Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

І радість і смуток.

2017-10-20 19:26 У мене дві улюблені команди "Динамо" і "Зоря" . Обидві зіграли чергові матчі у Лізі Європи. ... І радість і смуток.

У мене дві улюблені команди "Динамо" і "Зоря" . Обидві зіграли чергові матчі у Лізі Європи. Не буду писати про ту, чи іншу гру. Всі бачили і у кожного своє становлення і до гравців і до тренерів і до суддів і до глядачів і до.....! У тимчасовій, так званій луганді, теж вболівали! Хто через супутник по телевізору, хто через інтернет, обходячи блокування УКРСМІ з боку "Правителів лнр"!

"Зоря" здобула перемогу! Важливу перемогу! Потрібно радіти!! Звісно- радість Є...,а смутку стає все більше!!

Вже другий рік "Зоря" грає на інших стадіонах країни! А невеликий "Авангард" топчуть орки, проводячи якийсь "чемпіонат лнр", та "суперчемпіонат лрн-днр" на якому присутні не більш 100шт. глядачів. Друзі та знайомі гравців. Мешканці міста не ходять на такий цирк. Тільки спогади про Справжній футбол з тисячами вболівальниками залишились!

Але прийшов руцький "мир"!! Який приніс визволення міста від Біндерівців!!

Сьогодні триває вже 1299 день війни з недосусідом)) Важко сприймати звістки про загиблих і поранених! Важко чути звинувачення, що ви самі винні у цих подіях. А як можна заперечити тим, хто зовсім не відає, що саме відбувалось у Луганську. Після захвату ОДА у Донецьку, місто трималось ще ТРИ тижні. Чекали допомоги...і так не дочекались!!! Важко чути, що тут усі сепари, самі бажали, ось і отримали!! Я не офіцер у Збройних Силах..СБУ..чи МВС. Тому не розумію як голова відділу СБУ по Луганській обл. надававший присягу на вірнісь Україні- спокійно віддає будівлю СБУ..беззбройному натовпу разом зі зброєю і боєприпасами?!! А потім і по сьогодення вже очолює МГБ лнр. тепер присягнувши вірою і правдою служити кровавому триколору....Як спокійно здали і споруди МВС...Головні сепаратисти, розв"язавши війну десь спокійно мешкають)) Бабалі з дідулями, саме їми і діяли головні сепари, напів задоволені бо у них тепер дві пенсії. А там може який небудь Гондурас, ще щось запропоную?? Дивись та й три пенсіїї буде! А може банани безкоштовно даватимуть, теж не погано!....... Завжди запитань більше ніж відповідів. Сьогодні у місті все поруч. Можна побачити і руїни, котрі залишились з 2014 і тут же не пошкоджене помешкання....

Вулиці міста швидко порожнюють, бо після 18 години вже проблеми з транспортом. В де які райони не доїдиш....А у Львові матч тільки о 20-00 почався. Другий рік мешканців лишили Футбольного Свята. Саме так, свята!! Команда у ЛЄ...виграла- програла....А на стадіоні був би Аншлаг!! Ще б...не подивитись гру з такими командами. "щиро дякую" пенсіонерам, повіривши недосусіду- за Війну! за Смерть! за Поранених і Покалічених! Коли ви вже крові до сита нап"єтесь??....

І як не смутно на душі. Віриться, що місто повернеться знов до України!!!

Я і багате ще хто, бажають бачити як грає "Зоря" саме вдома!!! Бажаю швидшого повернення футбола на улюблений стадіон!!

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

20.10.2017, 19:26
auto-rusbendera
Автор:
Статус:
Опытный писатель (382 комментария)
Подписчиков:
5
Медали:

Еще на эту тему

Самое интересное:

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть