Про Словенію

2015-11-15 21:03 Гра Дуже сподобалося, що тренерський штаб збірної грав, якраз проти Словенії. Використовуючи всі її слабкі сторони, ...

Гра

Дуже сподобалося, що тренерський штаб збірної грав, якраз проти Словенії. Використовуючи всі її слабкі сторони, і намагаючись нівелювати всі переваги суперника.

Також, дуже сподобалися в центрі поля Рибалка та Сидорчук. Вони виграли майже всю свою боротьбу, забрали майже всі підбирання. Словенія тільки двічі переходила в швидкі контратаки, все інші – тільки позиційно.

А з цим в словенців великі проблеми.

Все, що створила Словенія біля наших воріт – індивідуальні помилки наших гравців.

Давно не було таких матчів, щоб збірна України так переконливо виглядала в середині поля .

Навіть в матчі проти Люксенбургу ми виглядали в середині не так солідно.

Варто і в майбутньому Михайлу Фоменко використовувати і клубні зв'язки.

Дуже здивувався, що збірна Словенії нічого не витиснула з своїх стандартів. А їх булу в неї вдосталь. І навпаки, ми мали на "другому поверсі" первагу білья чужих воріт.

Напевно, що варто було випускати Кравця трішки раніше, коли з»вилося більш простору, та Селезньов вже відверто втомився

Про Коноплянку

Видно, що він в Іспанії грає зовсім в іншу гру. Чекав від нього більшого. Але кількість навісів та прострілів в Коноплянки – севільського значно більша, ніж в Коноплянки – дніпровського.

Про гравців Зорі

Я розумію, тепер Шахтар, чому він не хоче повертати Малиновського. За 10 хвилин на полі він 3-4 рази втрати м'яча. Напевно, що Сидорчук та Рибалка не мають скільки втрат за весь матч.

Нахабністю, можна грати прости Говерли та Запоріжжя, а проти матчів з сильними суперниками потрібна майстерність. Так само і Караваєв, який просто злякався трибуни, і тільки привіз небезпечний штрафний на останніх хвилинах. А якби це призвело до голу? В даному випадку не розумію ігнору Гусєва.

В такому випадку явно був би не зайвим Буяльський, який дуже дорожить кожним м»ячем. Але, напевно, тренерам видніше.

Про матч відповідь

Я думаю, що самі словенці та їхній тренер зрозуміли, що вони слабші від України майже в всіх показниках. Ловити в повних складах немає чого. Тому кількість провокацій та бруду буде ще більшою. Єдиним шансом Словенії є чисельна перевага. Особлива увага до Гармаша та Хачеріді. бі Радує, що матч -відповідь буде обслуговувати досвідчений арбітер Чакир

Видно, що Катанец думає про матч відповідь. Він зняв з гри Ілічіча, який висів на жовтів ще в середині другого тайму.

Якщо Словенія відриється і піде в перед, думаю, що може повторитися доля Динамо в матчі проти Шахтаря.

Про політиків

Напевно, що нашому Президенту варто частіше ходити на футбол. Користі з нього так буде більше. Якийсь він фартовий. Прийшов на Евертон, тут на Словенію. Де він був в матчах з Іспанією та Челсі?

Більшість наших політиків говорять про інтеграцію в Європу, про європейські цінності, але ніхто не хоче дивитися футбол з трибуни, всі ховаються в ложах. Навіть мер самого культурного міста України. Напевно, що є чого боятися.

15.11.2015, 21:03