Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Футбольне шоу.

2018-10-03 18:39 Доброго усім вболівальникам Українського Футболу! Вчора, хто дивився, а хто ні, гру "Шахтаря" У кожного своє ...

Доброго усім вболівальникам Українського Футболу!

Вчора, хто дивився, а хто ні, гру "Шахтаря" У кожного своє враження і своє ставлення і до ігри і до самої команди. Футбол без вболівальників- не футбол. Багато невдоволень до "Динамо" Київ. До гравців, до тренерів. Кожен має право на свою думку і її висловити.

На стадіон йдуть добровільно і за будь яку вартість придбають квитки. І це чудово)) Мирне життя не можливо зупинити. А от у луганді- навпоки. Сюди прийшов "руцький мир". Свої вимоги приперли. Навить є міжнародні змагання з футболу. А як звучить "Кубок чемпионов" команда линири і команда динири. А яка картинка. По установах вказівки- усім бути на стадіоні. І студентам і школярам.....навить робітникам комунхоза- Обов"язково бути! От тепер як на футбол натовпи загоняють. І гроши платити не потрібно. Ось воно і є- футбольне шоу. Да тільки дивитись та нема на кого)) Добре що такої маразми немає в Україні)) Та довбана лугандонія займає 7 районів з 18 Луганської обл. І у цих районах повним кроком феодалізм процвітає. Це вже справжнє рашиське ГЕТТО. І не помилюсь що 90% мешканцям до фені, що сьогодні триває-1672 доба війни з кровоненажерлевою "країною404" І знов сьогодні один Український Військовий загинув. Двоє- поранено. Вічна Пам"ять Загиблому. Одуження пораненим. Війна зовсім поруч, а вату згоняють на футболшоу. А тепер ще планують "найміжнародніші ігри" у яких візьмуть участь гравці самої- абхазії. Та й ще гратимуть у Донецьку на Донбас-Арені. Багато можна написати. Та без матюків слів не знаходиш.

Шановні вболівальники, будь лавка, хоча б раз у тиждень, запаліть свічу пам"яті по загиблим! Зробить хвилину мовчання над нею! Вони теж ходили на стадіон. У них теж були улюблені команди. Будь проклята ця війна разом з роSSией і її керівниками!

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

03.10.2018, 18:39
auto-rusbendera
Автор:
Статус:
Опытный писатель (391 комментарий)
Подписчиков:
5
Медали:
Топ-матчи
Чемпионат Франции Анже ПСЖ 0 : 1 Закончился
Чемпионат Италии Наполи Фиорентина - : - 17 января 13:30
Чемпионат Франции Брест Ренн - : - 17 января 14:00
Чемпионат Англии Астон Вилла Эвертон - : - 17 января 14:00

Еще на эту тему

Лучшие блоги
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть