Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Футбол і ФФУ

2017-10-10 15:46 Головний тренер збірної - кум голови ФФУ. При чому призначається людина взагалі без досвіду тренерської роботи. ...

Головний тренер збірної - кум голови ФФУ. При чому призначається людина взагалі без досвіду тренерської роботи. В усьому цивілізованому свті у ініціатора такого призначення виникло би безліч проблем. А в разі провалу саме голова федерації був би визнаний головним винуватцем . Авантюрникам не місце на поважних посадах.

12 команд. Чому в нашій Прем`єр-ЛІзі лише 12 команд? В якій ще сильній лізі існує така невелика їх кількість? Як це сприяє зростанню рівня і масовості футболу в Україні? На кого ми орієнтуємося?

ФК «Полтава». Технічна поразка просто команді, яка не підготувала поле для гри з «елітною» командою. На думку футбольного керівництва, Перша ліга – це бидло, яке може грати де завгодно і як завгодно? Для них існують лише примхи «еліти»?

Заміна «Десни» Чернігів на «Верес» Рівне. Взяли і вбили спортивний принцип, найголовнійший і найсправедливіший! Для чог це все? Щоби бидло з Першої ліги знало новий метод відбору в «еліту»? Напевно, цей новий метод точно сприяє зростанню рівня і масовості футболу в Україні, хоча і не має спортивного принципу?

І це лише поверхня...

P.s. Показали вчора Давора Шукера. І ще когось біля нього. Всю увагу привертав лише Давор. Просто приємно дивитися

ТОП-10 настольных игр на время карантина

10.10.2017, 15:46
Bush1
Автор:
(Bush1)
Статус:
Опытный писатель (479 комментариев)
Подписчиков:
0
Медали:
Топ-матчи
Лига чемпионов Барселона Наполи 3 : 1 Закончился

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть