Збірна України з баскетболу перемогла сильних іспанців

2018-09-15 11:18 Збірна України з баскетболу перемогла сильних іспанців Збірна Іспанії вперше в кваліфікації до чемпіонату світу програла ...

Збірна України з баскетболу перемогла сильних іспанців Збірна Іспанії вперше в кваліфікації до чемпіонату світу програла і сталося це в матчі з українцями

У київському Палаці спорту відбувся перший матч другого туру кваліфікації чемпіонату світу-2019, в якому збірна України грала зі збірною Іспанії.

З перших секунд матчу підопічні Євгена Мурзіна почали демонструвати свій настрій на гру, класно виглядають в захисті, і холоднокровно реалізуючи свої атаки. Першу чверть "жовто-синім" вдалося виграти з різницею "+7", проте у другій 10-хвилинці іспанці змогли трохи скоротити відставання, і на перерву команди пішли за рахунку 36:34 на користь українців. Увага вболівальників була прикута до наших представників НБА. Олексій Лень, який дебютував у збірній України, можливо через нервування був нерезультативен при штрафних кидках, але реабілітувався з гри. А ось Святослав Михайлюк більш впевнено набирав очки, радуючи публіку триочковими. Саме він став найрезультативнішим у матчі - 22 очки. Вперше після самого початку матчу збірної Іспанії вдалося вийти вперед тільки у третій чверті, в якій почалися невеликі "гойдалки", проте українцям вдалося зберегти свою перевагу аж до самого кінця матчу. Таким чином збірна України завдала першої поразки Іспанії в поточній кваліфікації.

Кваліфікацію на ЧС-2019 Україна – Іспанія 76:65 (19:12, 17:22, 20:17, 20:14) Україна: Лукашов (11 + 5 передач), Михайлюк (22 + 5 перехоплень), Конєв (1 + 2 блок-шота), Зайцев (3), Лэнь (8 + 5 підбирань) – старт; Гладир (4 передачі), Джетер (6), Бобров (3 + 5 підбирань), Герун (6), Кобець, Кравцов (13), Липовий (3) Іспанія: Колом (15 + 4 передачі), Х. Фернандес (3), Паулі (11), Агілар (6), Сайс (4) – старт; Юста (3), Бейран, В. Диоп (5 + 6 підбирань), Ориола (4 + 7 підбирань), С. Родрігес (12), Састре (2)

ЗІ. В группі I Україна зараз на 4-му місці - 11 очок. 13 у Іспанії, 12 у Латвії та Турції.

15.09.2018, 11:18