Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Буряк: Луческу придумав цей формат і втік

2017-05-03 23:29 Нещодавно, в інтерв'ю одному з спортивних видавництв Леонід Буряк розкритикував формат чемпіонату з дванадцятьма командами. Легендарний ...

Нещодавно, в інтерв'ю одному з спортивних видавництв Леонід Буряк розкритикував формат чемпіонату з дванадцятьма командами. Легендарний в минулому футболіст нищівно розкритикував останні нововведення:

"Новий формат чемпіонату України викликає лише сміх, - сказав Плюс Спорту Леонід Буряк.

 • Не розумію, чому футбольні чиновники прирівняли величезну Україну до карликових країн, де виступають дванадцять клубів.

Ми ж не Люксембург, не Ліхтенштейн і не Сан-Марино. Невже не можна було знайти 16 чи 14 клубів і грати за класичним форматом?
 • Мірча Луческу вигадав такий формат і втік. А ми мучимося. Це абсурд. Нам замилюють очі, що буде інтрига. Де обіцяна інтрига, про яку говорили рік тому, коли затверджували нинішній формат? Нікому нецікава така схема проведення змагань" – сказав фахівець.

 • Особисто від себе додам лише те, що якимось дивним чином такий недолугий формат затвердили відразу на два сезони і не називали причин, з яких не можна було б змінити всім очевидний невдалий проект з дюжиною команд. Натомість, пробують знову і знову наступати на ті самі граблі, придумуючи стикові і перехідні матчі. І навіть не згадують про те, що з деяких команд знімали залікові очки через провини адміністрації клубів. Хіба це додає спортивного інтересу в Чемпіонаті України?

  Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

  03.05.2017, 23:29
  03.05.2017, 23:29
  270683 3 alyar, Ist, Lena123
  Ko3ak-9
  Автор:
  (Ko3ak-9)
  Статус:
  Эксперт (11720 комментариев)
  Подписчиков:
  1
  Медали:

  Еще на эту тему

  Лучшие блоги
  Loading...
  Пополнение счета
  1
  Сумма к оплате (грн):
  =
  (шурики)
  2
  Закрыть