Наші в Європі

2019-10-01 18:54 Андрій ЯРМОЛЕНКО ("Вест Хем"). "Борнмут" - "Вест Хем" - 2:2. Ярмола знову забив, відкривши рахунок на ...

Андрій ЯРМОЛЕНКО ("Вест Хем"). "Борнмут" - "Вест Хем" - 2:2. Ярмола знову забив, відкривши рахунок на початку гри. Однак цього разу його команда не виграла.

Олександр ЗІНЧЕНКО ("Манчестер Сіті"). "Евертон" - "Манчестер Сіті" - 1:3. Зінченко повернувся в основу. Схоже Гвардіола просто дав йому відпочити.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ ("Аталанта"). "Сассуоло" - "Аталанта" - 1:4. Руслан вийшов цього разу на заміну в середині другого тайму. Гру на той час було вже зроблено. Напевно має шанс зіграти вже в ЛЧ.

Євген ШАХОВ ("Лечче"). "Лечче" - "Рома" - 0:1. Тренер випустив Антона на заміну на 50 хвилині. Нажаль після цього Джеко забив переможний м’яч.

Роман ЯРЕМЧУК ("Гент"). "Гент" - "Кортрейк" - 2:0. Не забив цього разу. Безус просидів матч на лавці. Пластун травмований. Бацула в "Котрейку" сидить в запасі.

Едуард СОБОЛЬ ("Брюгге"). "Мехелен" - "Брюгге" - 0:5. Легка перемога лідера. Соболь каші не зіпсував.

Микола МОРОЗЮК ("Різеспор"). "Башакшехір" - "Різеспор" - 5:0. Катастрофічний матч як для команди так і самого Миколи. В Туреччині таке часто трапляється.

Дмитро ЧИГРИНСЬКИЙ ("АЕК"). "АЕК" - "ПАОК" - 2:2. Дмитро навіть гол забив! Матч принциповий. Отже просто молодчина!

Юрій ЯКОВЕНКО ("Есбєрг"). "Хорсенс" - "Есбєрг" - 1:1. Вийшов на заміну в другому таймі. Але гол забив не він.

Володимир КОСТЕВИЧ ("Лех"). "Гурник" - "Лех" - 1:3. Познанці трохи поправили своє становище. Костевич відіграв весь матч.

Олексій ДІТЯТЬЄВ ("Краковія"). "Вісла" - "Краковія" - 0:1. Дербі завершилось перемогою команди Олексія. "Краковія" закріпилась на другому місці. Дітятьєва поміняли в самому кінці.

Дмитро ЛЬОПА ("Осієк"). "Славен" - "Осієк" - 0:4. Льопа нарешті в основі. І навіть забив гол! Непогано.

Дмитро БІЛОНОГ ("Динамо" Мінськ). "Динамо" Мн - "Шахтар" Сол - 1:1. Не був ефективним. Тому й замінили в другому таймі.

Олександр ЗУБКОВ, Ігор ХАРАТІН ("Ференцварош "). "Ференцварош" - "Кішварда" - 1:0. Мінімальна перемога команди Реброва. Хлопці в основі. Лише Ігнатенко на лавці.

Іван ПЕТРЯК ("МОЛ"). " МОЛ" - "Уйпешт" - 0:2. Лідер зазнав поразки. Та це футбол. Без поразок не буває.

Алібеков, Качараба, Швед - на поле не виходили.

01.10.2019, 18:54