийдуть з групи до півфіналу.

КАМЕРУН - ЧИЛІ - 0:2 (0:0) 18 червня 2017 р. Кубок конфедерацій–2017. Група B. Москва. Стадіон «Откритіє Арена». 33492 глядачів. Суддя: Дамір Скоміна (Словенія).

Камерун: Фабріс Ондоа, Ернест Мабука, Адольф Тейку, Майкл Нгаду-Нгаджуй, Коллінс Фай, Андре-Франк Ангісса (Жорж Манджек, 89), Себастьєн Січні (Ніколя Нгамальо, 86), Арно Джум, Бенжамен Муканджо (к), Венсан Абубакар, Крістіан Бассогог. Тренер: Уго Броос (Бельгія).

Чилі: Джонні Еррера, Маурісіо Ісла, Гарі Медель (к), Гонсало Хара, Хосе Фуенсаліда (Леонардо Валенсія, 64), Артуро Відаль, Жан Босежур, Чарлес Арангіс (Франсіско Сільва, 71), Марсело Діас, Едуардо Варгас, Едсон Пуч (Алексіс Санчес, 58). Тренер: Хуан Антоніо Піцці (Іспанія). Голи: Відаль (81), Варгас (90+1). Попередження: Хара (66).

Чилійці навіть без Алексіса Санчеса мали цілу торбу моментів ще у першому таймі, щоб зняти питання про переможця. Але десь добре грав Ондоа, а десь просто слід було зіграти спокійніше при завершенні атак. Так в кінці тайму таки забили але відеоарбітри угледіли міліметровий офсайд. Тому все ж довелось випускати ще не зовсім здорового Санчеса. І після його верхової подачі активний як завжди Відаль зіграв добре головою. А вже перед самим свистком Варгас добив мяч після промахів Санчеса. Боковий підняв прапорець. Але цього разу уже відеоарбітри зіграли на користь Чилі.
Камерунці справили враження команди яка буде тільки захищатися. А в атаці сподівання на диво. І як вони стали чемпіонами Африки загадка! Можливо це на фоні надвмотивованих чилійців яких прилетіла підтримати велика кількість вболівальників?

А сьогодні відбудеться заключний матч першого туру. У Сочі зіграють чемпіони світу. Збірна Німеччини нової молодіжної збірки - хто вона?

19.06.2017, 09:37